نصب ساندویچ پانل در بوشهر

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

بعلت نواسانات قیمت بازار عنایت فرمایید با تماس تلفنی به کارشناسان ما لیست اصلی و قیمت کامل ساندویچ پانل و نصب ساندویچ پنل را دریافت نمایید .

مجتمع صنعتی ماموت مجهزترین پایگاه اطلاعاتی انواع ساندویچ پانل سقفی وپانل دیواری و پانل سردخانه ای با فوم پلی اورتان در ایران با بهره گیری از پرسنل مجرب و متعهد و کار آزموده با بیش از چند دهه افتخار همکاری با شرکت های بزرگ همچون پتروشیمی جم ,قرارگاه خاتم و….. و مجتمع صنعتی ماموت که بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده ساندویچ پانل در ایران و خاورمیانه می باشد ، توانسته است در راه خدمت رسانی به صنایع جمهوری اسلامی ایران و توسعه صنایع زیر بنایی کشور و فراهم نمودن پیش زمینه تولیدوفروش و نصب رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

مجتمع صنعتی ماموت به اتکاء توانمندی ها و امکانات فراهم آمده آمادگی دارد

صمیمانه عملیات کارشناسی و راهنمایی های لازم را در خصوص ساندویچ

پانل سقفی و دیواری متناسب با شرایط کاری محیطی شما و آموزشهای

مربوط به کلیه اشخاص – اعم از حقیقی و حقوقی ارائه نماید. ساندویچ

پانل(پنل)به عنوان پوشش دیواری و سقف بهترین و مناسب ترین جایگزین

برای سازه های سنتی پوشش ها و متریال سنتی است و امروزه به دلیل

پیشرفت جهان علم و فناوری، استفاده از سازه های آماده مانند ساندویچ

پانل(پنل) در صنعت ساختمان سازی افزایش یافته است.

نمایندگی رسمی و معتبر شرکت صنعتی ماموت

این شرکت آمادگی خود را جهت انجام پروژه های صنعتی در زمینه های کاری زیر در سرتاسر کشور عزیزمان با بهترین کیفیت و عالی ترین خدمات اعلام می دارد . امید است با لطف الهی گامی در جهت توسعه و پیشرفت کشور برداشته شود .

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آموزش دیده
را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه
ها نصب می گردد و قیمت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه
محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ،
نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است.

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |نصاب ساندویچ پانل|انواع ساندویچ پانل
ماموت|نصاب ساندویچ پانل سقفی ماموت|نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز
ماموت|هزینه نصب ساندویچ پانل| دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |فروش
انواع ساندویچ پانل ماموت|لیست قیمت انواع ساندویچ پانل ماموت|نصاب
ساندویچ پانل دیواری ماموت|نحوه نصب ساندویچ پانل ماموت|مزایای
ساندویچ پانل

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |نصاب ساندویچ پانل|انواع ساندویچ پانل ماموت|نصاب ساندویچ پانل سقفی ماموت|نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت|هزینه نصب ساندویچ پانل| دستمزدهای نصب ساندویچ پانل |فروش انواع ساندویچ پانل ماموت|لیست قیمت انواع ساندویچ پانل ماموت|نصاب ساندویچ پانل دیواری ماموت|نحوه نصب ساندویچ پانل ماموت|مزایای ساندویچ پانل

در زمان نصب ساندویچ پانل به نکات ذیل توجه شود:

جهت ساخت استراکچر و زیرسازی پانل‌های دیواری باید به فاصله بین ستون‌ها، عرض کلی، محل نصب پانل‌ها، ارتفاع پانل‌ها و شدت وزش باد در منطقه توجه کرد.

نحوه قرار گرفتن نری مورد توجه قرار گیرد.

برای درزبندی بهتر بین ساندویچ پانل‌ها می‌توان از چسب سیلیکون و نوارهای چسب یک طرف چسب ‌دار استفاده کرد.

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

در نصب پانل‌های سقفی کاربرد فلاشینگ‌ها و آبروها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آببندی پروژه برخوردار است در نصب پانل‌های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ پانل‌ها بر روی گام اول پانل بعدی و رعایت کردن فاصله خالی میان دو پانل اهمیت ویژه‌ای دارد.

با توجه به موقعیت‌های گام‌های ذوزنقه‌ای و رعایت فاصله مجاز بین ساندویچ پانل‌ها تکیه‌گاه‌های مناسب برای بستن پیچ‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

به فاصله بین ستون‌ها، عرض نهایی، محل نصب ساندویچ پانل‌ها، ارتفاع ساندویچ پانل‌ها و شدت وزش باد نسبت به مکان نصب ساندویچ پانل‌ها در طراحی سازه‌های فلزی و زیرسازی ساندویچ پانل‌های دیواری توجه شود

استفاده از بهترین روش‌ها جهت درزبندی ساندویچ پانل‌ها با استفاده از آبروفلاشینگ‌ها که برای زیبایی و آببندی سازه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهتر است برای درزبندی و آببندی بهینه از چسب مخصوص کراپپ ۲۲۵ استفاده شود.

در مونتاژ بخش مادگی و نری پانل‌ها برای آببندی مناسب ساندویچ پانل‌های دیواری دقت شود.

ساندویچ پانل سردخانه ای (sandwich panel for cold storage)

پانل های سردخانه ای ضخامت ۸ تا ۲۰ سانتی متر بنا به کاربری آن تولید می گردد و پلی یورتان مورد استفاده در آن ماده ای است کاملا سخت و شکننده, به همین دلیل به تنهایی چندان قابل استفاده نمی باشد. اما با ساندویچ کردن این ماده بین دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا به محصولی دست پیدا می کنیم که دارای خواص مکانیکی بسیار مناسبی میباشد

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل های سردخانه ای تولیدی شرکت ماموت بصورت فاق و زبانه دوبل به هم متصل می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که پس از چفت شدن در کنار هم به صورت یک دیوار یکپارچه عمل میکنند. همچنین درزگیری و چفت شدن هرچه بیشتر پانل ها، از قفل های پانلی ( force lock) استفاده مینماید.

این قفل ها در دل ساندویچ پانل ها بصورت نر و ماده قرار داده شده و در هنگام نصب به هم چفت میشوند که این سیستم امکان عبور هوا را به حداقل ممکن میرساند. همچنین از ویژگی های این پانل ها سرعت در مونتاژ و امکان جدا سازی و نصب مجدد در صورت نیاز به افزایش فضا است.

نصب ساندویچ پانل سردخانه ای

این کارخانه در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید.لازم به است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قیمت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ،نوع سازه،نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

.

نصب ساندویچ پانل در همه شهر های استان بوشهر از قبیل :

اهرم , برازجان , بندر‌بوشهر , بندردیر , بندردیلم , بندرکنگان , بندرگناوه , خورموج , آباد , آبپخش , آبدان , آبطویل , آخند , ابوالخیر , احمدی و دویره , امام‌حسن , بادوله , بازوئی , بردخون , برد‌ستان , بندررستمی , بندرریگ , بندرطاهری , بندرگاه , بنک , بنه‌گز , بوشکان , بویری , بیدخون , پرک , پهلوان‌کشی , تل‌سرکوب , جائینگ , جتوط , جزیره بندر ریگ , جزیره خارک , جزیره شیف , جم , چاه‌کوتاه , چاه‌مبارک , چغادک , چهار‌روستایی , حصار , خلیفه‌ای , دالکی , درازی , درودگاه , دشتی‌اسماعیل‌خانی , دلوار , دوراهک , دولنگه , دهداران , ده‌کهنه , ریز , زیارت‌برازجان , زیارت‌ساحلی , سرکره , سعد‌آباد , سمل‌جنوبی , سنا , شنبه , شهنیا , علی‌حسینی , عالی‌شهر , عامری , عامری‌ساحلی , عسلویه , فاریاب , قبا‌کلکی , کاکی , کره‌بند , کلمه , گورک‌سادات , مال‌قائد , محمد‌صالحی , نخل‌تقی , نظرآقا , وحدتیه , هلته‌ای , هلیله

انجام میگیرد .

کلمات کلیدی

نصب ساندویچ پانل سقفی ماموت بوشهر

نصب ساندویچ پانل دیواری بوشهر

نصب کانکس بوشهر

نصب ساختمان پیش ساخته بوشهر

نصابان معتبر شرکت ماموت بوشهر

لیست قیمت نصابان ماموت بوشهر

قیمت نصب ساندویچ پانل بوشهر

قیمت نصب ساندویچ پانل اتاق تمیز بوشهر

قیمت نصاب ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت بوشهر

نصاب انواع ساندویچ پانل ها بوشهر

لیست شماره تماس نصابان بوشهر

نحوه نصب ساندویچ پانل دیواری بوشهر

نحوه نصب ساندویچ پانل سقفی بوشهر

نصب ساندویچ پانل در بوشهر

نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر نصب ساندویچ پانل در بوشهر

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

ما شمارا دراین مطلب با نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه آشنا خواهیم کرد . پس با ما همراه باشید .

 

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

عملیات نصب ساندویچ پانل که به وسیله نصاب ساندویچ پانل صورت میگیرد جهت اجرای پوشش دیوار و سقف سالن مرغداری , سالن تولید , ساختمان پیش ساخته , کانکس , سردخانه , سردخانه های صنعتی , اتاق تمیز و … بسیار حساس میباشد . زیرا بحث آب بندی و هوابندی و تضیمن کیفیت آن بسیار امر مهمی است.

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آموزش دیده

را معرفی می نماید. لازم به است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها

نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه

محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ،

نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

مجتمع صنعتی ماموت به عنوان بزرگترین و قوی ترین مجری نصب ساندویچ پانل با ۲۴ سال سوابق درخشان  فروش ونصب واجرا در پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

برای نصب ساندویچ پانل روش های مختلفی وجود دارد . جهت نصب ساندویچ پانل سقفی باید ساندویچ پانل بر روی پرلین های موجود سوله وسازه قرار گرفته و پیچ شود . در سقف نیاز است به ازای هر یک مترمربع ساندویچ پانل سقفی یک عدد پیچ سرمته گالوانیزه استفاده شود.

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

ساندویچ پانل دیواری ماموت

نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لايه ورق که مابين آنها فوم

تزريق شده است و جهت پوشش ديوار بکار مي رود را ساندويچ

پانل دیواری مي نامندکه بهترين نوع فوم مصرفی در ساندويچ پانل

ديواري فوم پلی اورتان مي باشد.پانل دیواری یکی ازبهتربن گزینه

ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی،سردخانه ها ،

کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد.

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

نصب ساندویچ پانل دیواری
در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی ( بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است ) استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود. لازم به توضیح است برای نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید

پس از نصب ساندویچ پانل نیاز است در قسمت کنج داخلی و خارجی و همچنین در خط الراس آن جهت پوشش از ورق فلاشینگ استفاده می شود.

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

نصب واجرای نما ودامپا در کرمانشاه 

دامپا ابزاری است جهت پوشش سازه شیروانی از زیر که سبب می گردد علاوه بر پنهان شدن سازه ،مانع از پیچیده شدن باد در زیر سازه می شود .

گروه صنعتی ماموت متخصص در ورق های شیروانی افتخار دارد خدمات فروش ونصب واجرای انواعورق نما ودامپا  را به مشتریان عزیز و گرامی ارائه دهد.

گروه صنعتی ماموت  تولید طراحی و اجرای نمای پیشانی و سقف شیروانی با مجرب ترین مهندسان و طراحان و نصابان سقف شیروانی تولید و اجرای انواع فلاشینگ در ضخامت های مختلف همراه با رنگ کوره ای استاتیک در رنگ های مختلف تهیه و توزیع انواع .ورق های توزیع انواع ورق های رنگی فولاد مبارکه اصفهان خم و برش انواع ورق های گالوانیزه رنگی سیاه روغنی از ضخامت های ۰٫۱۸ الی ۴ میل

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

نصب پانل سقفی

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش

سقف و دیوار و سالن میباشد و از اهمیت زیادی

برخوردار است . وجود پیمانکاران و نیروهای غیر متخصص

ضربه زیادی به این نوع صنعت وارد نموده اند .

یک نصاب ساندویچ پانل میتواند ساندویچ پانل سقفی –

ساندویچ پانل دیواری – ساندویچ پانل سردخانه ای را به

همراه فلاشینگ های آن نصب کند .

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

راهنمای نصب پانل سقفی 

 

در نصب پانل های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .

جهت ساخت استراکچر و زیر سازی پانل های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .

در نصب پانل های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ ساندویچ پانل ها بر روی گام اول ساندویچ پانل بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان دو ساندویچ پانل اهمیت ویژه ای دارد .

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

 

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

.

نصب ساندویچ پانل در همه شهر های استان کرمانشاه از قبیل:

اسلام‌آباد غرب , پاوه , جوانرود , سرپل‌ذهاب , سنقر , صحنه , قصرشیرین , کرمانشاه , کنگاور , گیلانغرب , هرسین , آران‌کنگاور , ارمنی‌جان , بانمزاران (ریجاب) , بانه‌وره , باوله , باینگان , بلوردی , بیدسرخ , بیستون , پریوه , تازه‌آباد , شهرک صنعتی تازه اباد ,جیحون‌آباد , چورزی , چهر , حریر , حسن‌آباد اسلام‌آباد , حسن‌آباد روانسر , شهرک صنعتی کرمانشاه,حمیل , خسروی , درکه و عین القاس , دشه , دهلر , رحمت‌آباد , روانسر , ساتیاری , سرماج حسین خانی , سطر , سومار , سهنله , شمشیر , شهر‌صنعتی‌باختران , شهرک شهید‌ عسگری‌ گاوبنده ,شهرک صنعتی فرامان , علی‌آباد , فارسینج , فش , قارلق , قزانچی , کرمانشاه,شهرک صنعتی کاراندیش,قشلاق منصورآقایی , قلعه‌شیان , کارخانه , کرند‌غرب , کل‌کش , کندوله , کوزران , گو‌سفید , گهواره , ماهیدشت , میان‌راهان , میرآباد , نودشه , نوسود

کلمات کلیدی

نصب ساندویچ پانل سقفی ماموت کرمانشاه 

نصب ساندویچ پانل دیواری کرمانشاه 

نصب کانکس کرمانشاه 

نصب ساختمان پیش ساخته کرمانشاه 

نصابان معتبر شرکت ماموت کرمانشاه 

لیست قیمت نصابان ماموت کرمانشاه 

قیمت نصب ساندویچ پانل کرمانشاه

قیمت نصب ساندویچ پانل اتاق تمیز کرمانشاه

قیمت نصاب ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت کرمانشاه

نصاب انواع ساندویچ پانل ها کرمانشاه

لیست شماره تماس نصابان کرمانشاه 

نحوه نصب ساندویچ پانل دیواری کرمانشاه

نحوه نصب ساندویچ پانل سقفی کرمانشاه

نصب ساندویچ پانل در کرمانشاه

نصب ساندویچ پانل در گرگان

نصب ساندویچ پانل در گرگان

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آموزش دیده را معرفی می نماید. لازم به است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است

نصب ساندویچ پانل در گرگان

گروه نصب انواع ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش سقف

و دیوار و سالن میباشد و از اهمیت زیادی برخوردار است .

وجود پیمانکاران و نیروهای غیر متخصص ضربه زیادی به این

نوع صنعت وارد نموده اند . یک نصاب ساندویچ پانل میتواند

ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پانل دیواری – ساندویچ

پانل سردخانه ای را به همراه فلاشینگ های آن نصب کند

ساندویچ پانل از دو بخش تشکیل شده :

۱- ورق

۲- فوم

عملیات نصب ساندویچ پانل که به وسیله نصاب ساندویچ پانل صورت میگیرد جهت اجرای پوشش دیوار و سقف سالن مرغداری , سالن تولید , ساختمان پیش ساخته , کانکس , سردخانه , سردخانه های صنعتی , اتاق تمیز و … بسیار حساس میباشد . زیرا بحث آب بندی و هوابندی و تضیمن کیفیت آن بسیار امر مهمی است

برای نصب ساندویچ پانل روش های مختلفی وجود دارد . جهت نصب ساندویچ پانل سقفی باید ساندویچ پانل بر روی پرلین های موجود سوله وسازه قرار گرفته و پیچ شود . در سقف نیاز است به ازای هر یک مترمربع ساندویچ پانل سقفی یک عدد پیچ سرمته گالوانیزه استفاده شود.

نصب ساندویچ پانل در گرگان

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی با استفاده از بهترین مواد اولیه ،
تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت
۴ الی ۲۰ سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت
( دانسیته ۲±۴۰) تولید می شود . این پانل مقاوم در
برابر رشد گیاهان و قارچها بوده و به علت نداشتن بو،
عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل
فوم بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی
می باشد.

نصب پانل سقفی

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش سقف و دیوار و سالن میباشد و از اهمیت زیادی برخوردار است . وجود پیمانکاران و نیروهای غیر متخصص ضربه زیادی به این نوع صنعت وارد نموده اند .
یک نصاب ساندویچ پانل میتواند ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پانل دیواری – ساندویچ پانل سردخانه ای را به همراه فلاشینگ های آن نصب کند .

راهنمای نصب پانل سقفی :

جهت ساخت استراکچر و زیر سازی پانل های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .

در نصب پانل های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .

در نصب پانل های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ ساندویچ پانل ها بر روی گام اول ساندویچ پانل بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان

دو ساندویچ پانل اهمیت ویژه ای دارد .

نصب ساندویچ پانل در گرگان

ساندویچ پانل دیواری ماموت

نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لايه ورق که مابين آنها فوم
تزريق شده است و جهت پوشش ديوار بکار مي رود را ساندويچ
پانل دیواری مي نامندکه بهترين نوع فوم مصرفی در ساندويچ پانل
ديواري فوم پلی اورتان مي باشد.پانل دیواری یکی ازبهتربن گزینه
ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی،سردخانه ها ،
کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد.

نصب ساندویچ پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی ( بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است ) استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود. لازم به توضیح است برای نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید

پس از نصب ساندویچ پانل نیاز است در قسمت کنج داخلی و خارجی و همچنین در خط الراس آن جهت پوشش از ورق فلاشینگ استفاده می شود.

نصب ساندویچ پانل در گرگان

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است.

نصب ساندویچ پانل در همه شهر های استان گلستان از قبیل:

گرگان ،بندرترکمن , بندرگز ,بندرخواجه نفس, علی‌آباد , کردکوی , گرگان , شهرک صنعتی گرگان ,شهرک صنعتی گلستان ,شهرک صنعتی اق قلا, مینودشت , گنبدکاووس , آزادشهر , آق‌آباد , آق‌قلا , ارازگل و لاله باغ , القجر , امیرآباد , انبار‌آلوم , اینچه‌برون , بالاجاده , بی‌بی‌شیروان , پیراوش سفلی (جرجانیه) , تاتارعلیا ,پست برق گرگان,دانشگاه گرگان با پانل ماموت, تقی‌آباد , تمر قره قوزی , تنگراه و ترجنلی , جلین علیا , چین‌سویلی , حاجی‌قوشان , حاجی‌کلاته , خان ببین , خواجه‌نفس , دارکلاته , دلند , دنگلان , دوزالوم , دوزین , رامیان , رضا‌آباد , سارجه‌گر , سارلی‌سفلی , سرخن‌کلاته , سرکلاته خرابه‌شهر , فرودگاه گرگان با پانل ماموت ,سلاق‌غایب , سلطانعلی , شاهکوه سفلی , عطا‌آباد , فاضل‌آباد , فجر (قونیلی) , قارقی و بناور , قرق , قره‌بلاغ , کاکا , کریم‌آباد , کلاله , کوچک‌خرطوم , گالیکش , لیوان , محمدآباد , مراوه‌تپه , مزرعه‌کتول , نظام‌آباد گلستان , نوده‌خاندوز , نودیجه ,نمایندگی ماموت در گرگان,ماموت در گلستان, نوکنده , یلمه‌سالیان , ینقاق و کامران آباد,گلستان,مازندران,ناهار خوران گرگان,ناهار خوران گلستان,

 

شرکت  مهندسی ماموت به عنوان بزرگترین و قوی ترین مجری نصب ساندویچ پانل با ۲۴ سال سوابق درخشان در پروژه  های عظیم ملی در سراسر کشور با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

کلمات کلیدی

فروش و نصب ساندویچ پانل گرگان

ماموت پوشش گرگان 

ماموت پانل گرگان

ساندویچ پنل سقفی و دیواری گرگان

استعلام قیمت ساندویچ پانل گرگان

( سوله ) با سقف ساندویچ پنل گرگان

ساندویچ سقفی پنل گرگان

ساندویچ پنل با فوم پلی یورتان گرگان

ساندویچ پانل سقفی و دیواری با پوشش گالوانیزه گرگان

ساندویچ پنل ( پوشش سوله صنعتی ) گرگان

ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان گرگان

سازه فضایی گرگان

پیش ساخته پانلی گرگان

ورق سقف سوله گرگان

ورق پوشش سقف گرگان

ورق گالوانیزه گرگان

ساندویچ پنل ( مقاوم در برابر زلزله ) گرگان

پانل سقفی با پوشش گالوانیزه ( آلوزینگ و آلومینیوم ) گرگان

ساندویچ پانل سقفی در حال ساخت گرگان

ساختمان پیش ساخته گرگان

فروشنده ساندویچ پانل گرگان

تولیدی پانل گرگان

دیوار و سقف گرگان

نصب ساندویچ پانل گرگان

نصاب پانل گرگان

پوشش سقف و دیوار سوله گرگان

پوشش سقف سوله با ساندویچ پانل گرگان

انواع پوشش سوله گرگان

تلفن تماس واحد فروش گرگان

سایت پانل گرگان

شرکت پانل ماموت گرگان

پوشش سقف شیروانی گرگان

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت گرگان

ماموت گرگان

پانل کارخانه ماموت گرگان

نصاب ساندویچ پانل گرگان

پیمانکار ساندویچ پانل گرگان

اتاق های پیش ساخته گرگان

سازه های فلزی گرگان

نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان نصب ساندویچ پانل در گرگان

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

ساندویچ پانل چیست

به زبان ساده ساندویچ پانل (sandwich Panel) ترکیب هسته پلی یورتان( Poly urethane) بین دولایه ورق فلزی ,محصولی است که ساندویچ پانل نامیده میشود و رایج ترین نوع فلز مورد استفاده درحال حاضر ورق گالوانیزه رنگی ورق الوزینگ والومینیوم پیش رنگ شده میباشد.

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

درباره ساندویچ پانل

ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) همان طور که از اسمش پیداست, از ترکیب

چند لایه از مواد مختلف به طور یک پارچه و در کنار هم تشکیل میشود

(ساندوچ پنل ) از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر

جایگزین مصالح قدیمی شده است. شرکت ماموت پنل سال هاست

که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته،

ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را

با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری

خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.

از جمله برتری های ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است .

کاربرد ساندویچ پانل در صنعت

عموما ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) به دیوار یا سقف های کامل و مرکب اطلاق میشود که از بخش های زیر تشکیل میشود لایه ی بیرونی و درونی که آخرین سطوح پانل (ساندوچ پنل ) از دو طرف و در واقع نمای کار می باشند عایق میانی یا هسته ی داخلی ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) که وظیفه ی برودت و عایق کاری را بر عهده دارد.
و در صنعت و در عرصه ی ساخت و ساز مصارف بسیاری دارد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت بالا و کیفیت برتر در پروژه و فرایند ها پیش میرود, استفاده از این گونه محصولات(ساندوچ پنل) بسیار رایج و پر طرفدار شده است.

انواع فوم ساندویچ پانل

۱ – ساندویچ پانل پلی اورتان

در ساندویچ پانل پلی اورتان برای عایق بندی از فوم پلی یورتان استفاده میشود .

۲-ساندویچ پانل پلی استایرن

برای عایق بندی این نوع ساندویچ پانل از فوم پلی استایرن یا همان یونولیت استفاده می‌گردد. از لحاظ عایق حرارتی و صوتی در درجه پایین‌تری از پلی یورتان قرار می‌گیرد، اما نسبت به آن سبک‌تر است و قیمت مناسب تری هم دارد

۳-ساندویچ پانل پشم سنگ

عایق این نوع پانل‌ها الیاف پشم سنگ است که ضد حریق بودن مهمترین ویژگی این نوع ساندویچ پانل است. لازم به توضیح است که درجه ضد حریق بودن این نوع، از ساندویچ پانل پلی یورتان PIR هم بالاتر می‌باشد.

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

روش های تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )

به طور کلی برای تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) دوروش وجود دارد

ساندویچ پانل به روش دیسکانتینیوز (discontinues)

ساندویچ پانل به روش کانتینیوز (continues).

⇐ روش کانتینیوز (continues) :

در روش کانتینیوز یا همان مکانیزه دستگاه ها و ربات های مکانیکی مواد اولیه را به ساندویچ پانل نهایی تبدیل میکنند, به عبارتی دیگر مواد اولیه که همان رول ورق گالوانیزه , مواد اولیه ی فوم پلی یورتان یا شیت فوم پلی استایرن و چسب از یک طرف دستگاه وارد میشوند و از طرف دیگر ساندویچ پانل تکمیل شده به قطعات دلخواه برش خورده و اماده ی بسته بندی میشوند.

⇐ روش دیسکانتینیوز (discontinues) :

در روش دیسکانتینیوز یا غیر پیوسته خط تولید از یک دیگر جدا میباشد و هر عملیات در یک ایستگاه انجام میشود و بعد به ایستگاه بعدی منتقل میشود.

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل 

استفاده وکاربرد ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیواره انواع سردخانه و صنایع برودتی ,دفاتر کارگاهی درمانگاه صحرایی سرویس بهداشتی نمازخانه و محیط آموزشی تعمیر گاه سیار ,پست نگهبانی ,ویلاهای یک ودو طبقه واحدهای امدادی  در زمانهای بحرانی مانند زلزله ساخت انواع سوله ,پوشش دیوار وسقف سالن های تولید , ساختمانهای اداری وهتل ها ,کانکس کانتینر ها کاربرد ساندویچ پانل در مخازن چند جدار , پوشش سوله انبارها , سقف خانه ها ویلاها , ساندویچ پانل در صنایع پوشش سوله, باشگاهها, سردخانه های گوشت ولبنیات استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی

پارتیشین بندی با ساندویچ پانل

یکی دیگر از کاربری های ساندویچ پانل , استفاده از ساندویچ پانل در پارتیشن بندی می باشد . در کارخانجات , ادارات , سوله ها ی صنعتی , انبارها , و در بسیاری از مکان ها برای استفاده بهتر و بهینه از فضای موجود از ساندویچ پانل های دیواری بصورت پارتیشین بندی (جدا کننده ) استفاده میکنند و بر اساس نیاز خود , آن را به مکان های مجزا تبدیل میکنند.

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

کاربرد پارتیشین بندی با ساندویچ پانل

ایجاد کریدور و راهرو

استفاده در دیوار پیش ساخته پانلی با عایق پلی اورتان

پارتیشین بندی در سوله ها , مراکز تجاری واداری , انواع سالن های صنعتی

ایجاد پارتیشن بندی های داخلی به صورت های مختلف وبرحسب نیاز

ایجاد اتاق های مدیریت در سالنهای صنعتی

مزیت های ساندویچ پانل

⇐ حمل و نقل راحت و آسان ساندویچ پانل

⇐ نصب وراه اندازی سریع و راحت ساندویچ پانل

⇐ کاملا بهداشتی و قابل شستشو بودن ساندویچ پانل

⇐ داشتن صرفه اقتصادی (قیمت مناسب ) داشتن ساندویچ پانل

⇐ دارای رنگ های متنوع وگوناگون ورق های ساندویچ پانل

⇐ مناسب برای محیط زیست و قابل بازیافت بودن ساندویچ پانل

⇐ قابلیت جابجایی ودمونتاژ بودن ساندویچ پانل

⇐ وزن پایین ساندویچ پانل صرفه جویی در وقت و زمان

⇐ مرکز فروش ساندویچ پانل

⇐ ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

پارتیشن بندی با ساندویچ پانل پارتیشن بندی با ساندویچ پانل پارتیشن بندی با ساندویچ پانل پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل در قزوین

نصب ساندویچ پانل در قزوین

برای نصب ساندویچ پانل روش های مختلفی وجود دارد . جهت نصب ساندویچ پانل سقفی باید ساندویچ پانل بر روی پرلین های موجود سوله وسازه قرار گرفته و پیچ شود . در سقف نیاز است به ازای هر یک مترمربع ساندویچ پانل سقفی یک عدد پیچ سرمته گالوانیزه استفاده شود.

نصب ساندویچ پانل در قزوین

ساندویچ پانل دیواری ماموت

نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لايه ورق که مابين آنها فوم
تزريق شده است 
و جهت پوشش ديوار بکار مي رود را ساندويچ
پانل دیواری مي نامندکه بهترين 
نوع فوم مصرفی در ساندويچ پانل
ديواري فوم پلی اورتان مي باشد.پانل دیواری 
یکی ازبهتربن گزینه
ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی،سردخانه ها ،
کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد.

نصب ساندویچ پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی ( بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است ) استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود. لازم به توضیح است برای نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید

پس از نصب ساندویچ پانل نیاز است در قسمت کنج داخلی و خارجی و همچنین در خط الراس آن جهت پوشش از ورق فلاشینگ استفاده می شود.

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی با استفاده از بهترین مواد اولیه ،
تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت
۴ الی ۲۰ سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت
( دانسیته ۲±۴۰) تولید می شود . این پانل مقاوم در
برابر رشد گیاهان و قارچها بوده و به علت نداشتن بو،
عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل
فوم بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی
می باشد.

نصب پانل سقفی

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش
سقف و دیوار و سالن میباشد و از اهمیت زیادی
برخوردار است . وجود پیمانکاران و نیروهای غیر متخصص
ضربه زیادی به این نوع صنعت وارد نموده اند .
یک نصاب ساندویچ پانل میتواند ساندویچ پانل سقفی –
ساندویچ پانل دیواری – ساندویچ پانل سردخانه ای را به
همراه فلاشینگ های آن نصب کند .

ساندویچ پانل از دو بخش تشکیل شده :

۱- ورق

۲- فوم عایق .

عملیات نصب ساندویچ پانل که به وسیله نصاب ساندویچ پانل صورت میگیرد جهت اجرای پوشش دیوار و سقف سالن مرغداری , سالن تولید , ساختمان پیش ساخته , کانکس , سردخانه , سردخانه های صنعتی , اتاق تمیز و … بسیار حساس میباشد . زیرا بحث آب بندی و هوابندی و تضیمن کیفیت آن بسیار امر مهمی است.

راهنمای نصب پانل سقفی :

جهت ساخت استراکچر و زیر سازی پانل های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .

در نصب پانل های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .

در نصب پانل های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ ساندویچ پانل ها بر روی گام اول ساندویچ پانل بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان

دو ساندویچ پانل اهمیت ویژه ای دارد .

نصب ساندویچ پانل در قزوین

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد . از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ، نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است.

نصب و اجرای انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری درقزوین

نصب ساندويچ پانل سقفی و دیواری که يك سازه بسيار سبك و مركب میباشد با دو طرف ورق فولادی ( آلوزینگ – گالوانیزه آلومینیوم ) محدود شده و در بين آنها يك لايه عايق پلی اورتان قراردارد .  این عایق بسيار سبك و دارای خواص مكانيكي و حرارتي خاص باشد . نصب ساندویچ پانل در همه شهر های استان قزوین از قبیل:

نصب ساندویچ پانل در قزوین

نصب ساندویچ پانل در قزوین

اوان الموت , بوئین‌زهرا , شهرک صنعتی تاکستان ,تاکستان ,شهرک های صنعتی قزوین,شهرک صنعتی ابیک قزوین, شهرک صنعتی کاسپین قزوین ,شهرک صنعتی لیا قزوین,شهر صنعتی خرمدشت قزوین, آبگرم خرقان , آبیک , آراسنج , آق‌بابا ,اقابابا, آلتین‌کش , آوج , ابراهیم‌آباد , ارداق , اردلان , اسلام‌آباد (اقبالیه) , اسماعیل‌آباد , اقبالیه , شهرک صنعتی بویین زهرا, بویین زهرا,شرکت اپادانا سرام کاشی,اپادانا سرام ,شرکت بهمن دیزل, شرکت کاچیران ,نیرو محرکه قزوین ,مینودر قزوین,شرکت کاشی پارس قزوین,امیرآباد نو , بکندی , بیدستان , پناه‌آباد , پیریوسفیان , چنگوره

چوبین‌در , حسن‌آباد کلج , شهرک صنعتی اراسنج قزوین ,حصار خروان , حیدریه , خاکعلی , خرم‌آباد , دفتر فروش نمایندگی ماموت در الوند,نمایندگی ماوت در شهر صنعتی قزوین ,خورهشت , خوزنین , خیارج , داکان و رادکان , دانسفهان , دیال‌آباد , رازجرد , رازمیان , رجائی‌دشت , رشتقون , رودک ,شهرک صنعتی نظراباد قزوین, زر‌آباد , زیاران , زیبا‌شهر , ساج , سگز‌آباد , سیاهپوش , سیردان (طارم سفلی) , شال و اسفرورین , شاهین‌تپه ,شرکت سپهر سوله لیا قزوین , شریف‌آباد , شهر‌صنعتی‌البرز (الوند) ,شهرصنعتی البرز قزوین,شهر صنعتی الوند قزوین, شهید‌آباد , شید‌اصفهان , ضیا‌آباد , طرازک , عصمت‌آباد (بوئین زهرا) ,سقف پانل ماموت درشرکت کنتور سازی قزوین ,علی‌آباد

نصب ساندویچ پانل در قزوین

فارسجین , فارسیان , قشلاق ,شرکت کاسپین سوله قزوین, قلعه‌هاشم‌خان , کامیشکان , کلنجین , کنشکین , کورانه , کوندج , شهرکوهین , کهک , لوشکان , مجتمع‌لیا , محمودآباد , مشعلدار ,شهرک صنعتی رامیشان,شهرک صنعتی کوهین قزوین, معلم‌کلایه ,شرکت پیشرو سوله قزوین,نماینده ماموت در قزوین,ماموت در قزوین ,دفتر فروش پانل ماموت در شهر صنعتی البرز قزوین,میرپنجی , نرجه‌تاکستان , نصرت‌آباد , نظام‌آباد (قزوین) , نهاوند , نیارج , نیارک , نیکویه , یحیی‌آباد

مجتمع صنعتی ماموت به عنوان بزرگترین پیمانکار و قوی ترین مجری نصب ساندویچ پانل با ۲۴ سال سوابق درخشان در پروژه های ملی در سراسر کشور با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت های دولتی و خصوصی میباشد.

کلمات کلیدی

فروش و نصب ساندویچ پانل

ماموت پوشش

ماموت پانل

ساندویچ پنل سقفی و دیواری

استعلام قیمت ساندویچ پانل

( سوله ) با سقف ساندویچ پنل

ساندویچ سقفی پنل

ساندویچ پنل با فوم پلی یورتان

ساندویچ پانل سقفی و دیواری با پوشش گالوانیزه

ساندویچ پنل ( پوشش سوله صنعتی )

ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان

سازه فضایی

پیش ساخته پانلی

ورق سقف سوله

ورق پوشش سقف

ورق گالوانیزه

ساندویچ پنل ( مقاوم در برابر زلزله )

پانل سقفی با پوشش گالوانیزه ( آلوزینگ و آلومینیوم )

ساندویچ پانل سقفی در حال ساخت

ساختمان پیش ساخته

فروشنده ساندویچ پانل

تولیدی پانل

دیوار و سقف

نصب ساندویچ پانل

نصاب پانل

پوشش سقف و دیوار سوله

پوشش سقف سوله با ساندویچ پانل

انواع پوشش سوله

تلفن تماس واحد فروش

سایت پانل

شرکت پانل ماموت

پوشش سقف شیروانی

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

ماموت

پانل کارخانه ماموت

نصاب ساندویچ پانل

پیمانکار ساندویچ پانل

اتاق های پیش ساخته

سازه های فلزی

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

ساندويچ پانل ديواري جهت استفاده در ديوار هاي سوله ، كارگاهي ، اداري و مسكوني مورد استفاده قرار میگیرد .

ساندویچ پانل دیواری بيشتر مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۱۲ سانتيمتر مي باشد كه داراي دو رو ورق آلوزينگ ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل ميباشد و با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد

ساندویچ پانل دیواری ماموت

طرح ساندويچ پانل های دیواری به گونه ايست كه در عرض از يك طرف داراي داراي تورفتگي و طرف ديگر داراي برآمدگي بوده (نري و مادگي) كه وقتي دو پانل در كنار يكديگر قرار ميگيرند باعث قفل شدگي و نيز هم پوشاني لبه هاي يكديگر ميشود و جهت اتصال به سازه در موقعيت مختلف پيچ ميشود

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

مشخصات ابعادی ساندویچ پانل دیواری

مدل های ساندویچ پانل دیواری  : DND صاف – RPO پیچ مخفی بدون شیار – RP1 پیچ مخفی میکروویو – RP2 پیچ مخفی شیار ریز – RP3 پیچ مخفی شیار درشت

ضخامت پانل دیواری : ۴,۶,۸,۱۰,۱۲/۵,۱۵ سانتی متر

عرض ثابت پانل دیواری  : ۱/۱۶ متر

عرض مفید پانل دیواری : ۱/۱۴ متر (۲ سانتی متر اورلب )

طول پانل دیواری : ۱ الی ۱۳ متر بدلخواه وسفارش مشتری

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری جهت پوشش دیوارهای سوله و یا ساختمان با هرکاربری مورد استفاده قرار میگیرد .این نوع ساندویچ پانل شیار های متعددی برروی خود دارا می باشد و نصب آن بصورت فاق و زبانه ( نری و مادگی) در یکدیگر فرو رفته و پیچ می شوند .

ساندویچ پانل ماموت از لحاظ شکل ظاهری بصورت مکعب مستطیل میباشد.ضخامت های موجود ساندویچ پانل دیواری از ۴ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر است با توجه به نوع کاربری و انتخاب مشتری مشخص می گردد.

کاربرد ساندویچ پنل دیواری

ساندویچ پانل دیواری ماموت برای دیواره های مکان های مسکونی ،

اداری ،سوله ها،انبارها ، کارگاه ها مثل کارگاه های تولیدی, پوشش

دیوارهای دامداری ها و مرغداری های مدرن و پیشرفته مورد استفاده

قرار می گیرد. ساندویچ پانل دیواری ماموت برای پوشاندن سطح دیوار

یا دیواره ی سازه ها مانند سوله های صنعتی و انبار و … به کار می رود .

انواع ساندویچ پانل

⇐ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ماموت بصورتی به دلیل داشتن فیزیک مخصوص بصورتی اجرا میشود که پس ازنصب هیچ یک از پیچ هامشخص نمی شود وشکل ظاهری بهتری به نمای سوله و یا کارخانه می دهد .

⇐ ساندویچ پانل بدون شیار ( مخصوص اتاق تمیز Clean Room )یا ساندویچ پانل دوروصاف بدون شیار ماموتو بصورت یک ورق صاف تولید میشود که به جهت نداشتن درز تو رفتگی و بیرون آمدگی بهترین متریال برای مکان های بهداشتی و اتاق تمیز ، بیمارستان ، آزمایشگاه و کانکس می باشد .

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

طول برش پانل پانل های دیواری

از ۲ الي ۱۳ متر بدلخواه و با توجه به ابعاد دلخواه مشتريان محترم توليد مي گردد با درآوردن اورلپ چپ و راست.از ۴ سانت تا ۱۵ سانت….بصورت دو رو ورق ، يكرو ورق يكرو فويل ، يكرو ورق نايلون ، يكرو ورق يكرو كاغذ ، دو رو نايلون ، دورو كاغذ ، دورو فويل

نصب ساندویچ پانل

برای سازه‌های ساخته شده با ساندویچ پانل مواردی مانند عایق حرارتی و صوتی، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق و حفظ زیبایی از اهمیت بالایی برخوردارند. اتصال پانل به ساختمان و تمام نقاط اتصال پانل‌ها به یکدیگر در گوشه‌ها باید توسط فلاشینگ با ضخامت ۱ تا ۲ میلی‌متر صورت ‌پذیرد. درزبندی پانل‌ها نیز باید توسط چسب پلی یورتان انجام گیرد.

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

نصب پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی

با استفاده از پروفیل آهنی استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ

پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرارگیری در جای مناسب بوسیله

پیچ سرمته گالوانیزه مهارمی شود. لازم به توضیح است جهت نصب ساندویچ

پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید.

جهت کاهش پرت پانل‌ها به محل قرارگیری پانل‌ها، فاصله بین ستون‌ها، ارتفاع

پانل‌ها و… توجه شود. جهت نصب پانل‌ها از پیچ واشردار مخصوص استفاده شود.

همچنین، به گام و ارتفاع پیچ‌ها هم توجه شود.برای حصول اطمینان از آببندی‌های

لازمه در محل چفت شدن پانل‌هاقبل از چفت کردن پانل‌ها محل درز پانل‌ها با

اسپری پلی یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان

جا زده می‌شود. این کار باعث می‌شود که آببندی پانل‌ها در محل اتصال به هم

زیادتر باشد. چسبندگی پانل‌ها به هم در محل درز زیادتر شود.

برای دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری با کارشناسان ما در تماس باشید.

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری لیست قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

مجتمع صنعتی ماموت تولید کننده ی انواع ساندویچ پانل سقفی با کیفیت می باشد که در سراسر ایران نمایندگانی معتبر دارد .

نمایندگی ما نماینده ی معتبر و رسمی مجتمع صنعتی ماموت می باشد که در زمینه های فروش و نصب و اجرای ساندویچ پانل ها ، پوشش سوله ها ، ساندویچ پانل سوله ، ساندویچ پانل کانکس و پیش ساخته … فعال می باشد .

برای دریافت قیمت روز نصب ساندویچ سقفی پانل ماموت با این نمایندگی تماس حاصل فرمایید و در اسرع وقت پیش فاکتور معتبر دریافت کنید.

نصب پانل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی تولیدی شرکت ماموت با توجه به تحقیقات و بررسی مشکلات فنی که در تولیدات برخی از شرکت های پیشین در ایران صورت گرفته ، طراحی مجدد گردید و با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بیشتر و آب بندی و درز بندی بهتر تولید میگردد . از این رو ساندویچ پانل های شرکت ماموت با ۵ گام تولید وعرضه میگردد .

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

کاربرد های ساندویچ پانل سقفی:

پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان های صنعتی

پوشش سقف و دیوار کانتینر های حمل و نقل

پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک

پوشش سقف و دیوار کانکس های ثابت و متحرک

پوشش سقف ودیوار انبار و سیلو

پوشش سقف ودیوار مرغداریها ودامدار های مدرن

راهنمای نصب پانل سقفی :

جهت ساخت استراکچر و زیر سازی پانل های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .

در نصب پانل های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .

در نصب پانل های سقفی قرار گرفتن مناسب اورلپ ساندویچ پانل ها بر روی گام اول ساندویچ پانل بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان

دو ساندویچ پانل اهمیت ویژه ای دارد .

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

نصب پانل سقفی

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش سقف و دیوار

و سالن میباشد و از اهمیت زیادی برخوردار است . وجود پیمانکاران

و نیروهای غیر متخصص ضربه زیادی به این نوع صنعت وارد نموده اند .

یک نصاب ساندویچ پانل میتواند ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پانل

دیواری – ساندویچ پانل سردخانه ای را به همراه فلاشینگ های آن

نصب کند . ساندویچ پانل از دو بخش تشکیل شده :

۱- ورق 

۲- فوم عایق .

عملیات نصب ساندویچ پانل که به وسیله نصاب ساندویچ پانل صورت میگیرد جهت اجرای پوشش دیوار و سقف سالن مرغداری , سالن تولید , ساختمان پیش ساخته , کانکس , سردخانه , سردخانه های صنعتی , اتاق تمیز و … بسیار حساس میباشد . زیرا بحث آب بندی و هوابندی و تضیمن کیفیت آن بسیار امر مهمی است.

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

دستمزدهای نصب ساندویچ پانل

شرکت ماموت در صورت نیاز ، جهت نصب ساندویچ پانل ها تیم های

آمورش دیده را معرفی می نماید. لازم به ذکر است ساندویچ پانل

به صورت پیچ بر روی سازه ها نصب می گردد و قمیت دستمزد

نصابان بر اساس سختی و مشخصات پروژه محاسبه می گردد .

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت نصابان ارتفاع سازه ، نوع سازه ،

نوع پوشش دیواری و یا سقفی و … تاثیر گذار است

مراحل  نصب ساندویچ پانل سقفی

◊ آببندی پانل ها در محل اتصال به هم زیاد تر باشد.

◊ چسبندگی پانل ها به هم در محل درز زیادتر شود.

◊ تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر گردد.

به گام پیچ ها و ارتفاع آنها توجه شود.

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی

نشیمن گاه ساندویچ پانل‌ها طولی و عرضی در محل اتصال به شاسی یا ساختمان توسط ناودانی‌های مخصوص به ضخامت ۱٫۵ یا۲میلی‌متر یا بیشتر به ضخامت و طول پانل مورد استفاده بستگی دارد . نحوه اتصال این ناودانی‌ ها به شاسی فولادی توسط پرچ با فواصل ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر انجام می‌گیرددر موارد استفاده روی بتن و… از تفنگی مخصوص به نام میخکوب زن چاشنی‌دار استفاده می‌شود،اما استفاده از میخکوب زن روی قطعات فولادی توصیه نمی‌شود.

ساندویچ پانل سقفی در رنگ های متنوع دربازار موجود میباشد .

قهوه ای ۸۰۰۴ / آبی ۵۰۱۵ / قرمز ۳۰۰۰، ۳۰۲۰ / نارنجی ۲۰۰۴ / بنفش ۴۰۰۵ / کرم ۱۰۱۵ / سفید ۹۰۱۶ / سبز ۶۰۲۴ ،۶۰۱۹ / نقره ای ۹۰۰۶ / زرد ۱۰۲۳ / پرتقالی ۱۰۲۸ / صورتی ۴۰۰۳

ساندویچ پانل سقفی با موج مقاوم ذوزنقه ، دورو ورق الوزینگ پیش رنگ کوره ای دو رو ورق گالوانیزه ، با رنگ الکترواستاتیک ضد خش در ضخامت های مختلف ، عرض ۱۰۷ سانتی متر , کاردهی ۹۷ سانتی متر و طول دلخواه

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی لیست قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی

لیست نصابان ساندویچ پانل

لیست نصابان ساندویچ پانل

ماموت برندي شناخته شده در پهنه صنعت بين‌الملل و نامي آشنا در عرصه جاده‌هاي كشور، به عنوان يكي از بزرگ‌ترين مجتمع‌ های صنعتي كشور در سال ۱۳۷۱ فعاليت خود را در زميني به مساحت ۵۰ هكتار آغاز كرد و در حال حاضر پس از گذشت بيش از يك‌دهه با احداث چندين كارخانه در وسعتي بيش از يك‌ميليون مترمربع مشغول به فعاليت است.
اين شركت با دارا بودن كادر فني مجرب و متخصص با هدف كيفت برتر و توجه خاص مديريت ارشد سازمان به اين هدف با شعار «كيفيت برتر از آن ما است» توانسته است گام‌هاي بزرگ و موثري را در جهت پيشبرد صنعت حمل‌ونقل و سازه و سوله كشور بردارد.

لیست نصابان ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل

گروه فنی و مهندسی طنین ماموت بزرگترین و مجهزترین پایگاه اطلاعاتی ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی و دیواری در سراسر کشور با بهره گیری از پرسنل مجرب و کار آزموده ,فنی با بیش از چندین سال افتخار همکاری با شرکت های بزرگ سوله سازی و نمایندگی رسمی مجتمع صنعتی ماموت که بزرگترین و برترین تولیدکننده ساندویچ پانل در ایران و خاورمیانه می باشد ، توانسته است در راه خدمت رسانی به صنایع کشور و توسعه صنایع زیر بنایی کشور و فراهم نمودن پیش زمینه تولید، رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

این مجموعه با تکیه به توانمندی ها و امکانات فراهم آمده آمادگی دارد صمیمانه عملیات کارشناسی و راهنمایی های لازم را در خصوص خرید و نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری متناسب با شرایط کاری محیطی پروژه های شما و آموزشهای مربوط به کلیه اشخاص – اعم از حقیقی و حقوقی ارائه نماید.

لیست نصابان ساندویچ پانل

زمینه های فعالیت و خدمات شرکت ماموت

مجری پوشش سوله و سازه با ساندویچ پانل و انواع ورق رنگی آلوزینگ

و گالوانیزه (شیروانی) ساخت اتاق تمیز پاک (clean room) و پارتیشین

بندی داخلی انواع سوله و سازه مجری پوشش سقف ودیواره انواع

سوله صنعتی وسالنهای ورزشی و مرغداری و دامداری های مدرن مجری

و نصب انواع آبرو گالوانیزه، لندنی و جعبه ای و انواع فلاشینگ و نما

نصب انواع ساندویچ پانل

پوشش انواع سوله شیب دار وسازه فضایی و فلزی وسوله قوسی و هلالی با انواع پانل سقفی ودیواری و انواع ورق شیروانی درکمترین زمان و برترین کیفیت توسط گروه نصب مجتمع ماموت نصب انواع آبرو , آبرو لندنی , آبرو جعبه ای آبرو جوشی, آبرو حصیری نصب انواع فلاشینگ تیزه شادولاین ,فلاشینگ زیر تاج فلاشینگ بالای تاج (روتیزه ) ,فلاشینگ نبشی بیرونی ,فلاشینگ نبشی داخلی ,فلاشینگ فوم پوش در تهیه و اجرای پوشش سقف سوله و سقف های شیبدار,اجرای سقف شیروانی,اجرای اردواز,طرح سفال ,ساخت و نصب خرپا, تعمیرات سقف , اجراء و پوشش انواع سقف های شیبدار

پوشش سقف سوله,اجرای سقفهای ویلایی و سقفهای شیبدار واجرای شیروانی و سقف پارکینگ,انباری,حیاط خلوت, گاوداری, مرغداری و پوشش انواع سوله های صنعتی و کارخانه جات و تعمیرات و تعویض واببندی سقفهای شیبدار اجرای اردواز : سقفهای ویلایی,پیشانی ساختمان,الاچیق ,اردواز سردرب,شیروانی و غیره

لیست نصابان ساندویچ پانل

لیست نصابان ساندویچ پانل

ساخت و نصب خرپا ( اسکلت فلزی سبک ):سقف های ویلایی,گاوداری,مرغداری وانواع سقف های شیبدار دیگر پوشش سقف با انواع مصالح پوشش از قبیل: ورقهای گالوانیزه,گالوانیزه رنگی (درطرح و رنگهای متنوع) ساندویچ پانل سقفی و دیواری در رنگهای متنوع ایرانیت ,ورقهای طرح سفال , اردواز , تعویض وتعمیرات و آب بندی سقفهای قدیمی و فرسوده تعمیرات و آب بندی سقف سوله,تعویض و اببندی سقف های شیبدار

نصب کننده انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت

گروه نصابان معتبر مجتمع صنعتی ماموت نصب کننده انواع پنل ساندویچ پیش ساخته پانلی ومجری هزاران متر مربع در تمام نقاط ایران ۲۳ سال سوابق ارزنده درخشان با اكيپ هاي مجرب و كارآزموده که اولین تولید *ساندویچ پانل * را در سال ۱۳۶۷ بصورت کاملا” حرفه ای تخصصی اجرا نمود. تعهد- تخصص – مسوولیت پذیری- توانمند بودن عامل شکوفایی ما بوده است.

لیست نصابان ساندویچ پانل

نصب انواع ساندویچ پانل

مجری نصب انواع ساندويچ پانل سقفي ديواري سردخانه اي –كانكس،ساختمان پيش ساخته اداري ،آموزشي -اتاق تميز كلينروم،احداث سايت موقت كمپ هاي كارگري ومهندسي سوله اسكلت فلزي جوشي پيچ مهره اي ،تهيه و نصب- ورق گالوانيزه -آلوزينگ -آلومينيوم مجري ساخت و نصب آبرو – فلاشينگ « اجراي كامل پوشش سقفهاي قوسي و شيبدار ،سوله وسازه هاي فضايي» مجري و نصاب انواع سردخانه هاي زير صفر بالاي صفر

نصاب ساختمان پيش ساخته/كانكس ساخت در محل/اتاق تميز-كلين روم/ تعميرو تعويض، آب بندي، كليه سقفهاي شيرواني و سوله و سازهاي فضايي، زيرسازي – جوشكاري- قوطي كشي- طراحي ومحاسبه ،دقيق متراژ زیرسازی – جوشکاری- قوطی کشی- طراحی و محاسبه دقیق ،با توانمندي و تجهيزات كامل با داشتن چندين گروه پرسنل فني از نصا با ن مجرب آموزش ديده گروه صنعتي آماده عقد قرارداد با شركتهاي دولتي و خصوصي وسوله سازان در سراسر ايران مجری ساخت، نصب و فروش انواع ساندویچ پانل– کانکس،ساختمان پیش ساخته مجری ساخت و نصب آبرو جعبه ای /لندنی/فتیله ای – اجرای فلاشینگ – نما –اردواز– اجرای کامل پوشش سقفهای قوسی وشیبدار ،سوله وسازه های فضایی.

بخشی از سوابق درخشان ما

(پتروشيمي جم- پارس جنوبي– کاتدیک های

برق عسلويه-پتروشيمي نفت-پتروشيمي اروند

-فرودگاه هاي ايران اير- پست هاي برق قدس

نيرو .رستاق.کل گردشگريهاي غرب كشور-شركت

نفت جنوب-شركت نفت خوابگاه مازندران-ورزشگاه

امام علی تهران-چند منظوره کیش-بیمارستان تامین

اجتماعی گلستان گرگان-پست برق گرگان استان

گلستان-نقطه صفر مرزی بندر خواجه نفس-بندر

ترکمن-پانتون های شناور بنادر آزاد راه دارخانه هاي

مازندران-سالن هاي ورزشي چند منظوره كيش-

دانشگاه پيام نور- گمرك شهيد رجايي -صنايع دريايي

شمال -صنايع دريايی جنوب هرمزگان-شرکت نفت

جنوب پالایشگاه نفت بندرعباس و دهها هزارمتر مربع

کاراجرایی و پروژه های عظیم ملی در تمام نقاط ایران

با استناد به داشتن قرارداد حاضر و تصاویر و گواهی اتمام کار

لیست نصابان ساندویچ پانل لیست نصابان ساندویچ پانل لیست نصابان ساندویچ پانل لیست نصابان ساندویچ پانل

لیست نصابان ساندویچ پانل

لیست تولید کنندگان ورق رنگی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست تولیدکنندگان ورق رنگی با ما همراه باشید .

لیست تولید کنندگان ورق رنگی 

گروه صنعتی ماموت اولین تولید کننده خصوصی در زمینه انواع ورق رنگی ماموت ، با استفاده از مدرن ترین تجهیزات اروپایی ،توانایی رنگ آمیزی رول های گالوانیزه،آلوزینک و آلومینیوم از ضخامت ۱-۰/۱۵ میلیمتر و عرض ۱۵۰۰-۴۵۰ میلیمتررا در رنگ های متنوع دارد.ورقهای رنگی با پوشش پلی استر ، اپوکسی یا P.V.D.F در تمام شرایط آب و هوایی مخصوص رطوبتی و شرجی دارای مقاومت بوده و به هنگام رول فرمینگ کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. در این خط امکان تولید ورق های رنگی امباس شده نیز وجود دارد که از این رو در ایران متحصر به فرد می باشد.

لیست تولید کنندگان ورق رنگی

ورق رنگی چیست ؟

ورق رنگی از ورق هایی است که در صنعت دکوراسیون و همچنین

صنایع تزئینی مانند سقف های شیروانی وسوله و تزئینی آلاچیق

استفاده می شود ورق رنگی را معمولا می توانند از ورق گالوانیزه

و یا ورق آلومینیم و یا ورق آلوزینک و سایر فلزات تهیه نمایند .

البته ورق گالوانیزه رنگی در بین مصرف کنندگان محبوبیت دارد

و بیشتر از ورق گالوانیزه رنگی استفاده می گردد . در تهیه

ورق رنگی در ابتدا پرایمر را که رنگ اولیه محسوب می شود

روی سطح بالای ورق می ریزند

ورق سیاه

ورق سیاه در ۲ نوع ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی و در استانداردهای مختلف تولید می شود که این مجموعه تنها در نوع معمولی آن استاندارد st ۳۷ را و در نوع صنعتی آن استاندارد st ۵۲، A۲۸۳ – GR C، A۲۸۵-GR C، A۵۱۶ –GR ۶۰ ,۷۰ را فروش دارد.

ورق گالوانیزه

آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن ، حتی اگر پوشش آن

هم شکستگی پیدا کند،از زنگ زدن محفوظ می‌ماند. ماهیت ورق گالوانیزه

در ورق گالوانیزه ، بین آهن و روی ، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می‌شود

که در آن روی به جای آهن به عنوان آند و آهن به عنوان کاتد بکار می‌رود.

روش گالوانیزاسیون :در گالوانیزاسیون ،فلز فاسد شدنی را در مذاب یک

فلز فاسد ناشدنی فرو می‌برندو بیرون می‌آورند تا سطح آن از یک لایه فلز

فاسد نشدنی پوشیده شود.

مزایای استفاده از ورقهای گالوانیزه

۱-هزینه کمتر

۲- هزینه کمتر برای تعمیرات و نگهداری

۳- طول عمر زیاد

۴- اعتبار

۵- دوام پوشش

۶- محافظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیک

۷- محافظت کامل

۸- بازرسی آسان

۹-رسیدن به هدف در زمان کوتاه

۱۰-محافظت کامل توسط پوشش گالوانیزه

ورق گالوانیزه رنگی در فرم های زیر قابل عرضه و تولید است:

ورق کرکره , سینوسی, ذوزنقه, شادولاین, طرح سفال پالرمو,طرح سفال ژنوا, لمبه, دامپا,تیزه,فلاشینگ,آبرو و …

ورق آلوزینک ماموت

نوعی فلز گالوانیزه نورد شده است که ، می توان گفت ترکیبی از

آلیاژهای ۵۵% آلومینیوم، ۴۳٫۴% روی ۱٫۶% سیلیکون هستند .

ورق آلوزینک در ساندویچ پانل های دیواری و ساندویچ پانل های

سقفی در حالتی که محیط همراه با اسیدیته بالا است و در

فضای متراکم صنعتی مد نظر است استفاده می شود؛ البته

زمانی که شرایط محیط شامل رطوبت بالا باشد ازورق گالوانیزه

مشمول روی استفاده می شود ؛ اما با وجود مزایای آلوزینک ،

گاهی بنا به درخواست مشتری ورق هایی از جنس استفاده

می شود ضمنا در این موارد تامین کویل ورق آلومینیوم بر عهده

سفارش دهنده است.

کیفیت تولید ورق آلوزینک Aluzinc :

تولید ورق آلوزینک Aluzinc به گونه ای است که مقاومت در برابر بقیه ورق های رنگی مقاومت بهتری داشته و ویژگی های روی و آلومینیوم سبب می شود زمانی که خدشه ای روی ورق پیش آمد ، زنگ زدگی پدید نیاید البته به خاطر همین خاصیت است که گاهی ورق آلومینیوم که نرم و سبک و انعطاف پذیر است و در برابر زنگ زدگی مقاوم است برای ساندویچ پانل ها استفاده می شود .

مشخصات ورق آلوزینک:
ورق های(ورق آلوزینک ماموت رنگ شده)از جنس فولادی است که پس از شستشو لایه ی آلومینیومی به همراه روی ، بر روی سطح آن پوشیده می شود و در گام بعدی رنگ خواهد شد .

رنگ کوره پلی استر ۲۵ µ و طرف دیگری پرایمر ۷ µ دلیل چسبندگی فوم به ورق خواهد شد .

ورق آجدار

نوعی ورق گرم است که برای سطوحی استفاده میشود که از سرخوردن افراد و یا اشیاء جلوگیری می‌کند. برجستگی های پراکنده شده در سطح ورق، معمولا به شکل بادامی و یا اشکال دیگر است.

ورق کرکره ( سینوسی )

ورق کرکره

ورق‌های موج دار شیروانی جهت پوشش سقف‌های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می‌شود، که این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق‌های فلزی) می‌توان به دو دسته پوشش‌ های فلزی و پوشش‌های غیر فلزی تقسیم نمود.

پوشش سقف

لیست تولید کنندگان ورق رنگی

ورق دوبل رنگی می‌باشد که بین دو ورق موادی از جنس فوم فشرده شده وجود دارد که با ضخامت‌های معین، عایق سرما و گرما برای پوشش سقف و دیوار استفاده می‌شود.

ورق آلومینیوم

آلومینیوم فلزی است بسیار سبک که دارای مقاومت بالایی در مقابل خوردگی میباشد. آلومینیوم یکی از بهترین رساناهای حرارت و الکتریسیته است.
ورق آلومينوم در اغلب صنایع از جمله صنایع ساختماني ، برودتي ، لوازم خانگي ، پلاك سازيو ديگر صنايع مورد استفاده قرار میگیرد. ورق آلومینیوم
به ضخامت ۰٫۷ و آلیاژ ۳۱٫۵ بصورت ساده و پیش رنگ سه لایه به ضخامت ۲۰ میکرون می باشد .

لیست تولید کنندگان ورق رنگی| تولید انواع ورق رنگی | لیست تولید کنندگان ورق رنگی

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

ورقهای پلی کربنات چندجداره می توانند کاربردهای مناسبی نظیر عایق صوتی یاحرارتی را دارا باشند ورق پلی کربنات ماموت چند جداره جایگزین مناسب و ایمنی برای شیشه در معماری نوین می باشند . درتولید ورقهای پلی کربنات چند جداره،از تکنولوزی نوین و مستربچ های خاص جهت جذب طیف IR نورمریی نیز استفاده می شود که باعث افزایش کاربرد های خاص OUTDOORورق های پلی کربنات چندجداره این شرکت درفصول گرم سال می گردد.

ورق های پلی کربنات چند جداره با توجه به اینکه در رنگهای متنوع و ضخامت های مختلف تولید می شوندنیازهای مشتریان به طیف های رنگی مختلف ونیز شرایط متنوع پروژه های مشتریان با توجه به تنوع بارگذاری را تامین می کنند.

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

تنوع رنگی ورق پلی کربنات

تنوع رنگ ورق پلی کربنات ماموت، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصدامکان‌پذیرمی‌نماید که ازنظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار می‌باشد.پلی کربنات مسطح، ظاهر مشابه شیشه به ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲متر تولید می‌گردد .

√این ورق دارای یک لایه ضد uv برای محافظت در برابر نور آفتاب می‌باشد.

این ورق درضخامت‌های ۱۰،۱۲،۲،۳،۴،۶،۸ میلی‌متر تولید می‌شود و علاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز،آبی، شیری،زرد،قرمز، سبز) می‌باشد. این ورق فقط از دوقسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد، ومزیت آن سبک بودن آن است. کاربرداین ورق در انواع پوشش سقف‌ها،پارکینگ‌ها،سقف کاذب و دیواره‌های سوله و… می‌باشد.

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

انواع ورق های پلی کربنات

ورق های پلی کربنات موج دار

ورق های موج دار همگام و مطابق با استانداردهای ورق های گالوانیزه و ساندویچ پانل های موج دار در بازار می باشند. از این رو بهترین انتخاب برای نورگیر سوله ها، سقف فروشگاه ها،کارخانجات، انبارها، پارکینگ های عمومی و سالن های ورزشی در کنار ورق های گالوانیزه و ساندویچ پانل ها می باشند. این امر باعث بهره وری بهینه از نور خورشید در روز و در نتیجه کاهش هزینه و انرژی های مصرفی در این مکان ها می گردد. لازم به ذکر است که به دلیل همگام بودن و تشابه شکل ورق ها، هزینه های جانبی جهت آب بندی سقف هم کاهش می یابد.

ورق های پلی کربنات تخت

ورق های پلی کربنات تخت یکی از سخت ترین و شفاف ترین گروه های ورقهای ترموپلاستیک می باشد. ورقهای پلی کربنات تخت شفاف بیش ترین مقدار عبور طیف نور مریی و نزدیک IR را دارا می باشد، ورقهای پلی کربنات با ضخامت ۲-۱۲ میلیمتر و در رنگهای گوناگون تولید می شوند. ورقهای تخت پلی کربنات شفاف قابلیت عبورنور تا ۸۶ درصد را دارند.

کاربرد ورق پلی کربنات تخت

از مهمترین کاربردهای بالقوه این محصول استفاده به عنوان جایگزین شیشه در فروشگاه های بزرگ و نمای ساختمان های بلند و برج ها می باشد. همچنین استفاده در مکان هایی که نیاز به رعایت مسائل امنیتی می باشد زیرا این محصول در ضخامت های بالا خاصیت ضد انفجار پیدا میکند که به خصوص برای سالن های کنفرانس, اجلاس سیاسی, طلا فروشی و موزه ها قابل استفاده می باشد.

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

ورق های پلی کربنات چند جداره

خصوصیات ورق های چند جداره پلی کربنات (هالوشیت)

مقاومت در برابر ضربه

وزن سبک

قابلیت انتقال نور

عایق صوت و حرارت

√ مقاومت در برابر شرایط بد جوی

انواع ورق های چند جداره پلی کربنات (هالوشیت)

ورق های دو جداره ۴ تا ۱۰ میلی متر

ورق های دو جداره در اشکال مختلف شفاف و یخی تولید می شود .

ورق های سه جداره ۱۴,۱۲,۱۰,۸,۶ میلی متر

ابعاد استاندارد این ورق ها ۲۱۰ در ۶۰۰ سانتی متر است.

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

ورق های سه جداره مثلثی ۲۰,۱۸,۱۶,۱۴,۱۲,۱۰,۸,۶ میلی متر

این نوع ورق ها علاوه بر داشتن تمام مزایای ورق های هالو دارای استحکام به ضربه بالا, عایق صوت و حرارت و مقاوم در برابر اشعه UV می باشد.

تولید و پذیرش سفارش انواع ورق های هالوشیت به در خواست مشتری

قابلیت تولید ورق هایی با دو رنگ مختلف در دو سطح ورق

موارد کاربرد انواع ورق پلی کربنات

√ ساختمان سازی √ صنعت حمل و نقل √ کاربردهای شیشه, عملکرد شیشه ایمنی √ پنجره سقفی √ پارتیشن بندی √ گنبدهای تزیینی √ اتاقک سازی √ استادیوم‌های فضای باز یا بسته √ پوشش استخر √ پوشش گلخانه √ پوشش سقف پاساژ و بازارچه √ پوشش نورگیرهای انبارها√ پوشش سوله√ نورگیرها و عایق صوتی پوشش راه پله √ پوشش پارکینگ

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

بهینه سازی مصرف انرژی با ورق پلی کربنات

امروزه یکی از مسائل مهم بهینه سازی مصرف انرژی می باشد

محاسبات برمبنای استاندارد DIN4701 نشان می دهد که استفاده

از ورقهای پلی کربنات چند جداره در مقایسه با شیشه تک لایه

باعث صرفه جوئی ۵۰ درصدی در مصرف انرزی می گردد.

بعنوان مثال استفاده از ورقهای پلی کربنات چند جداره باعث کاهش

مصرف ۱ تا ۱/۵ مترمکعبی گاز به ازای هر متر مربع از سطح پوشش

داده شده نسبت به استفاده از شیشه می گردد.

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

ورق های پلی کربنات تخت استحکام ضربه ای و مقاوت شیمیایی بالایی دارد و پائین بودن وزن و خواص نوری و خواص مکانیکی چشم گیر مشخصات منحصر بفردی است که در مورد ورق پلی کربنات تخت قابل ذکر می باشد. ورقهای پلی کربنات تخت کاربردهایی نظیر نورگیر ، پارتیشن بندی و پوشش بالکن ها و راه پله ها و محافظ ماشین ها و… دارا می باشند. ورق های پلی کربنات تخت یکی از سخت ترین و شفاف ترین گروه های ورقهای ترمو پلاستیک می باشد.

تنوع رنگی ورق های پلی کربنات باعث زیبایی محیط می شوند.

به غیر از موارد پیشین می توان از ورق های پلی کربنات موج دار در محیط هایی مانند استخر، گلخانه، محل نگهداری دام و بسیاری مکان های دیگر استفاده کرد. این ورق ها به علت شفافیت بالا ایجاد سایه نکرده و به دلیل عایق بودن قابل استفاده در گلخانه ها به خصوص در مناطق سردسیر می باشند و هزینه نگهداری و تجهیزات نصب را نیز کاهش می دهند.

 

ورق پلی کربنات طرح سفال

ورق پلی کربنات طرح سفال محصولی بسیار مدرن است که در پی پژوهش های فراوان مهندسین پلیمر ساخته شده است. این دستاورد توانسته است جایگاه خود را به عنوان گزینه ای مناسب با ساختاری استوار و اصیل در معماری اروپایی و نمونه سازی سنتی در معماری نوین در پوشش سقف نشان دهد. این ورق ها از دو پلیمر مستحکم پلی کربنات و اکریلیک ساخته شده است و درجه پایداری بالایی دارد. این ورق ها در برابر خوردگی شیمیایی، گرما و تغییرات حرارتی تا ۱۱۰ درجه سانتیگراد پایدار است.

ویژگی های محصول:

پایداری رنگ

مقاومت عالی در برابر بار

عایق صوتی با کیفیت بالا

مقاومت عالی دربرابر خوردگی

مقاومت در برابر آتش

پاک شوندگی راحت

پایداری ابعاد

مقاومت در برابر آب

عایق الکتریکی

عایق حرارتی

سازگاری با محیط زیست سبز

نصب سریع

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات

لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات | قیمت ورق پلی کربنات به قیمت دلار روز | لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات | فروش ورق پلی کربنات | لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات | کاربرد ورق پلی کربنات | لیست تولید کنندگان ورق پلی کربنات |

برو بالا