نصب ساندویچ پانل برای سوله
نصب ساندویچ پانل برای سوله

نصب ساندویچ پانل برای سوله

نصب ساندویچ پانل برای سوله

صرفا خرید ساندویچ پانلی که حرف اول کیفیت را در کشور میزند با عث بیشترین بهره وری و طول عمر پوشش یک سازه نخواهد بود چرا که لازم است ساندویچ پانل ها به گونه ای نصب شوند که بیشترین میزان آب بندی و هوابندی را داشته باشند .

لذا نصب و اجرای ساندویچ پانل نیازمند تخصص و دانش کافی در این زمینه است . ظاهرا نصب ساندویچ پانل ها ساده به نظر میرسد ولی باید توجه داشت عدم رعایت نکات فنی در نصب ساندویچ پانل ها نهایتا میتواند باعث نرسیدن به اهداف مورد نظر و از بین رفتن سرمایه ای کلان شود دنیای ماموت با بهرگیری از پرسنل مجرب و کارآزموده نصب و اجرای پنل برای انواع سوله و سالن های صنعتی و سردخانه ای را در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت بالا حرف اول را دراین صنعت میزند

نصب و اجرای ساندویچ پنل قبل از اقدام به خرید ساندویچ پانل لازم است که بر آورد مهندسی دقیقی از اجزائ مورد نیاز اهم از میزان و ابعاد ساندویچ پانل های سقفی , دیواری و فلاشینگ ها صورت گیرد .

برای این منظور میبایست ضمن بررسی نقشه های پروژه نسبت به انجام بازدید میدانی و تطبیق نقشه ها با سازه اجرائ شده اقدام گردد تا با نقشه های شاپ داوینگ در نرم افزار اتوکد , جزییات سفارش به واحد تولید اعلام گردد

منظور از شاپ دراوینگ نقشه هایی است که پیش از تولید ساندویچ پانل ها تهیه و در ان مشخصات پانل های تولیدی , سایز و ابعاد طول و تعداد , جانمایی آن ها بر روی نما و متریال مصرفی می باشد این نقشه ها را از روی نقشه های سازه تهیه و پس از تایید مشاور کارفرما و یا ناظر ایشان جهت تولید به کارخانه ارسال مینمایند . نصب ساندویچ پانل از لحاظ زمانی بسیار سریع نصب شده و درمدت زمان کوتاهی پروژه آماده بهره برداری میگردد.

 

نصب پانل های سقفی برای انواع سوله و سالن های صنعتی و سردخانه ها

پانل سقفی میبایست به گونه ای طراحی تولید شوند تا در مقبل عوامل مختلفی از جمله نور خورشید , برف وباران , رطوبت و شرایط خاص جوی مقاوم باشند .ساندویچ پانل های سقفی در موازات شیب سقف و بر روی پروفیل های سقفی بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه واشردار نصب شده و به دلیل مقطع تولیدی آنها بصورت ذوزنقه ای شکل و گام دار ) پانل ها کاملا از ساندویچ پانل های سقفی به منظور پوشش سقف های سوله های صنعتی , کشاورزی , انبارها , کارخانجات و دیگر سقف ها استفاده میشود . ساندویچ پانل سقفی علاوه بر اجرای سریع و آسان پوشش سقف و آب بند نمودن ان , با عث ایجاد عایق حرارتی و برودتی میشود که خصوصیات فوق باعث جلب توجه بسیاری از کارخانجت , شرکت ها و مدیران انها به این متریال شده است .آب بند نصب می گردند

نصب ساندویچ پانل دیواری انواع سوله و سالن ها و سردخانه ها

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که جهش پوشش دیوارهای خارجی و همچنین دیوارهای پارتیشن داخلی استفاده میگردد .ساندویچ پانل های دیواری معمولا دارای شیارهایی هستند که به دلیل ایجاد مقاومت بیشتر و همچنین چسبندگی بهتر فوم به ورق ایجاد میگردند .جهت نصب ساندویچ پانل های دیواری نیاز است که شاسی کشی با استفاده از پروفیل ها انجام گیر د ابعاد مقطع و سایز این پرو فیل ها به میزان بار باد, جهت آن و ارتفاع سازه بستگی دارد و پس از بررسی, محاسبه و تعیین میگردد. پانل های دیواری عموما به صورت عمودی نصب و شاسی کشی آن به صورت افقی انجام خواهد گرفت ودر نهایت با استفاده از پیچ سرمته گالوانیزه بر روی سازه نصب میگردد.

در نصب ساندویچ پانل پیچ مخفی همانطور که از نامش پیداست به دلیل مقطعی که دارد پیچ در نمای دیوار دیده نمی شود . ساندویچ پانل پیچ مخفی همانند ساندویچ پانل دیواری تولید میگردد وتنها تفاوت آن داشتن مقطعی به صورت پوششی جهت پنهان ماندن پیچ واتصالات است .

نصب ساندویچ پانل برای سوله
 نصب گاتر ( آبرو )

استفاده از گاتر بسیارحائز اهمیت است زیرا باعث میشود با هدایت صحیح آب , ضمن جلوگیری از نشت آب باران به دیوارها , از نشت رطوبت به فونداسیون نیز جلوگیری شود و استحکام سازه پایدار باقی بماند .آبرو جهت جمع آوری آب های روی سقف و انتقال آنها بر روی زمین مورد استفاده قرار میگیرد ورق آبروها معمولا از جنس ورق گالوانیزه به ضخامت ۲ میلیمتر میباشند که در انتهای شیب سقف قرار میگیرند

نصب ورق فلاشینگ

ورق فلاشینگ به عنوان یک پوشش برای قسمت های خاصی از یک ساختمان مانند قرنیز پنجره ها – لبه های دیوار – سقف های شیروانی و …. مورد استفاده قرارمیگیر د که علاوه بر زیبایی و مقاومت – پوشاندن درزهای باقیمانده از اتصال ساندویچ پانل های سقفی ویا دیواری را نیز باعث میشود .فلاشینگ ها به گونه ای در محل اتصال دیواره ها و سقف ها نصب میشوند که ضمن پنهان کردن درز بین آنه به جلوگیری از نفوذ اب – گرد وغبار و هوابندی نیز کمک شایانی می کنند این پوشش ها به نیاز طرح شده در نقشه های مرتبط با نصب ساندویچ پانل ها , با شکل ها و مقاطع مختلفی تولید می شوند .برای مثال فلاشینگ تاج به منظور پوشش فوقانی ( خط الرس )پانل های سقفی و فلاشینگ زیر تاج جهت پوشش درز زیرین ( خط اقعر ) پانل سقفی و فلاشینگ کنج و یاقاب جهت پوشش اتصال پانل ها و درزبندی آنها استفاده می شود .

ما در دنیای ماموت با شعار همیشه در کارخود بهترین باشیم پیش میرویم

برای دیدن برخی از نمونه پروژه های اجرای شرکت کلیک نمایید .

هزینه نصب و اجرای  پانل برای انواع سوله و سالن و سردخانه

قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری با توجه به ضخامت پانل و نوع سازه و برشکاری آن بستگی دارد و باتوجه به این نکات فنی و مهم اعلام قیمت میگردد.

دنیای ماموت تجربه بهترین ها

نصب ساندویچ پانل برای سوله

از مزایای همکاری با شرکت ما

انجام پروژه در سراسر کشور

ارسال پیش فاکتور در کوتاه ترین زمان ممکن

گارانتی شرکتی

بهترین کیفیت , نازلترین قیمت

با ما در تماس باشید ما اینجا هستیم تا پاسخگو تمامی سوالات شما باشیم همین حالا با کارشناسان دنیای ماموت تماس بگیرید

7865  382  0912

2717  3222  028

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا