کاربری کانکس ماموت
کاربری کانکس ماموت

کاربری کانکس ماموت

کاربری کانکس ماموت

عناوین مطالب 

کانکس در نگاه کلی 

پنج مورد از ویژگی‌های کانکس ماموت عبارت‌اند از:

مزایای این کانکس که ناشی از استفاده از ساندویچ پانل است عبارت‌اند از:

کاربری‌های مختلف کانکس‌های ماموت  

اجزای اتاقک پیش‌ساخته ماموت

مقایسه کانکس ماموت با کانکس‌های ورقی

قیمت کانکس ماموت

کانکس در نگاه کلی 

دنیای امروز دنیای تغییرات سریع است و کانکس بهترین پاسخ برای نیازهایِ فضایی متغیر در این دنیا است. به صورت کلی کاربرد کانکس یک بنای پیش سازهی قابل جابه جایی است .هدف اوایه از ساخت کانکس , سکونت کوتاه مدت بوده اما با گذشت زمان در دیگر فعالیت ها نیز به کار برده شد . به دلیل ساخت سریع و قابلیت جابه جایی آن معمولا در مکانهایی که شرایط ساخت و ساز نیست به صورت ثابت یا چرخدار و متحرک استفاده میشود .

کانکس سازه‌ای پیش‌ساخته با متراژ معین است. این اتاقک پیش‌ساخته ابعادی استاندارد و مشخص دارد؛ اما این به معنای محدودیت متراژ قابل‌ساخت با کانکس نیست. بلکه بر عکس با کنار هم قرار دادن چندین کانکس می‌توان به راحتی فضاهایی با ابعاد متوسط و حتی وسیع به دست آورد.

کانکس تمام ویژگی‌های سایر سازه‌ها و ساختمان‌ها را دارا است و بعلاوه دو مزیت اساسی و اضافی هم دارد:

سرعت در برپا نمودن

قابلیت حمل و جابه‌جایی

کانکس ماموت

کانکس ماموت متفاوت از سایر انواع اتاقک پیش‌ساخته است. دلیل این امر استفاده این شرکت از ساندویچ پنل های تولید خود در ساخت انواع کانکس است. چند ویژگی انحصاری اتاقک پیش‌ساخته ماموت سبب می‌شوند که این سازه به طور گسترده برای کاربری‌های مختلف و حتی برای ساخت فضاهای وسیع کارایی داشته باشد. کاربرد کانکس و کیسوک های پیش ساخته در زندگی امروزی محدود به یک کاربری خاص یا فضای خاص نبوده و طیف زیادی از انواع کاربری ها را شامل میشود .

کاربری کانکس ماموت ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل صفحه

کاربری کانکس ماموت

پنج مورد از ویژگی‌های کانکس ماموت عبارت‌اند از:

کانکس ها قابلیت سفارش سازی ویژه ای دارند ., قابلیت جابجایی , ساخت و نصب سریع , پایداری و مقاومت زیاد در برابر بلا یای طبیعی ,سبک بودن

برخورداری از ساختار سازه‌ای مقاوم , پیش‌ساخته بودن

اتاقک قابل‌حمل (Conex) ماموت علاوه بر موارد فوق، یک ویژگی بسیار مهم دیگر هم دارد، این محصول نیاز به مصرف انرژی را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. انواع اتاقک پیش‌ساخته ماموت نسبت به یک سازه معمولی با متراژ مشابه وابستگی کمتری به انرژی دارند. جداره‌های عایق کانکس ماموت مزیت‌های زیادی برای آن به همراه دارد که جلوگیری از اتلاف حرارتی و برودتی تنها یکی از این مزایا است.

مزایای این کانکس که ناشی از استفاده از ساندویچ پانل است عبارت‌اند از:

سفارش و ساخت سریع 

قیمت مناسب 

دارای اعطاف در شکل و ابعاد مختلف

دارای عایق

عمر طولانی و با دوام 

استقامت بالا در برابر هر گونه حادثه طبیعی 

امکان توسعه بندی سازه 

ساندویچ پانل دیواری   قیمت ساندویچ پنل  ساخت اتاق یخچالی  ساندویچ پانل دنیای ماموت  نصاب ساندویچ پانل

کاربری‌های مختلف کانکس‌های ماموت  

شرکت ماموت با توجه به کارکردهای گوناگون و نیازهای کاربری‌های مختلف، محصولات خود را در انواع مختلفی تولید می‌نماید. تمام این تولیدات از لحاظ ساختار و استراکچر اصلی به هم شبیه هستند اما با توجه به نیازمندی‌های متفاوت هر کاربری برخی از مشخصات آنها متفاوت از هم است. همانطور که ذکر شد در تولید اتاقک‌های پیش‌ساخته ماموت، برای جداره‌ها از ساندویچ پنل استفاده می‌شود. نوع پانل مورد استفاده بستگی به کاربری کانکس دارد. 

مسکونی

کارگاهی

سردخانه‌ای

نگهبانی

سرویس بهداشتی

عوارضی

عابر بانک (ATM)

حفاری

مخابراتی (شلتر)

کاربری کانکس ماموت ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل صفحه

کاربری کانکس ماموت

اجزای اتاقک پیش‌ساخته ماموت

تمام انواع اتاقک پیش‌ساخته ماموت با وجود برخی تفاوت‌ها، شامل چند بخش ثابت و مشترک هستند که اجزای اصلی کانکس بوده و در کنار هم کلیتی یکپارچه را تشکیل می‌دهند:

ساختار سازه‌ای اصلی

کف

دیوارها

سقف

در و پنجره‌ها

سیستم تأسیساتی (الکتریکی و مکانیکی)

سقف کانکس

کانکس‌های ماموت فرایند تولید بسیار منظم و دقیقی دارند. قطعات سقف بصورت یک تکه روی آن قرار گرفته و سقفی یکپارچه را به وجود می‌آورند که نیازی به عایق‌کاری مضاعف و ایزوگام ندارد. ساندویچ پانل به کار گرفته در سقف کانکس از نفوذ رطوبت و همچنین تبادل حرارت و برودت جلوگیری می‌نماید و دوام و طول عمر بالای سقف را تضمین می‌کند. سقف کانکس از لحاظ فرمی می‌تواند معمولی یا شیروانی باشد. یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین فرم سقف اتاقک پیش‌ساخته ماموت متراژ آن است. برای متراژهای بالاتر از ۳۶مترمربع (۳×۱۲) عموماً سقف کانکس بصورت شیروانی اجرا می‌شود.

مقایسه کانکس ماموت با کانکس‌های ورقی

تفاوت اصلی کانکس ماموت با انواع دیگر اتاقک پیش‌ساخته در جنس متریال مصرفی برای تولید آنها است. در تولید اتاقک‌های پیش‌ساخته ماموت از باکیفیت‌ترین پانل‌های عایق ساندویچی بهره گرفته می‌شود درحالی‌که سایر انواع اتاقک پیش‌ساخته ابتدا از ورق فلزی ساخته شده و بعد لایه‌ای از عایق به جداره‌ها افزوده می‌شود.

مهم‌ترین موارد برتری کانکس ماموت نسبت به کانکس‌های ورقی عبارت‌اند از:

وزن سبک‌تری دارد و حمل و نصب آن راحت‌تر است

عمر مفید بیشتری دارد

عایق‌بندی قو‌ی‌تری در برابر اتلاف حرارتی دارد

دوام بیشتری در شرایط رطوبت شدید دارد

تصور عمومی این است که قیمت کانکس اصطلاحاً ورقی ارزان‌تر است. اما برای مقایسه قیمت باید به این نکته توجه داشت که قیمت هر یک از انواع اتاقک پیش‌ساخته ماموت بسته به کاربری رقمی متفاوت است. حتی در مواردی که قیمت کانکس ماموت اندکی بیشتر است خرید و استفاده از تولیدات ماموت به علت ماندگاری طولانی و حفظ دائمی کیفیت، به‌صرفه‌تر می‌باشد. ورق تشکیل شده است که ورق‌های پانل از نوع پیش‌رنگ شده هستند. ساندویچ پانل به کار گرفته شده برای سقف کانکس مسکونی ماموت هم از نوع پلی یورتان است. به منظور افزایش استحکام سقف اتاقک پیش‌ساخته، سر درز دوخت ورق پانل‌ها از داخل پروفیل ناودانی قرار می‌گیرد.

کاربری کانکس ماموت ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل صفحه

کاربری کانکس ماموت

قیمت کانکس ماموت

قیمت اتاقک پیش‌ساخته به چندین عامل مختلف وابسته است. کاربری و ابعاد، متریال مورد استفاده در ساخت و البته تجهیزات کانکس بیشترین تأثیر را بر قیمت آن دارند. با مقایسه عملکرد و قیمت اتاقک‌های پیش‌ساخته با سازه‌های سنتی هم‌متراژ، مشخص است که استفاده از کانکس از جنبه اقتصادی به‌صرفه‌تر است. کارشناسان ماموت ساختمان همواره آمادگی دارند تا به شما در زمینه انتخاب کانکس مشاوره داده و قیمت هر یک از انواع اتاقک پیش‌ساخته را به شما اطلاع دهند. با کارشناسان ما در تماس باشید تا در سریع‌ترین زمان پاسخ تمام سوالاتتان را دریافت نمایید.

جمع‌بندی

در بسیاری از پروژه‌ها نیاز است تا فضاهایی کوچک و موقت ساخته شوند. اجرای اینگونه فضاها با مصالح سنتی مصداق بارز اتلاف سرمایه است. در مقابل اما کانکس با امکان نصب سریع، بهره‌وری انرژی بالا و البته قابلیت حمل و استفاده مجدد تنها گزینه ایده‌آل در اینگونه پروژه‌ها است. اتاقک پیش‌ساخته ماموت عملکرد بهتری نسبت به تمام انواع اتاقک‌های پیش‌ساخته دیگر دارد. خرید و استفاده از کانکس ماموت، یک سرمایه‌گذاری دراز مدت و بهینه‌ترین تصمیم ممکن است.

 ما در این مقاله سعی کردیم یک راهنمای کامل برای خرید و قیمت کانکس ساندویچ پانل به شما ارائه کنیم تا با اطلاعات کامل تری اقدام به خرید این نوع کانکس کنید.

در صورتی که به دنبال یک شرکت معتبر برای دریافت مشاوره رایگان و خرید کانکس ساندویچ پانل می گردید، پیشنهاد ما شرکت دنیای ماموت می باشد میتوانید با شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

7865 382 0912

2717 3222 028

نصب ساندویچ پانل قوسی شکل هلالی

نصب ساندویچ پانل قوسی  Install the arched panel sandwich نصب ساندویچ پانل قوسی-قیمت ساندویچ ...

ساندویچ پانل پلاستیسول

ساندویچ پانل پلاستیسول Plastysol sandwich panel ساندویچ پانل پلاستیسول  در دنیای امروزه ساخت و ...

ورق شیروانی

ورق شیروانی Gable sheet ورق شیروانی ورق شیروانی آهنی است که با فلزروی پوشانده ...

پوشش سوله با ورق , توری و پشم شیشه

پوشش سوله توری پشم شیشه پوشش سوله توری پشم شیشه سوله سازه‌ای فلزی با ...

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا