ساندویچ پانل pir
ساندویچ پانل pir

ساندویچ پانل pir 

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل pir با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ساندویچ پانل pir

ساندویچ پانل از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است.  شرکت ماموت پانل سال هاست که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.از جمله برتری های ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است .

ساندویچ پانل pir

خواص عایق حرارتی هسته تشکیل دهنده ساندویچ پانل

در مقایسه خاصیت عایق حرارتی این سه نوع ماده باید گفت که خاصیت عایق

حرارتی ۳۵ میلیمتر فوم سخت پلی یورتان برابر با۵۰میلیمتر فوم پلی استایرن

و ۶۰ میلیمتر پشم سنگ می باشد.به بیان ساده  فوم سخت پلی اورتان ۴۲

درصد نسبت به فوم پلی استایرن و ۷۰ درصد نسبت به پشم سنگ خاصیت

عایق حرارتی بهتری دارد.

ساندویچ پانل pir

 

پوشش های جداره کناری ساندویچ پانل

از مواد مختلف با ضخامت های متفاوت برای پوشش دهی هسته ساندویچ پانل ها، بسته به کاربردهای آن ها به شکل ساندویچ هسته مابین دو پوشش کناری استفاده می شود. از انواد مواد مورداستفاده برای پوشش جداری ساندویچ پانل پلی اورتان می توان به ورق گالوانیزه، ورق فلزی رنگ دار، ورق  آلومنیومی، فویل آلومینیومی،نایلون پلی اتیلنی و کاغذ نام برد.

مزیت مقاومت به آتش فوم پلی یورتان

گاهی بنا به دلایل فنی یا قانونی،  لازم است مقاومت به آتش فوم پلی یورتان افزایش یابد. یکی از موثرترین روش های تبدیل فوم پلی یورتان به ماده ای کندسوز، اضافه کردن ترکیبات هالوژنه به داخل مواد اولیه پلی یورتان است.معمولا اکثرمواد کند سوز متداول، با وجود کمک به کاهش سرعت سوختن فوم پلی یورتان، تاثیرات مخربی بر کیفیت فوم  نهایی خواهد گذاشت که از جمله  می توان به تغییر رنگ و تخریب کیفیت فوم در حین فرایندپخت فوم، سوختن و هیدرولیز سریع فوم در تماس با آب اشاره نمود لذا استفاده از مواد کندسوز جدید که این معایب را به  حداقل برساند ضروری می باشد.

 کارایی ساندویچ پنل های ضد حریق

ضد حریق بودن ساندویچ پنل از ویژگی های بسیار خوب انواع پانل ها محسوب می شود؛طراحی ساندویچ پانل ها امری بسیار پیچیده می باشد. که جهت رسیدن به نیازهای خاصی مثل ،مقاوم بودن دربرابر حرارت ، آببندی ، مقاومت مکانیکی،مسئله بهداشت و ایمنی دربرابر حریق و مسئله ی محیط زیست انجام می شود.

ساندویچ پانل ضدآتش (ضد حریق ) برای رسیدن به این مسائل طراحی و تولید می شوند.به خاطر عایق بودن و دارا بودن جداره های داخلی و خارجی رنگی ساندویچ پانل های ضد آتش از بهترین گزینه های مصالح برای خانه های پیش ساخته می باشند.

ساندویچ پانل pir

 

ساندویچ پانل pir

پانل  PIR

ساندویچ پانل نوعی ازمصالح ساختمانی وصنعتی  است که به صورت پیش

ساخته در اختیارمشتری قرار می گیرد و در محل نصب و تعبیه می شود.

ساندویچ پانل به گونه ای طراحی شده است که بسیارشبیه به ساندویچ

است زیرا از دو لایه پوشاننده فلزی با آلیاژ های خاص پوشانده شده این

که این دو لایه از لایه میانی یا هسته ساندویچ پانل محافظت می کنند.

مواد تشکیل دهنده ساندویچ پانل ضد آتش

این محصول مانند ساندویچ پانل های صنعتی است و از سه لایه مختلف  تشکیل میشود ولی به جای ورق گالوانیزه درونی که نمای داخلی محسوب میشود از عایق های فایبر گلاس یا ایرانیت فایبر گلاس استفاده شده است و در برابرهر گونه مواد شیمیایی و اسیدی مقاوم و با دوام خواهد بود. به دلیل این که فایبر گلاس البته اصلش ، خود از مواداولیه ی اسیدی تشکیل شده و طول عمری بالغ بر ۳۵ سال دارد و در  رال های مختلف قابل تولید میباشد.

کاربری ساندویچ پانل ضد آتش

هسته ساندویچ  پانل ماموت باید بسیار سبک و نرم باشد،همچنین این هسته ساندویچ پانل باید دارای خواص فیزیکی خاصی باشد تا با توجه به کاربری مورد نظر تمام مشتریان بتواند انتظارات را کاملا برآورده سازد.ساختمان های ویلایی،ساختمان های صنعتی و…و یا حتی منازل به شکل پیش ساخته تغییر یافته اند زیرا با ساختمان های پیش ساخته شما هم می توانید به ساختمانی سبک دست یابید که نیاز کمتری به پی ریزی و فونداسیون سنگین دارد و هم می توانیداز موارد امنیتی و بهداشتی فراوان آن مانند  ضد حریق بودن آن،عایق بسیار قوی در برابر حرارت و صدا و…بهره مند شد.

ساندویچ پانل چهارمحال بختیاری
ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین
ساندویچ پانل قزوین
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا