مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه
مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

در این مقاله اول به طور مختصر توضیحاتی درباره ساندویچ پانل سردخانه ای و ویژگی ها و مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه میدهیم تا شما به طور مختصر یه آشنایی با ساندویچ پانل سردخانه ای پیدا نموده و برای توضیحات بیشتر و غیره میتوانید به صفحه ساندویچ پانل سردخانه مراجعه نموده 

ساندویچ پانل سردخانه ای نوعی مصالح ساختمانی پیش ساخته عایق است که ازدو رو ورق گالوانیزه / آلوزینک ضخامت 5 دهم میلیمتر  و عایق پلی اورتان معمولی / ضد حریق با دانسیته 40 /48 کیلوگرم  تشکیل شده  برای پوشش سقف و دیوار انواع سردخانه بالای صفر و زیر صفر و ثابت و متحرک با ضخامت های متفاوت و متناسب با کاربری سردخانه صنعتی تولید و عرضه میشود

ضخامت های ساندویچ پانل سردخانه ای عبارتند از 8 سانت + 10 سانت +12/5 سانت + 15 سانت   

ویژگی های ساندویچ پانل سردخانه ای 

عایق گرما و سرما / بهداشتی بودن و قابل شستشو / مقاوم دربرابر خوردگی و زنگ زدگی / عمر مفید و بالا / وزن سبک و اجرای تمیز و راحت / قیمت مناسب و صرفه اقتصادی داشتن / مناسب برای ثابت نگه داشتن دما /

 

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

بررسی نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه برای تمامی این ساندویچ پانل‌ها ساخته شده با هر نوع ماده‌ای یکسان است. این پانل‌ها برای افزایش طول عمر نگهداری مواد غذایی کاربرد دارند.

بررسی نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

حفظ مواد غذایی با توجه به گرم شدن کره زمین بسیار دشوار است. بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که چگونه پانل‌های سردخانه عمل می‌کنند. نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه برای استفاده طولانی مدت از محصول بسیار مهم است. اولین و مهمترین شرط برای استفاده طولانی مدت از سردخانه‌ها بدون ایجاد مشکل و به دست آوردن نتایج مورد انتظار، مونتاژ مناسب است. در این میان قیمت ساندویچ پانل سردخانه هم بسیار مهم است.

ساندویچ پانل دیواری – قیمت ساندویچ پنل – ساخت اتاق یخچالی – ساندویچ پانل دنیای ماموت – نصاب ساندویچ پانل 

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

کف محوطه‌ای که سردخانه در آن نصب می‌شود باید مسطح باشد.در غیر این صورت، پانل‌ها به درستی روی هم قرار نمی‌گیرند.

در صورتی که نصب در محلی انجام شود که ورودی و خروجی پیوسته وجود داشته باشد، اختلاف سطح در عایق بندی کف در نظر گرفته شود.

پانل‌های سردخانه را نصب کنید

هنگام نصب سردخانه باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال و بررسی و اجرا کنید.

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

■  نصب کانال‌های U

 کانال‌های U بر اساس اندازه اتاق سردخانه سفارشی بر روی یک طبقه صاف قرار می‌گیرند. با پیچ‌های کیت روی زمین ثابت می‌شود.

■  نصب پانل کف

در صورتی که پانل کف در پروژه باشد، مطابق نقشه پروژه نصب می‌شود تا در داخل کانال u باقی بماند.

■  نصب پانل‌های سقفی

در هنگام نصب پانل‌های سقفی با قرار دادن آنها بر روی بریدگی روی پانل‌های دیواری نصب می‌شوند.

■  نحوه نصب پانل‌های دیواری سردخانه

ساندویچ پانل‌های دیواری مطابق با پروژه در کانال‌های U قرار می‌گیرند. در صورت لزوم، آنها را با توجه به اندازه اتاق از گوشه‌ها برش می‌دهند.

■  مونتاژ درب سردخانه

چارچوب در به فضای باقی مانده برای درب اضافه می‌شود.

اگر عرض چهارچوب درب بیش از یک عرض ساندویچ پانل باشد، پانل را با توجه به اندازه چارچوب در برش داده و در فضای مناسب قرار می‌دهند.

■  تکمیل عایق کاری

لازم است عایق کاری با استفاده از سیلیکون به محل اتصال پانل‌های دیوار یا سقف به یکدیگر تکمیل شود.

■   لوازم جانبی گوشه داخلی

لوازم جانبی گوشه داخلی به گونه‌ای در فضای داخلی سردخانه نصب می‌شود که سطوح اتصال پانل در قسمت‌های دیوار-سقف، دیوار-کف و گوشه را بپوشاند.

مزایای استفاده از ساندویچ پانل برای ذخیره سازی سرد

ساندویچ پانل‌ها کاربردهای مختلفی در ساخت و ساز و مهندسی دارند. آنها به فناوری هواپیما، سفرهای فضایی و هوانوردی و تأسیسات ذخیره سازی سرد سیار و دائمی کمک می‌کنند.

 در کشورهایی با شرایط آب و هوایی سخت، تولیدکنندگان ساندویچ پانل از آنها برای ساخت سردخانه‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، پانل‌های سردخانه محافظت و نگهداری مورد نیاز را از مواد غذایی و مواد خام مرتبط در برابر دماهای بالا فراهم می‌کند. البته نباید از اهمیت نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه غافل شد.

سبک وزن و زیبایی در ساختار

پانل‌ها پس از آزمایش فلز سبک پروفیلی یا غیر پروفیل برای خمش، ضربه و لرزش ساخته شده‌اند. استحکام کششی از طریق زیبایی ساختاری تامین می‌شود.

تنظیم دما و عایق کاری

انبار سردخانه بسته به اندازه و کاربری، ممکن است به دو نوع دسته بندی شود. این دو نوع اتاق سرد و انباری هستند. انبارهای سردخانه‌ای کوچک‌ و بزرگ هستند و توسط صنعت خرده‌فروشی برای نگهداری مواد غذایی برای دوره‌های کوتاه‌ و بلند استفاده می‌شوند. سردخانه‌های انبار بزرگ‌تر هستند و در فروشگاه‌های بزرگ‌تر برای نگهداری مواد غذایی و مواد خام برای مدت طولانی‌تر استفاده می‌شوند. باید دو دما از ۱۵ درجه سانتیگراد تا ۴۰- درجه سانتیگراد در انبار سرد برای دوره‌های طولانی‌تری حفظ شوند.

تزریق فوم پلی اورتان تحت فشار بین ساندویچ پانل‌ها

در حین ساخت، عایق نقش موثری در برابر هدایت حرارت دارد. فولاد گالوانیزه پلی استر از پیش رنگ شده یا با روکش پی وی سی، از مواد موثر در ساخت پانل‌های سردخانه هستند. با توجه به نوع سردخانه‌ها، تنظیم و نگهداری طیف دمایی بین ۱۵ درجه سانتیگراد تا ۴۰- درجه سانتیگراد توسط مواد عایق ضخیم بین ساندویچ پانل‌ها تامین می‌شود.

روکش‌هایی که پانل‌های فلزی را می پوشانند در لبه‌ها به شکل U هستند تا چسبندگی عالی بین ورق‌های فلزی و فوم پلی اورتان عایق ایجاد کنند.

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

عایق غیر سمی و ضد آب

فوم عایق پلی یورتان در ساندویچ پانل‌های نگهداری سرد غیر سمی است، با گذشت زمان خراب نمی‌شود و بو را جذب نمی‌کند. پانل‌ها همچنین ضد آب هستند، حساسیت ایجاد نمی‌کنند و در برابر قارچ یا کپک مقاوم هستند. این تضمین می‌کند که انبار سردخانه به خوبی سالم و حفظ شود.

ساندویچ پانل دیواری – قیمت ساندویچ پنل – ساخت اتاق یخچالی – ساندویچ پانل دنیای ماموت – نصاب ساندویچ پانل 

شرکت نصابان دنیای ماموت مجموعه ای فعال در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای می باشد که با بهره مندی از مهندسین، مشاوران، طراحان و با پشتوانه نیروهای فنی و متخصص شروع به کار نموده است.

مزایای همکاری با نصابان دنیای ماموت

☜ مشاوره رایگان خرید ساندویچ پانل 

☜ طراحی ابعاد ساندویچ پانل 

☜ نصب  سریع و باکیفیت دارای گارانتی 

☜ اجرای پروژه در سراسر کشور 

☜ پشتیبانی خرید و نصب  ساندویچ پانل 

☜ پشتیبانی صفر تا صد پروژه

قیمت نصب ساندویچ پانل سردخانه

هزینه نصب ساندویچ پانل هم مانند قیمت متاثر از ضخامت و نوع ساندویچ پانل ( دیواری یا سقفی ) میباشد وبا توجه به سازه – ارتفاع و برشکاری قیمت اعلام میگردد – قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری به صورت متر مربع محاسبه و اعلام میشود و قیمت نصب ورق آبرو به صورت کیلوگرم میباشد قیمت نصب فلاشینگ ازهر نوع به صورت متر مربع محاسبه میگردد. هرنوع زیر سازی و قوطی کشی یا آهن کشی و جوشکاری برای سازه به صورت کیلوگرم محاسبه میگردد.

برای دریافت قیمت دقیق نصب و اجرای ساندویچ پانل سردخانه و ورق آبرو و فلاشینگ با گروه نصب دنیای ماموت با شماره های موجود درسایت تماس بگیرید ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم و هرگونه مشاوره نصب و طراحی ابعاد توسط تیم ما به صورت رایگان میباشد .

7865 382 0912

2717 3222 028

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل دیواری
ساخت اتاق یخچالی
نصاب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل سقفی 5 سانت

برای اطلاعات بیشتر درباره نصب ساندویچ پانل سقفی 5 سانت ادامه مطلب را از دست ندهید .

مزایای ساندویچ پانل اتاق تمیز

برای آشنایی بیشتر درباره مزایای ساندویچ پانل اتاق تمیز ادامه مطلب را از دست ندهید .

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ساندویچ پانل‌ها به عنوان …

کانکس نگهبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کانکس نگهبانی با کارشناسان و مشاوران شرکت ماموت تماس بگیرید .

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا