درباره مشخصات فنی پانل ماموت
درباره مشخصات فنی پانل ماموت

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

🔴 چرا مشخصات فنی در انتخاب یک ساندویچ پانل , حائز اهمیت است ؟

در نگاه اول تمامی ساندویچ پانل ها به یک شکل به نظر میرسند اما نکاتی بسیار مهم در کیفیت و مشخصات فنی مواد اولیه مورد استفاده در ساخت ساندویچ پانل ها وجود دارد که باعث بالا رفتن طول عمر و حفظ خصوصیات محصول در بلند مدت می شوند .

بدیهی است که در فرایند تولید ساندویچ پانلها از مواد اولیه مختلفی استفاده میشود , اما در ذیل به چند مورد از اهم آنها میپردازیم .

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

🔴 در خصوص مشخصات فنی ورق های مورد استفاده پنل

ورق های تولیدی شده توسط چه کارخانه ای و با چه استانداردی تولید شده اند ؟

ضخامت ورقها به چه میزان است و تلو رانس ضخامت  بر مبنای چه استانداردی است ؟ از آنجا که میزان پوشش روی (Zn) در ورق های گالوانییزه و یا میزان پوشش روی , آلومینیوم و سیلیکون در ورق های آلوزینک , کاملا مرتبط با مدت زمان ایجاد خوردگی در ورقها میباشد , این میزان پوشش بسیار حائز اهمیت است و نهایتا به طول عمر بیشتر محصول مرتبط است

موضوع بسیار مهم دیگر جنس , نوع و ضخامت پوشش رنگ بر روی ساندویچ پانل است . بدیهی است استفاده از پوشش رنگ سوپر پلی استر به جای رنگ پلی استر معمولی و نیز ضخامت میزان پوشش رنگ , تفاوت شایانی در کمک به طول عمر بالاتر محصل وهمچنین میزان رنگ پریدگی در طول زمان , خواهد داشت .

میزان مقاومت مکانیکی یک ساندویچ پنل سقفی کاملا مرتبط با تعداد و ارتفاع گامهایی است که بر روی ورق های آن ایجاد شده است , لذا دقت نظر بر روی نقشه ساخت ساندویچ پانل نیز بسیار مهمو قابل اهمیت است .

جزییات فنی و نحوه همپوشانی ساندویچ پانل ها از عوامل مهم دیگری است که به حفظ دمای محیط , کمک بسیار شایانی میکند

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

🔴 در خصوص مشخصات فنی فوم پلی اورتان مورد استفاده پانل

از آنجا که برای تشکیل یک فوم پلی یورتان که باعث عایق دمایی شدن یک ساندویچ پانل میشود نیاز به ترکیب مواد اولیه ای من جلمه پلی یول , ایزوسیانات , کاتالیزورها و دیگر افزودنیهای تکمیل کننده فرایندساخت و گاز حجم دهنده میباشد , بسیار حائز اهمیت است که این مواد اولیه دارای چه کیفیتی و ساخت کدام کارخانه و کشور باشند .

زمانی که پایه های اصلی تولید فوم پلی یورتان از متریالی با کیفیتی پایین باشند نهایتا باعث از دست رفتن خواص اصلی محصول نهایی میشوند . مواردی مانند ایجاد ترک و شکستن فوم , باد کردن ساندویچ پانل , منقبض شدن فوم , جدا شدن فوم پلی یورتان از ورف و

باعث افتخار است که دنیای ماموت با رعایت بالاترین استانداردهای مرتبط و استفاده از بهترین مواد اولیه و جدید ترین تکنولوژی های جهان , توانسته است حرف اول کیفیت در صنعت تولید ساندویچ پانل در کشور را داشته باشد و شعار تجربه بهترینها را به تحقق برساند

حضور موفق محصولات دنیای ماموت در بازار کشور عزیزمان بیانگر این نکته میباشد که دنیای ماموت به عنوان رهبر بازار از نظر کمی و کیفی توانسته است  به عنوان ارائه دهنده راهکارهای موثر در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی ,  کشت وصنعت , حمل ونقل , سردخانه ای , پزشکی , دارویی و غیره قرارگیرد .

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

🔴 در خصوص ویژگی ساندویچ پانل 

ساندویچ پانل ها , نسبت به متریتال های مشابه در خصوص پوشش , از لحاظ سبک بودن و عایق بودن بهترین متریال در نوع خود هستند . این محصول علاوه بر وزن کم و سرعت اجرا نسبت به مصالح دیگر مقرون به صرفه تر بوده و تما می استاندارد های ذخیره سازی انرژی را رعایت می نماید .

استفاده از ساندویچ پانل سقفی و دیواری , ضمن استحکام , به دلیل سبکی وزن گزینه مناسبی برای اجرا در مناطق زلزله خیز می باشد .

🔴 در خصوص شرکت تولید کننده پانل 

دنیای ماموت به عنوان تخصصی ترین تولید کننده انوع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری , اتاق تمیز یا کلین روم  Clean Room سردخانه ها , کانکس های مسکونی و کارگاهی , اتاق های یخچالی , اتاق های حمل بار , تریلر , کانتینر شناخته میشود .

درباره مشخصات فنی پانل ماموت

🔴 ما منتظر تماس شما هستیم راههای ارتباطی با ما 

7865 382 0912

2717 3222 028

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا