اتاق یخچالی حمل مرغ
اتاق یخچالی حمل مرغ

اتاق یخچالی حمل مرغ

اتاق یخچالی حمل مرغ 

از پرکاردبردترین اتاق حمل بار، اتاق یخچالی است. این اتاق ها دارای یخچال های کوچکی هستند که برای حمل و نقل مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. حمل بار با اتاق یخچالی بر روی انواع کاربردی امکان پذیر است. در این مطلب درباره ویژگی های حمل بار با اتاق یخچالی و ساختار آن می خوانیم.

ویژگی حمل بار با اتاق یخچالی

اتاق یخچالی برای حمل بار بروی انواع کاربردی قابلیت نصب دارد و روی کامیونت و کشنده و نیسان و دیگر موارد قرار می گیرد.

از ویژگی های حمل بار با اتاق یخچالی این است که می توان دمای آن را بر حسب نیاز بار و مواد غذایی تنظیم نمود. در گذشته قبل از ورود ماشین های حمل بار با اتاق یخچالی، دمای ثابتی برای نگهداری مواد غذایی در حمل و نقل وجود داشت. پس فقط امکان نگهداری از یک نوع ماده غذایی وجود داشت. اما امروزه اتاق یخچالی هایی طراحی شده اند که دماهای مختلف تنظیم می شود و نگهداری از مواد غذایی مختلف در حین حمل و نقل با بهترین شیوه وجود دارد.

اتاق حمل بار یخچالی باید ویژگی هایی خاص داشته باشد تا، حمل و نقلی با ایمنی و سلامت کامل مواد غذایی انجام گردد. از ویژگی های حمل بار با اتاق یخچالی می توان به عابق یودن ان اشاره داشت. اتاق حمل بار یخچالی داری عایق بندی در برابر حرارت و آلودگی ها است. هدر رفتن انرژی با اتاق های حمل بار یخچالی وجود ندارد و الودگی وارد محیط نمی شود. در حالت کلی، مواد غذایی با کیفیت اولیه به مقصد می رسند.

اتاق یخچالی حمل مرغ

اتاق یخچالی حمل مرغ

مشخصات فنی اتاق یخچالی

در طراحی و ساخت حمل بار با اتاق یخچالدار، از متریال ساندویچ پنل استفاده می شود. ساندویچ پنلی که برای ساخت این اتاق ها استفاده می شود از نوع دورو ورق پیش رنگ شده است. از فوم پلی یورتان هم در ساخت این اتاق ها استفاده شده است. فوم پلی یورتان به عنوان عایق عمل می کند و از نفوذ گرما و حرارت به داخل اتاق بار جلوگیری می کند. همین امر موجب می شود که مواد غذایی سالم مانده و کیفیت خود را از دست ندهند.

اتاق ایزوله حمل مرغ زیرصفر یا بالای صفر 

دارای یونیت مخصوص جهت ایجاد دمای 20- درجه تا 5+ درجه 

دیواره و سقف تقویت شده جهت افزایش استحکام تاق و نصب ریل حمل گوشت در سقف قابلیت تغییر جنس ورق داخلی ساندویچ پانل به استیل , آلومینیوم و گالوانیزه میباشد .

برای کف اتاق بار یخچالی از آهن اجدار استفاده می شود. در اینصورت است که اتاق بار یخچالی کارامد و با عملکرد خوبی خواهیم داشت.

از مواد دیگر در سازه حمل بار با اتاق یخچالی این است که دارای سیستم روشنایی است. وجود سیستم روشنایی در اتاق حمل بار یخچالی، بارگیری راحت و تخلیه اسان را در تاریکی به همراه دارد.

انواع اتاق بار یخچالی

اتاق بار یخچالی بر اساس وزنی که قرار است تحمل کنند و شاسی ماشینی که بر روی آن قرار می گیرند، انواع و مدل های مختلفی دارند. برای هر مدل ماشین می توان اتاق حمل یخچالی را سفارش داد. از انواع حمل بار با اتاق یخچالدار می توان به موارد زیر اشاره داشت.

اتاق حمل ۸ تن کامیونت

اتاق یخچالی حمل بار ۶ تن

اتاق یخچالی بر روی نیسان

اتاق یخچالی حمل مرغ

اتاق یخچالی حمل مرغ

مزیت اتاق حمل بار یخچالی

عایق حرارت و عایق آلودگی است.

دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی است.

دارای کیفیت و دوام و ماندگاری بالایی دارد.

وزن سبکی و قیمت مناسبی دارد.

بر روی کاربردی های مختلف قابلیت نصب دارد.

در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

از خراب شدن و فاسد شدن مواد جلوگیری می شود.

تحمل وزن بالا را دارد.

قیمت اتاق حمل از نوع یخچالی

قیمت اتاق حمل یخچالی بر اساس ابعاد ان و نوع متریال و کیفیت و ابعاد شاسی ماشین حمل و نقل، تعیین می شود. برای اطلاعات بیشتر وارد وبسایت شوید و با کارشناسان در ارتباط باشید.

کاربرد اتاق حمل از نوع یخچالی

برای حمل و نقل مواد غذایی مختلف و حساس در درجه های سرمایی متفاوت از اتاق یخچالی استفاده می شود. مواد غذایی چون گوشت و مرغ و سبزیجات و تخم مرغ و لبنیات برای خراب نشدن و جلوگیری از فاسد شدن به دمای مورد نیاز نگهداری احتیاج دارند و با حمل بار با اتاق یخچالی این کار انجام می گردد و بار در سلامت کامل و کیفیت اولیه به مقصد خواهد رسید. از کاربرد اتاق حمل یخچالدار می توان به موارد زیر اشاره داشت.

انتقال مواد غذایی

انتقال و حمل مواد پروتئینی

حمل و نقل مواد شیمیایی

حمل و نقل مواد نوشیدنی

حمل و نقل مواد لبنی 

اتاق یخچالی حمل مرغ

اتاق یخچالی حمل مرغ

خرید اتاق یخچالی مناسب

برای خرید و انتخاب حمل بار با اتاق یخچالی باید دو مورد را اهمیت داده و بر اساس آن خرید خود را انجام دهید. اولین مورد آن است که، نوع خودرو و وزن و نوع بار را در نظر داشته باشید و اقدام خرید بر اساس آن باشد. حجم بار تعیین می کند که کدام کاربری برای شما مناسب است تا ان را تهیه نمایید.

 نوع محصولی هم که قرار است حمل شود، نوع اتاق یخچالی را تعیین می کند که اتاق یخچالی بالای صفری باشد یا اتاق یخچالی زیر صفری باشد. در خرید اتاق یخچالی به نیازهای خود توجه داشته باشید.

 ابعاد اتاق و نوع محموله و و دمای مورد نظر را در خرید حمل بار با اتاق یخچالی در نظر بگیرید.

 ما در این مقاله سعی کردیم یک راهنمای کامل برای خرید و قیمت اتاق یخچالی حمل مرغ به شما ارائه کنیم تا با اطلاعات کامل تری اقدام به خرید این نوع محصول کنید.

در صورتی که به دنبال یک شرکت معتبر برای دریافت مشاوره رایگان و خرید اتاق یخچالی حمل مرغ می گردید، پیشنهاد ما شرکت دنیای ماموت می باشد میتوانید با شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید .

7865 382 0912

2717 3222 028

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا