لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی 12سانتی
لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی

 لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی

 

ساندویچ پانل

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی یا پانل کمپوزیت آلومینیوم وهمچنین مصالح کمپوزیتی آلومینیومی  از ترکیبات  سبک ومرکبی تشکیل شدهاند که از دو طرف به دولایه ورق محدود شده است ودر میان آن یک لایه عایق قرارداد .(همانند یک ساندویچ پانل همبرگر که نان آن همبرگر را ازدوطرف پوشانده است ) این عایق نرم وانعطاف پذیر  است . عایق ساندویچ پانل ها از موادی مانند پلی اورتان , پلی استایرین ,پشم سنگ ,پشم شیشه تولید می شوند

قیمت ساندویچ پانل آلوزینک

رنگ ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند یکی از ویژگی های
ساندویچ پانل تنوع رنگی وزیبای منحصر به فرد آن میباشد که باعث بخشیدن
زیبایی خاص به پروژه اجرایی میشود .تنوع رنگی ساندویچ پانل ها بسیار بالاست
و می توان گفت در ۱۲ طیف رنگی مختلف تولید می شود ازجمله سفید ، آبی،قرمز
نقره ای، طوسی ، کرم ،  سبز ، یشمی ، زرد ، بنفش می باشد.انتخاب رنگ داخل
و بیرونی ساندویچ پانل
به دلخواه مشتری می باشد . که رنگ های روشن مانند
سفید و کرم در فضای داخلی سازه ها بیشتر کاربرد دارد.

عايق استفاده شده در ساندويچ پانل سقفی

عايق استفاده شده از نوع پلي اورتان سخت مي باشد كه ساختار آن ساختار سلول بسته مي باشد كه كه اين ساختار پلي اورتان در رديف بهترين عايقهاي ، (close celled) داخل اين سلول با گاز پر شده است ۵۰ از آجر و سنگ cm 4 معادل يك ديوار با ضخامت cm حرارتي قرارمي دهد بطوريكه يک ديوار با ضخامت عدم انتقال حرارت دارد

و درمورد صوت نيز عايق خوبيست عايق استفاده شده از نوع پلي اورتان سخت مي باشد كه ساختار آن ساختار سلول بسته مي باشد كه كه اين ساختارپلي اورتان در رديف بهترين عايقهاي ، (close celled) داخل اين سلول با گاز پر شده است ۵۰ از آجر و سنگ cm 4 معادل يك ديوار با ضخامت cm حرارتي قرارمي دهد بطوريكه يك ديوار با ضخامت عدم انتقال حرارت دارد ودر مورد صوت نيزعايق خوبي است.

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی 12سانتی

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی

ساندويچ پانل سقفی جهت استفاده در سقف مي باشد كه با توجه به گامهاي ذوزنقه اي و شكل اورلپ آن امكان نفوذ آب به داخل را از بين مي برد و جهت طولهاي بلند (بالاتر از ۱۳ متر) قابليت اورلپ شدن روي يكديگر را دارد . اين نوع ساندويچ پانل سقفی به دو صورت دو رو ورق آلوزينگ و يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي و یا گالوانیزه از داخل با ضخامت ۴ الي ۱۵ cm توليد مي شود.

ساندويچ پانل هاي سقفي با طرح شادولاين ذوزنقه توليد ميگردد و اين طرح در ظاهر ورق رويي ساندويچ پانل مشخص ميباشد و براي زيبايي نماي سقف در حالت شيبدار اقدام به توليد ورق با طرح سفال نموده كه با ساخت خرپای چوبی و یا آهنی ميتوان سقفي با نماي زيبا ايجاد كرد .

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی

ساندويچ پانل سقفی ورق رو داراي طرح شادولاين ذوزنقه و ورق زير صاف يا شيار دار ميباشد كه جهت توليد ابتدا ورق ها كه بصورت كويل وارد شركت شده اند توسط دستگاه تمام اتوماتيك ورق صاف كن باز و صاف شده و پس از فرم دهي با دستگاه رول فرمينگ شده و با توجه به طرح از قبل تعيين شده ورق فرم گرفته و مابين دو ورق فوم پلي يورتان ویا فوم پلی استایرن و یا فوم اکس پی اس بصورت يكنواخت و خطي ريخته شده و پس از پخت شكل نهايي ساندويچ پانل سقفی بدست مي آيد . اين نوع ساندويچ پانل جهت استفاده در سقف مي باشد كه با توجه به گامهاي ذوزنقه اي و شكل اورلپ آن امكان نفوذ آب به داخل را از بين مي برد و جهت طولهاي بلند )بالاتر از ۱۳ متر( قابليت اورلپ شدن روي يكديگر را دارد.

عرض مفید پانل سقفی ۰۱/۱ متر كه با در نظر گرفتن اورلپ ، عرض كلي ۱/۰۸ متر می باشد . ضمناً شكل ورق اورلپ شده به گونه اي است كه بهترين نوع آب بندی و زيبايی سطح کار در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی را بر روی يکديگر را ايجاد ميكند.

ورق ساندویچ پانل ماموت

جنس ورق ساندویچ پانل های ماموت از فولادی است که ترکیب آلومینیوم ، روی و سیلیکون است با نام آلوزینک و گالوانیزه . آلوزینک رنگ های متنوع و مختلفی دارد که به آسانی دچار خط و خشی نمی شود و رنگ پذیری فوق العاده ای دارد . آلوزینک در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد و روی آن لایه ای از پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ ، سوپر پلی استر کوره ای پوشیده شده است .

تولید ، فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ها ( ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری) با توجه به کد رنگ ورق ساندویچ پانل ها  ( ارائه کننده انواع ساندویچ پانل ماموت ) ، ضمناً شما می توانید لیست قیمت ساندویچ پانل ها (قیمت ساندویچ پانل ) یا پیش فاکتور خرید ساندویچ پانل را در اسرع وقت از ما بخواهید .  پنل ساندویچی با ورق آلوزینک یا گالوانیزه با فوم پلی یورتان با ضخامت های مختلف در رنگ های متنوع – اجرای پروژه های کانکس ، سوله ، خانه های پیش ساخته ، آبرو فلاشینگ

قیمت ساندویچ پانل پلی اورتان

پوشش های جداره کناری ساندویچ پانل

از مواد مختلف با ضخامت های متفاوت برای پوشش دهی هسته ساندویچ

پانل ها، بسته به کاربردهای مختلف آن ها به شکل ساندویچ هسته مابین

دو پوشش کناری استفاده میشود.ازانواع مواد مورد استفاده برای پوشش

جدار ساندویچ پانل پلی اورتان میتوان به ورق گالوانیزه، ورق فلزی رنگدار

، ورق آلومنیومی، فویل آلومینیومی، نایلون پلی اتیلنی و کاغذ نام برد.

پوشش ساندویچ پانل پلی یورتانی با ورق گالوانیزه، ورق های رنگ دار و ورق آلومینیومی عموما برای پوشش های بیرونی در معرض رطوبت و خوردگی کاربرد دارد حال آنکه پوشش ساندویچ پانل پلی یورتانی با فویل آلومینیومی، نایلون پلی اتیلن و کاغذ برای مصارف توکار مانند عایق کاری کف سردخانه ها از زیر لایه بتونی، کف سازه های دریایی و سایر موارد دیگر مورد استفاده واقع می شوند.

نصب ساندویچ پانل ماموت

اجرا و نصب ساندویچ پانل سقفی ودیواری پلی یورتان با ورق الوزینک وگالوانیزه رنگی و اعزام نصاب ساندویچ پانل پلی یورتان درزمینه های پوشش سقف ودیواره

پروژه های صنعتی

سالنهای ورزشی

سردخانه

اجرای نما

زيبا سازی دور سالن ها وساختمان مسکونی با ورق رنگی

ساخت اضافه بنا در پشت بام ساختمان و پارتیشن بندی کلین  روم

نصب سقف سوله از نوع ورق رنگی فولاد مبارکه و پشم شیشه

توری مرغی فروش و نصب فلاشینگ  ,ساندویچ پانل

نصب انواع ساندویچ پانل :

نصب ساندویچ پانل سقفی

نصب ساندویچ پانل دیواری

نصب ساندویچ پانل سردخانه ای

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ۱۲سانتی

ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا