استعلام قیمت ساندویچ پانل
استعلام قیمت ساندویچ پانل

استعلام قیمت ساندویچ پانل

استعلام قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل بر اساس نوع و ضخامت و مشخصات فنی آن مشخص می گردد . به عنوان مثال قیمت ساندویچ پانل سقفی با ضخامت ۰.۵ میلیمتر و فوم پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب و قیمت ساندویچ پانل دیواری با ضخامت ۰.۵ میلیمتر و فوم پلی یورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم در مترمکعب متفاوت است قیمت ساندویچ پانل ماموت طبق تعرفه های مشخص شده از سوی شرکت ماموت مشخص شده است . می توانید با استفاده از فرم روبرو و تکمیل آن پیش فاکتور فروش ساندویچ پانل را دریافت نمایید.

 قیمت روز ساندویچ پانل , پانل سقفی و پانل دیواری بعلت کاهش و افزایش مبادلات ارز در بازار ونوسانات قیمت آهن و متریال  و مواد اولیه مکررا  در حال تغییر بوده به  دلایل فوق و همین علت مهم  جهت دریافت قیمت روز ساندویچ پانل های سقفی دیواری , ورق های رنگی آلوزینگ , گالوانیزه با شماره های کارشناسان متخصص و مجرب تماس حاصل فرمایید

بعد از تعین قیمت ساندویچ پانل با توجه به ضخامت و نوع جنس یک درصد هزینه بسته بندی و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه میشود .

استعلام قیمت پانل دنیای ماموت

برا ی پایین آوردن هزینه پروژه های عمرانی میتواند در برخی از پروژه ها ساندویچ پانل سقفی یک رو ورق و یکرو فویل استفاده نمود تا هزینه کمتر و پایین بشود . برای پاسخ به برخی از سوالات مستمر شما میتوانید برای دریافت قیمت دقیق هر متر مربع ساندویچ پنل با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت به روز دریافت نمایید .

برای تعین قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل نوع ورق و ضخامت و عایق و برند شرکت تاثیر گذار و تعین کننده میباشد .

استعلام قیمت ساندویچ پانل

اعتماد مشتریان مهم ترین سرمایه ی سازمان ها و صنایع بزرگ است ما هم در دنیای ماموت در تمامی این سالها به پشتوانه ی همین سرمایه جلو رفته ایم .با توجه به اینکه از ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیوار سالن های صنعتی , تولیدی , دارویی و … استفاده میشود پس لازم که از بهترین متریال و کیفیت بالا استفاده بشه ما در دنیای ماموت کمک میکنیم تاضمن آشنایی با متریال به کار رفته در ساندویچ پانل ماموت بهترین انتخاب را برای ساندویچ پانل مورد نیاز خود بر اساس نیاز و بودجه انتخاب کنیم صرفا خرید ساندویچ پانلی که حرف اول کیفیت را در کشور میزند با عث بیشترین بهره بری و طول عمر پوشش یک سازه نخواهدکیفیت ورق مقاومت نهایی یک ساندویچ پانل و طول عمر آن و قیمت تعین کننده کاهش مییابد .

این یکی دیگر از تفاوت های است که باعث شده ساندویچ پنل های دنیای ماموت حرف اول کیفیت را در کشور بزنددنیای ماموت با کسب بیشترین میزان اعتماد مشتریان توانسته است به عنوان رهبر بازار در این صنعت , بالاترین سهم بازار معادل ۶.۵۰۰.۰۰۰ متر مربع درسال را درکشور به خود اختصاص دهد .

برای دریافت استعلام قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان و مشاوران فروش و فنی شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید .

۷۸۶۵ ۳۸۲ ۰۹۱۲

۲۷۱۷ ۳۲۲۲ ۰۲۸

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا