اتاق یخچالی دنیای ماموت قیمت اتاق یخچالی اتاق حمل بار ماموت
اتاق یخچالی دنیای ماموت

اتاق یخچالی دنیای ماموت

اتاق یخچالی دنیای ماموت

 بهترین انتخاب برای جا به جایی محصولات تولیدی در داخل وخارج از شهر اتاق های یخچالی هستند . اتاق یخچالی های دنیای ماموت از استحکام بالا و سبکی و مقاومت برخور دارند و در برابر هوای گرم و سرد عایق هستند تا میزان هدر رفت انرژی را به حداقل برسانند و همچنین از نفوذ آلودگی جلوگیری کنند  با گسترش روز افزون پخش مویرگی مواد غذایی منجمد و اهمیت انتقال اقلام دارویی به خصوص انواع واکسن , حفظ زنجیره سرد اولویت شرکت های پخش دارو و مواد دامی خام و پروتئینی و لبنی میباشند. شرکت دنیای ماموت با تولید انواع اتاق های یخچالی نقش به یزایی را درارتقای کیفیت زنجیره سرد به عهده دارد .

اتاق یخچالی دنیای ماموت قیمت اتاق یخچالی اتاق حمل بار ماموت

اتاق یخچالی دنیای ماموت

مراحل تولید اتاق های ایزوله یخچالی دنیای ماموت

در شرکت دنیای ماموت  ساخت اتاق ایزوله در مراحلی تولید و آماده نصب برکشنده میباشند که این مراحل عبارتند از مرحله آماده سازی کف اتاق ایزوله با دستگاههای پیشرفته و به روز بعد از آماده ساری کف نوبت به برش کاری ورق آلوزینک میرسد و پس از برش آن را با دستگاه مخصوص دوخت میدوزند ( دوخت ورق آلوزینک ) و سپس تزریق فوم پلی اورتان و پرس ورق را انجام میدهیم بعد از این مراحل به ایستگاه مونتاژه اتاق ایزوله میروییم که آماده سازی شاسی اتاق ایزوله است وسپس نوبت به نصب کف به روی شاسی میباشد و نصب دیواره و سقف اتاق ایزوله و نصب کلاف درب عقب بعد تولید درب فایبر گلاس و نصب درب ها روی اتاق ایزوله و مرحله آخر نصب علائم و شبرنگ و لوگو میباشد و اتاق ایزوله آماده نصب به روی کشنده مخصوص خود میباشد .

مشخصات فنی اتاق یخچالی 

اتاق های یخچالی از جنس ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان و پوشش دورو ورق آلوزینک مناسب ترین راهکار برای نگهداری و حمل محصولات دارویی و غذایی میباشند و امروزه رعایت استانداردهای زنجیره سرد در نگهداری و توزیع محصولات غذایی و دارویی مورد توجه قرار گرفته است .  

ساختار شاسی اتاق یخچالی 

اتاق دارای شاسی مخصوص پیچ و مهره از ورق ST.37 , ST.52 خمکاری شده با استحکام بالا که جهت مقاومت بیشتر در برابر خوردگی با رنگ پودری پوشش داده شده است. 

ساختار اتاق ایزوله یخچالی 

اتاق از ساندویچ پانل مخصوص با پوشش دو رو ورق آلوزینک ضخامت ورق داخلی 0/5 میلیمتر و ضخامتورق بیرونی 0/7 میلیمتر  و ورق به صورت پیش رنگ شده با 25 میکرون رنگ کوره ای از رو و 6 میکرون رنگ پرایمر از زیر به همراه عایق فوم پلی اورتان تزریقی آلمانی با دانسیته 55 و ضخامت دیواره های جانبی 60 میلیمتر و سقف و دیواره جلو 80 میلیمتر و ضخامت پانل کف 100 میلیمتر با استراکچر مخصوص از زیر پوشش فایبر گلاس و از رو با قابلیت نصب ریل آلومینیوم و ورق آجدار آلومینیوم میباشد .

مونتاژ اتاق و قطعات وابسته بدون استفاده از پرچ و توسط چسب مخصوص و بادوام و استحکام بالا میباشد 

اتاق یخچالی دنیای ماموت قیمت اتاق یخچالی اتاق حمل بار ماموت

اتاق یخچالی دنیای ماموت

درب عقب 

درب عقب دولنگه مخصوص حمل باری , هر لنگه دارای 2 لولا و یک قفل و یراق آلات از نوع استنلس استیل

سیستم روشنایی 

دارای سیستم روشنایی استاندارد دنیای ماموت داخل سردخانه 

متعلقات 

دارای سپر عقب و نردبان پروفیل های داخلی و بیرونی از آلومینیوم مخصوص دارای دو عدد نگهدارنده درب های عقب و ملزومات استاندارد ملی ایران

اقلام قابل سفارش 

درب عقب تک لنگه یا دولنگه – درب بغل قابل سفارش 

شرکت دنیای ماموت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده اتاق های یخچالی نقش مهمی در زنجیره سردکشور به عنوان توزیع کننده دارد .

اتاق یخچالی دنیای ماموت قیمت اتاق یخچالی اتاق حمل بار ماموت

اتاق یخچالی دنیای ماموت

کاربری اتاق یخچالی ماموت

اتاق حمل بار یخچالی برای دارو – موادغذایی منجمد – مواد لبنی – فراورده های دامی خام – اتاق یخچالی حمل مرغ – اتاق یخچالی حمل گوشت –

 و اتاق های یخچالی ماموت قابل نصب برای انواع کشنده ها مانند نیسان – ایسوزو – دایون – آمیکو – شیلر – کامیونت – فوسو . جک میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید . با شماره واتساب 09123827865 و یا شماره تلفن های ذیل با مادر ارتباط باشیید 

09123827865

02832222717

اگر مطلب و نکته ای در این پست نظر شما را جلب کرد لطفا در کامنت با ما درمیان بگذارید .

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا