ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

ساندویچ پانل شرکت ماموت

ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

ساندویچ پانل  آلومینیوم ماموت ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت ساخت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

 

مشخصات فنی انواع  ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

ورق آلومینیوم به ضخامت ۰٫۷ و آلیاژ ۳۱٫۵ بصورت ساده و پیش رنگ سه لایه به ضخامت ۲۰ میکرون می باشد .

ورق آلومینیوم در ابعاد و ضخامت هاي گوناگون موجود است :

ضخامت : ۰٫۲ الی ۳۰ میلیمتر

ابعاد استاندارد : ۱۲۵۰×۲۵۰۰ – ۱۰۰۰×۲۰۰۰ میلیمتر

ابعاد قابل سفارش : ابعاد دلخواه شما

آلیاژ استاندارد : ۱۰۵۰ – ۱۲۰۰ – ۳۱۰۵

آلیاژ های قابل سفارش : ۱۱۰۰  – ۳۰۰۳

ساندویچ پانل سقفی آلومینیوم ماموت

ساندويچ پانل سقفی  آلومینیوم ماموت جهت استفاده در سقف مي باشد كه با توجه به گامهاي ذوزنقه اي و شكل اورلپ آن امكان نفوذ آب به داخل را از بين مي برد و جهت طولهاي بلند (بالاتر از ۱۳ متر) قابليت اورلپ شدن روي يكديگر را دارد . اين نوع ساندويچ پانل سقفی به دو صورت دو رو ورق آلومینیوم و يك رو ورق آلومینیوم از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي و  با ضخامت ۴  الی۱۵سانت توليد مي شود.

ساندويچ پانل هاي سقفي آلومینیوم با طرح شادولاين ذوزنقه توليد ميگردد و اين طرح در ظاهر ورق رويي ساندويچ پانل مشخص ميباشد و براي زيبايي نماي سقف در حالت شيبدار اقدام به توليد ورق با طرح سفال نموده كه با ساخت خرپای چوبی و یا آهنی ميتوان سقفي با نماي زيبا ايجاد كرد.

ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری آلومینیوم ماموت

ساندويچ پانل ديواري  آلومینیوم ماموت جهت استفاده در ديوار هاي سوله،

كارگاهي ، اداري و مسكوني مورد استفاده قرار میگیرد .

ساندویچ پانل دیواری آلومینیوم ماموت بيشتر مناسب برای اجرای دیواره سوله,

ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای ساختمان پیش ساخته,ساندویچ پانل دیواری

جهت اجرای سردخانه صنعتی,ساندویچ پانل دیواری جهت اجرای کانکس,براي

ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۱۲

سانتيمتر مي باشد  و با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان

تا حد مطلوبي بالا برد.

ساندویچ پانل سردخانه ای آلومینیوم ماموت

ساندویچ پانل سردخانه ای آلومینیوم ماموت  از ضخامت ۸ الی ۱۵ سانت تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت و صوت را دارد و بهترین گزینه در تولید سردخانه میباشد که در مدل های شیار دار تولید می گردد . ضخامت های تولید شده جهت اجرای سردخانه ۸ الی ۱۵ سانتیمتر میباشد . ساندویچ پانل سردخانه ای جهت اجرای دیوار سردخانه و همچنین سقف سردخانه استفاده میشود.

رال رنگ ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

کد رنگ ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت

ساندویچ پانل ها در رنگ بندی مختلف تولید می شود و بسته به انتخاب مشتری میباشد . رنگ های موجود جهت تولید ساندویچ پانل آلومینیوم ماموت  آبی ، سفید ، زرد ، سبز ، قرمز ، نقره ای ، سفید ، قهوه ای ، کرم و … میباشد . رنگ ساندویچ پانل تاثیر بسیار زیادی در نمای ساختمان و سالن کارخانه و یا کارگاه تولیدی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیش تر درباره ی قیمت ساندویچ پانل آلومینیوم با کارشناسان و مشاوران ما در مجتمع صنعتی ماموت تماس حاصل فرمایید.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

برو بالا