لیست قیمت ساندویچ پانل
لیست قیمت ساندویچ پانل

لیست قیمت ساندویچ  پانل های ماموت

لیست قیمت ساندویچ پانل(پنل) ها بر اساس نوع ورق به کار رفته، نوع عایق مورد استفاده، ضخامت و میزان فشردگی عایق تعیین می گردد.عایق مورد استفاده  در تولید ساندویچ پانل(پنل) ها پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان می باشد. امروزه در صنعت ساخت و ساز، عایق پلی اورتان به دلیل سبک بودن، مقاومت در برابر صدا، سرما و گرما،حرارت و برودت بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

logo

 

ورق های ساندویچ پانل

ورق های به کار رفته نیز ار جنس گالوانیزه(فولاد مبارکه)، آلومینیوم و

آلوزینگ(آلیاژ آلومینیوم و روی) می باشد. ورق گالوانیزه به دلیل قدرت

رنگ پذیری پایین، و ورق آلومینیوم به دلیل مقاومت کم و نرم بودن

جنس فلز،دربرابر ورق آلوزینک از کیفیت پایین تری برخوردارمی باشد.

ورق آلوزینک

ورق آلوزینک شرکت ماموت جهت تولید ساندویچ پانل(پنل) ها، از کره وارد  شده و بدلیل خواص روی و آلومینیوم پوشانده شده بر روی ورق، در مواقع مخدوش شدن ورق-روی و آلومینیوم در مقابل اکسیژن  هوا بحث زنگ زدگی را منتفی می سازد و تحت هیچ شرایطی دچار تغییر رنگ نمی شود.

لیست قیمت ساندویچ پانل

ورق های گالوانیزه ماموت

خوردگی یا زنگ زدن آهن فقط در حضور اکسیژن و آب صورت می‌گیرد. در جایی بر سطح جسم آهنی، اکسایش آهن انجام می‌شود و آند را تشکیل می‌دهد و در جایی دیگر سطح آن جسم که (O2(g و  h2Oوجود دارد، کاهش انجام می‌شود و کاتد را تشکیل می‌دهد و در نتیجه این عمل، ایجاد یک سلول ولتایی یا پیل ولتایی یا الکتروشیمیایی بسیار کوچک است. الکترونهای تولید شده در ناحیه آندی در میان آهن بسوی ناحیه کاتدی حرکت می‌کند.

قیمت های  ساندویچ پانل ها بر اساس نوع عایق( فوم) به کار رفته، نوع و ضخامت ورق و مقدار مورد نیاز تعیین می گردد. برای مشاوره در ارتباط با نوع پانل های مورد نیاز بنا به کاربرد پروژه با واحد فروش تماس بگیرید

با  کارشناسان ما  در تماس باشید

کارشناس فنی :  ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲ – ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵   

   تلفن پاسخگو: ۳۲۲۲۲۷۱۷   ۲۸ ۹۸+   و ۳۳۷۹۳۰۲۸  ۲۸ ۹۸+

0 دیدگاه

برو بالا