کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل
کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

عناوین مطالب 

موارد کاربرد کانکس سرویس بهداشتی

مزایای کانکس سرویس بهداشتی

انواع کانکس سرویس بهداشتی

مشخصات کانکس سرویس بهداشتی سیار ماموت

کانکس سرویس بهداشتی سفارشی

کانکس سرویس بهداشتی دست دوم

خرید کانکس سرویس بهداشتی

قیمت کانکس سرویس بهداشتی

استفاده از سازه‌های صنعتی و پیش‌ساخته به مرور در حال افزایش است. انواع گوناگون کانکس از جمله کانکس سرویس بهداشتی در سراسر دنیا با اهداف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. کانکس در واقع اتاقکی پیش‌ساخته است که در کارخانه تولید شده و پس از انتقال به سایت مورد نظر به سرعت و به راحتی در محل نهایی قرار می‌گیرد. تا چند دهه پیش کانکس فقط در چند مدل محدود قابل تولید بود و این اتاقک‌های پیش‌ساخته هم از جنبه ظاهری و هم از حیث کیفیت فضای داخلی بسیار ضعیف‌تر از ساختمان‌های بنایی بودند.

اما امروزه اتاقک‌های پیش‌ساخته را می‌توان با هر مساحت و منطبق با کاربری‌های گوناگون طراحی و تولید نمود. کانکس سرویس بهداشتی یکی از انواع اتاقک پیش‌ساخته است که کاربرد گسترده و مزایای فراوانی دارد و در چند نوع مختلف تولید و عرضه می‌گردد.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی

کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی

محوطه‌های اسکان اضطراری و موقت

معابر شلوغ شهری

توقفگاه‌های حاشیه جاده‌های بین‌شهری

پناه‌گاه‌های کوهنوردی

محوطه باغ‌های شخصی

پروژه‌های باستان‌شناسی

پارک‌های جنگلی و مسیرهای طبیعت‌گردی

مزارع وسیع کشاورزی

محوطه‌های حفاری و اکتشاف نفت و گاز

ساندویچ پانل دیواری   قیمت ساندویچ پنل  ساخت اتاق یخچالی  ساندویچ پانل دنیای ماموت  نصاب ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی (توالت) و سرویس های حمام بصورت تک چشمه و یا چند چشمه و یا چند چشمه راهرو دار با تجهیزات اعم از آبگرمکن و غیره توسط نیروهای کارآمد در شرکت صنعتی میاک (میاک کانتین) با بهره مندی از پرسنل مجرب با متریال کیفیت بالا در پنج نوع گالوانیزه ، سایدینگ ، کامپوزیت وساندویچ پانل استیل در پارک ها و مسیرهای زیارتی، سیاحتی و رستوران باغ ها و در پروژه های عمرانی تولید و عرضه میگردد.و امکاناتی از قبیل روشوئی – آینه – جامایعی- جا حوله ای – لوله کشی سرد و گرم – هواکش با توجه به نوع سفارش از متریال های متفاوتی استفاده میگردد.

  این گونه از کانکس پیش ساخته در دنیای خرید و فروش به اسم هایی چون، کانتین سرویس بهداشتی، کانکس توالت سیار، دستشویی سیار شناخته می‌شود. امرزوه به جهت بالا رفتن شمار پروژه‌ ها و طرح های عمرانی – ساختمانی که در خارج از شهر به اجرا درمی‌آید در حین ساخت آن دسترسی به  سرویس بهداشتی ممکن نباشد، از اینرو در چنین مواقعی نصب سریع و راحت این نوع از  توالت سیار به خوبی ‌خواهد توانست نیازها را برطرف نماید.

از سوی دیگر شاید در کنار جاده ها و عوارض  بین شهری بیشتر با این نوع از کانکس پیش ساخته مواجه شده باشید. البته در داخل شهر هم به طور حتم در میادین بزرگ شهر و مکان های پرتردد شهری از این سازه به راحتی می‌توان بهره برداری نمود

 کاربرد کانکس سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی از جمله‌های فضاهای زیرساختی محسوب می‌شود که در تمام محل‌های حضور انسان به آن نیاز است. باید توجه داشت که تعداد سرویس بهداشتی مورد نیاز برای هر کاربری متفاوت می‌باشد و سرانه توالت و روشویی بر مبنای کاربری مشخص می‌گردد. در مواقعی که نیاز به احداث سرویس بهداشتی جدا از سازه اصلی باشد یا در شرایطی که فضای در حال ساخت کارکرد موقت و غیردائمی داشته باشد اکثر پیمانکاران و کارفرمایان ترجیح می‌دهند به جای اجرای توالت و دستشویی به شیوه سنتی و با مصالح بنایی از کانکس سرویس بهداشتی بهره ببرند.

مزایای کانکس سرویس بهداشتی

اتاقک پیش ساخته سرویس بهداشتی در مقایسه با توالت‌های معمولی مزیت‌های بسیاری دارد. برای ساخت دستشویی باید مراحل مختلفی طی شوند. کندن چاه فاضلاب، زیرسازی و اجرای پی، برپا نمودن اسکلت سازه‌ای، ساخت جداره‌ها، نصب تأسیسات و نازک‌کاری مراحل مختلف ساخت سرویس بهداشتی در محل هستند. انجام این مراحل نیازمند صرف زمان و هزینه‌ی زیادی است.

در مقابل با خرید اتاقک پیش ساخته سرویس بهداشتی می‌توان در زمانی کوتاه به هر تعداد مورد نیازی توالت و روشویی تأمین نمود. تمامی تأسیسات بهداشتی و لوله‌کشی‌های آب و فاضلاب در کانکس سرویس بهداشتی در فضایی محدود و مشخص متمرکز شده‌اند و این محصول به طور کامل در کارخانه تولید شده و به صورت آماده برای استفاده به مشتریان تحویل داده می‌شود. قابلیت جابه‌جایی و انتقال از محلی به محل دیگر مزیت مهم دیگری است که کانکس سرویس بهداشتی از آن بهره‌مند می‌باشد.

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی

انواع کانکس سرویس بهداشتی

اتاقک پیش ساخته بهداشتی را می‌توان با مشخصات، ابعاد و ویژگی‌های گوناگون مطابق با نیازهای متنوع خریداران طراحی و تولید کرد. ورق‌ها فلزی و انواع ساندویچ پانل در تولید این نوع کانکس کاربرد دارند. ساندویچ پانل یک متریال چند عملکردی می‌باشد و بر خلاف ورق‌های فلزی، عایق حرارت و صوت است. انواع کانکس سرویس بهداشتی میتواند بصورت تک چشمه یا دوچشمه و با توجه به درخواست مشتری زیاد و اضافه شود .

از جنبه ابعاد و ظرفیت هم این نوع کانکس را می‌توان از مدل کوچک تک چشمه تا انواع بسیار بزرگتر تولید نمود. بعضی از انواع این محصول ثابت و برخی دیگر سیار هستند. کانکس سرویس بهداشتی و حمام سیار ماموت یک محصول خاص و با ویژگی‌های بی‌نظیر است که بهترین نمونه از سرویس بهداشتی پیش‌ساخته و سیار محسوب می‌شود. این محصول را می‌توان خیلی سریع به محل مورد نظر منتقل کرده و در آنجا مستقر نمود.

مشخصات اتاقک پیش ساخته بهداشتی سیار 

جداره‌ها از جنس ساندویچ پانل آلوزینک

دیواره‌ها و سقف با ضخامت ۵ سانتیمتر

کف سه‌لایه با دوام و پایداری بسیار بالا

لایه زیرین کف از ورق فلزی ۴ میلیمتری

لایه میانی کف از ورق کارتن پلاست بــه ضخامت ۴ میلیمتر

لایه رویی کف از ورق آلومینیم آجدار ۳ میلیمتری

طول ۱۴ متر، عرض ۳.۵ متر با ارتفاع کل ۴۳۸ سانتیمتر

مجهز به ترمز کاسه‌ای Knorr

دو درب بیرونی کشویی (فایبر گلاس)

اتاقک پیش ساخته سرویس بهداشتی سفارشی

باید توجه داشت که در تمام فضاها تأمین سرویس بهداشتی برای معلولان و سایر افرادی که شرایط خاصی دارند مانند افراد نابینا و… از اهمیت زیادی برخوردار است. تولیدکنندگان برتر کانکس از جمله شرکت ماموت توان طراحی و تولید اتاقک‌های پیش‌ساخته با ویژگی‌های خاص را دارند.

سرویس بهداشتی مخصوص معلولان ابعاد و اندازه‌های استاندارد متفاوتی دارد و بعضاً نیازمند تجهیزات ویژه‌ای می‌باشد. توجه به شعاع گردش صندلی چرخدار (ویلچر) در طراحی این اتاقک اهمیت زیادی دارد. همچنین در کانکس سرویس بهداشتی معلولان به جای پله باید رمپ تعبیه شود. شیب و عرض این رمپ هم باید مطابق با ضوابط و استانداردها باشد. زمان لازم برای طراحی و تولید کانکس‌های خاص اندکی بیشتر از مدل‌های رایج اتاقک پیش‌ساخته است.

قیمت کانکس سرویس بهداشتی

برای ساخت یک سرویس بهداشتی در محل و با مصالح بنایی هزینه‌های مختلفی شامل خرید مصالح، مزد نیروی کار و… باید صرف گردد. قیمت اتاقک پیش‌ساخته در مقایسه با مجموع هزینه‌های ساخت سنتی، به مراتب به‌صرفه‌تر است. از طرف دیگر فضای پِرت در کانکس به حداقل ممکن رسیده است. هزینه‌ی تولید و قیمت هر محصول صنعتی از جمله انواع اتاقک پیش‌ساخته به عواملی گوناگونی بستگی دارد.

هر یک از انواع کانکس مشخصات و قیمت متفاوتی دارند. جنس مواد اولیه به کار رفته برای چارچوب سازه‌ای و جداره‌ها، تعداد چشمه‌های توالت، روشویی و حمام، نوع تأسیسات مکانیکی و الکتریکی و البته سیار یا ثابت بودن کانکس سرویس بهداشتی بر قیمت آن تأثیر می‌گذارند. از بین مواد اولیه‌ای که برای تولید اتاقک پیش‌ساخته به کار می‌روند ساندویچ پانل قیمت بیشتری نسبت به ورق دارد اما اتاقک پیش‌ساخته پانلی دارای کارایی و دوام بیشتری است.

کانکس سرویس بهداشتی دست دوم

در برخی از موارد پیمانکاران ترجیح می‌دهند از کانکس کارکرده و دست دوم به علت قیمت اندکی ارزان‌تر آن استفاده نمایند. قبل از خرید اتاقک پیش‌ساخته دست دوم باید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد. بسیار از ایرادات احتمالی با چشم قابل تشخیص نیستند. به خصوص در مورد کانکس سرویس بهداشتی لوله‌کشی‌ها، تجهیزات و تأسیسات مکانیکی و کفسازی باید دقیقاً مورد بررسی قرار گیرند. در اکثر موارد اتاقک کارکرده پیش از بکارگیری، نیاز به تعمیر و تعویض برخی از لوله‌ها دارد. بر خلاف کانکس نو محصولات کارکرده در زمان استفاده به طور مداوم نیازمند صرف هزینه برای نگهداری و تعمیر هستند.

ساندویچ پانل دیواری   قیمت ساندویچ پنل  ساخت اتاق یخچالی  ساندویچ پانل دنیای ماموت  نصاب ساندویچ پانل 

کانکس سرویس بهداشتی ساندویچ پانل دیواری صفحه قیمت ساندویچ پنل صفحه ساخت اتاق یخچالی صفحه ساندویچ پانل دنیای ماموت صفحه نصاب ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی

خرید کانکس سرویس بهداشتی

متأسفانه برخی تولیدکنندگان متفرقه اتاقک پیش ساخته سرویس بهداشتی را با مواد اولیه بی‌کیفیت و بدون توجه به اصول استاندارد تولید می‌کنند. برای اطمینان از کیفیت ساخت، کارایی و دوام کانکس سرویس بهداشتی باید این محصول را از تولیدکنندگان معتبر خریداری نمود. شرکت ماموت انواع اتاقک پیش‌ساخته را با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می‌کند. تمام انواع اتاقک پیش‌ساخته ماموت پیش از تحویل به خریدار مورد ارزیابی و آزمایش قرار می‌گیرند. خرید کانکس ماموت علاوه بر فواید عملکردی یک سرمایه‌گذاری پایدار محسوب می‌شود زیرا این محصول دوام بالا و عمر مفید طولانی دارد و خریدار می‌تواند پس از رفع نیاز کانکس را با قیمتی مناسب به فروش برساند.

ما در این مقاله سعی کردیم یک راهنمای کامل برای خرید و قیمت کانکس ساندویچ پانل به شما ارائه کنیم تا با اطلاعات کامل تری اقدام به خرید این نوع کانکس کنید.

در صورتی که به دنبال یک شرکت معتبر برای دریافت مشاوره رایگان و خرید کانکس ساندویچ پانل می گردید، پیشنهاد ما شرکت دنیای ماموت می باشد میتوانید با شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

2717 3222 028

7865 382 0912

برای مطالعه مطالب بیشتر درباره شرکت دنیای ماموت کلیک کنید .

اتاق حمل بار ماموت انواع ساختمان پیش ساخته انواع ساندویچ پانل ماموت انواع ورق رنگی انواع کانکس ماموت تعمیرات کانکس ساخت کانکس ساندویچ پانل ساندویچ پانل دیواری ساندویچ پانل سقفی ماموت ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل چیست ساندویچ پنل سقفی ساندویچ پنل ماموت فروش اتاق حمل بار ماموت فروش ساختمان پیش ساخته فروش ساندویچ پانل سقفی فروش ساندویچ پانل ماموت فروش ورق رنگی فروش ورق شیروانی فروش ورق گالوانیزه قیمت اتاق حمل بار ماموت قیمت ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پانل دیواری قیمت ساندویچ پانل ماموت قیمت ورق شیروانی قیمت ورق پلی کربنات قیمت کانکس لیست قیمت ساندویچ پانل پیش ساخته ماموت با ضخامت ۱۵سانتیمتر لیست قیمت پانل سقفی مزایای ساختمان پیش ساخته مشخصات فنی ساندویچ پانل نصاب ساندویچ پانل پیش ساخته نصاب شرکت ماموت نصاب معتبر ساندویچ پانل نصاب ورق شیروانی نصب ساندویچ پانل نصب ساندویچ پانل ماموت نصب ساندویچ پنل نصب کننده پانل سقفی نکات فنی ساندویچ پانل سقفی ورق شادولاین ورق شیروانی کاربرد ساندویچ پانل ماموت گروه نصب شرکت ماموت

نصب ساندویچ پانل قوسی شکل هلالی

نصب ساندویچ پانل قوسی  Install the arched panel sandwich نصب ساندویچ پانل قوسی-قیمت ساندویچ ...

ساندویچ پانل پلاستیسول

ساندویچ پانل پلاستیسول Plastysol sandwich panel ساندویچ پانل پلاستیسول  در دنیای امروزه ساخت و ...

ورق شیروانی

ورق شیروانی Gable sheet ورق شیروانی ورق شیروانی آهنی است که با فلزروی پوشانده ...

پوشش سوله با ورق , توری و پشم شیشه

پوشش سوله توری پشم شیشه پوشش سوله توری پشم شیشه سوله سازه‌ای فلزی با ...

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا