شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات قیمت ورق پلی کربنات نصاب ورق پلی کربنات ساندویچ پانل
شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات

شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات

شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات

ورق‌های پلی‌کربنات بسیار سبک وزن هستند و در نتیجه جابجایی آن‌ها بسیار آسان می‌باشد. با این حال به منظور جلوگیری از ورود صدمه به این ورق‌ها توجه به برخی مسائل در هنگام جابجایی و همچنین در زمان انبار داری لازم و ضروری است.

هنگام جابه‌جایی ورق‌های پلی‌کربنات تخت ابتدا آن‌ها را بر روی پالت مناسب قرار دهید. سپس از لیفتراک استفاده کنید. در خصوص ورق‌های چندجداره و کروگیت، باید بر روی صفحات تخت فلزی محکم قرار داده شود سپس توسط لیفتراک حمل گردد. در صورت حمل دستی چهار نفر برای حمل صحیح ورق‌ها مورد نیاز است. توجه داشته باشید ضربه‌ای به لبه‌های ورق وارد نشود. از کشیدن ورق بر روی زمین جدا خودداری کنید این عمل باعث ایجاد خراش بر روی ورق ها می‌شود.

شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات

ورق‌های پلی‌کربنات باید روی پالت افقی در ساختمانی دارای تهویه مناسب و دور از عوامل جوی مانند تابش آفتاب، باد، باران و… نگهداری شوند. در صورت متفاوت بودن ابعاد ورق‌ها، باید آن‌هایی که طول بیشتر دارند در زیر قرار داده شوند. ورق‌های پلی‌کربنـــات دارای روکش محافظ پلی‌اتیلن هستند که آن‌ها را در مقابل خراش‌های کوچک و نفوذ گرد خاک حفظ می کند.توجه شود این روکش فقط بعد از نصب از سطح ورق جدا گردد. به منظور مشخص شدن درستی جهت نصب حداقل روکش یک ورق را تا بعد از بازدید کارشناس از آن جدا نکنید. نگهداری طولانی مدت در فضای بیرون تحت شرایط دمایی بالا یا در معرض مستقیم تابش نور خورشید منجر به چسبندگی پوشش پلی اتیلن به ورق‌ها می‌شود.

ورق پلی کربنات

پلی کربنات (Polycarbonate) از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک هستند و به گستردگی در زمینه‌های بسیار زیادی کاربرد دارتد. جی لیان جی بزرگترین تولید کننده پلی کربنات در ایران می‌باشد.

ورق پلی کربنات بر اساس ظاهر و مشخصات فنی در گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شود. با توجه به تولیدات شرکت جی لیان جی محصولات ورق های پلی کربنات بر اساس دسته‌بندی زیر تولید و عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از دسته‌بندی‌ها، وارد صفحه مربوطه شوید و یا با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

انواع ورق پلی کربنات

شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات

پلی کربنات تخت

پلی کربنات طرح سفال

پلی کربنات کروگیت

پلی کربنات چند جداره

ورق کریستال

ورق اکریلیک

ورق ABS

ورق‌های پلیمری تخصصی

ورق ضد آتش پلی کربنات

ورق ضد مه پلی کربنات

ورق LED پلی کربنات

ورق IR پلی کربنات

مستربچ و کامپاند

فرمینگ ورق گالوانیزه

ورق های پلی کربنات بخاطر حساسیت بالا و ظرافت خاصی که درتولید و نصب و اجرا دارند دارای شرایط حمل و نقل پلی‌کربنات خاص و ویژه میباشد .

ارتباط با ما 
7865 382 0912
2717 3222 028
ورق پلی کربنات
09123827865
ساندویچ پانل

صفر تا 100 نصب ساندویچ پانل

مشاوران و کارشناسان ما در شرکت پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره صفر تا 100 نصب ساندویچ پانل میباشند . با ما همراه باشید .

اتاق یخچالی حمل دارو

برای اطلاعات بیشتر درباره اتاق یخچالی حمل دارو با ما همراه باشید .

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت ساندویچ پانل دیواری 5 سانت ساندویچ پانل (ساندویچ پنل) ...

اتاق یخچالی حمل لبنیات

شرکت دنیای ماموت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی اتاق های یخچالی و ایزوله نقش مهمی در زنجیره سردکشور به عهده دارداتاق یخچالی حمل لبنیات با ما همراه باشید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا