ورق تخت پلی کربنات
ورق تخت پلی کربنات

ورق تخت پلی کربنات

ورق تخت پلی کربنات

ورق های تخت پلی کربنات پلیمیری آمورف و شفاف است که خواص استثنایی بیشماری دارد . در شرکت جی لیان با استفاده از این پلیمر از طریق فرایند اکستروژن ورق های پلی کربنات تهیه می شوند .

ورق های  پلی کربنات جی لیان محصولاتی بی نظیر با ضریب ایمنی بالا و کارایی ایده ال برای مصارف جایگزین شیشه می باشد . این ورق ها افزون بر وزن کم و ثبات رنگ دارای مقاومت ضربهای بسیار بالا (تقریبا نشکن )بوده و درهنگام بروز حوادث, خطرات ناشی از شکست شیشه را به صفر می رساند . بنابراین دلیل انتخاب این ورق ها استحکام ,وزن کم و شفافیت بالا می باشد .مزایای این محصول بقدری چشم گیر است ,که به عنوان یکی از المان های مطمئن شفاف ساختمانی در سطح جهان شناخته می شود .

ورق های پلی کربنات شرکت جی لیان در ضخامت 1 تا16 میلیمتر و ابعاد استاندارد205در 1250 میلیمتر در رنگ های متنوع در دسترس هستند . ویژگی های خاص موجود در این ورق ها تا حد زیادی به کاربرد در نظر گرفته شده بستگی دارد .

ورق  پلی کربنات – ساندویچ پانل ماموت -فروش ورق رنگی – نصب ساندویچ پانل – قیمت ساندویچ پانل ماموت

ورق تخت پلی کربنات

ورق تخت پلی کربنات

خصوصیات ویژه ورق های تخت 

این صفحات خواص نوری بصری عالی با سطوحی درخشان دارند این محصولات حتی در محدوده دمایی بالا و پایین نیز عملکردی استثنایی از خود نشان می دهند . از مزایای استفاده از این صفحات خواص مکانیکی , عایق حرارتی ,و الکتریکی فوق العاده آنهاست . به طور کلی از مزایای این صفحات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاومت ضربه ای بسیار بلا تا حدود 250 برابر شیشه ,تقریبا نشکن

قابلیت استفاده و نصب آسان

عایق حرارتی , الکتریکی و صوتی فوق العاده

وزن کم تقریبا نصف وزن یک شیشه با ابعاد یکسان

قابلیت بازیافت آسان

کاربرد ورق های تخت 

ورق تخت پلی کربنات

عوامل جوی مانند باران تگرگ و حوادث طبیعی مانند طوفان و زلزله از مهم ترین عوامل در تعین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب می باشند که با توجه به شفافیت , ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات استفاده از این ورق در زمره مصالح ساختمانی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است همچنین حمل و نقل آن نیز نقش بسزایی دارد .نظر به این که استفاده و نصب این ورقها بسیار آسان است و با توجه به ثبات خصوصیات فیزیکی ورق و دوام آن در نقاط مختلف تحت شرایط متفاوت آب و هوایی استفاده از این محصول ساختمانی روز به روز رو به افزایش است مشکل تمیز نگه داشتن نماها ویا سقف های شفاف ساختمان ها همیشه وجود داشته که در مورد ورق های پلی کربنات با توجه به خصوصیت آنتی استاتیک بودن لایه خارجی آن , گرد و غبار و دوده معلق در هوا جذب سطح ورق نشده و با اولین شستشوی ساده و یا باران به راحتی پاکیزه می گردد. ایستگاه های اتوبوس, قطار و مترو پارکینگ ها و فضاهای عبوری در فرودگاهها  باید مکانی عاری از خطر و در عین حال قابل استفاده در طول روز با نور طبیعی خورشید باشد که براورده کردن تمامی این خواسته ها با استفاده از ورق پلی کربنات است.ویژگی عایق صوتی از دیگر خصوصیات ورق های پلی کربنات است . که با توجه به ایجاد صداهای مزاحم دزر شرایط شهر نشینی امروز می تواند در امنیت روانی افراد نقش مهمی را یفا کند . ورق های پلی کربنات با ضخامت های مختلف عامل موثر در تامین این امنیت می باشند . ضخامت های بالاتر این ورق ها در برابر اصابت گلوله مقاوم بوده و برای تمامی محل هایی که پتانسیل اصابت های فیزیکی را دارند مانند بانک ها , طلا ,و جواهر فروشی ها, موزه ها , مکان های نقل و انتقال پول و … توصیه می شوند .

ورق پلی کربنات – ساندویچ پانل ماموت -فروش ورق رنگی – نصب ساندویچ پانل – قیمت ساندویچ پانل ماموت

ورق تخت پلی کربنات

ورق تخت پلی کربنات

رول پلی کربنات 

ورق های پلی کربنات با ضخامت کمتر از 2 میلیمتر به دلیل انعطاف پذیزی بالا در عین حفظ استحکام ذاتی این پلیمر , امکان تولید بصورت رول را دارند . از طرفی تولید ورق های تخت با ضخامتی کمتر از 2 میلیمتر به علت حساس بودن فرایند تولید توسط شرکت های معدود ی تولید و به بازار عرضه می شوند . درحالیکه دارای همان خواص ویژه ورق های تخت می باشند . با توجه به مقاومت بسیار بالای ورق پلی کربنات در مقایسه با فیلم های پلی اتلینی , امروزه رول پلی کربنات بعنوان جایگزین ی برای پوشش سقف گلخانه ها کاربرد وسیعی یافته است . رول پلی کربنات به دلیل طول نامحدود و کاهش هزینه های آب بندی به هنگام نصب در صورت طراحی مناسب , بهره وری بیشتر و مصرف کمتر انرژی را به همراه دارد . رشد روز افزون استفاده از ورق های پلی کربنات در گلخانه ها عاملی جهت سود آور تر شدن این بخش کشاورزی می باشد . 

شرکت جی لیان با شناخت این نیاز جهت صرفه جویی در سرمایه , وقت و انرژی اقدام به تولید ورق های رول پلی کربنات نموده است در این شرکت ورق ها با ضخامت  0.8 تا 1.5 میلیمتر و باعرض 130و 162 سانتیمتر در طول نامحدود و بصورت شفاف , رنگی , طرح دار  ( مشجر , یخی , گالش ,) به درخواست مشتری تولید می شوند .

مفاهیم کلیدی و ابزارهای مورد نیاز نصب ورق پلی کربنات

♦ پروفیل F “برای اتصال لبه انتهایی ورق ها استفاده میشوند .

♦ پروفیل (U)” جهت بستن قسمت انتهای ورق استفاده میشود .

♦ پروفیل گرده ماهی : نوار آلومینیومی است که جهت استحکام در ورق های موجدار و یا پخش فشار زیرپیچ در ورق های موجدار مورد استفاده قرار میگیرد .

♦ فلاشینگ : در هنگام همپوشانی ورق های موجدار با ورق های گالوانیزه ویا ساندویچ پانل ها لازم است . محل همپوشانی توسط ورق فلزی ( یا همان گام ) محکم شود . لازم به ذکر است استفاده از نوار لاستیکی میان فلاشینگ ضروری است

از قیمت دقیق تا سوالات متداول ورق پلی کربنات و نمونه کارهای پلی کربنات را میتوانید درسایت ماموت بررسی کنید.

ورق تخت پلی کربنات

ورق تخت پلی کربنات

برای ثبت سفارش و خرید ورق پلی کربنات با کارشناسان شرکت به راحتی تماس بگیرید .

7865 382 0912

2717 3222 028

 

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا