ساندویچ پانل دراستان مرکزی
ساندویچ پانل در استان مرکزی

 ساندویچ پانل در استان مرکزی

لیست قیمت ساندویچ پانل در استان مرکزی

مجتمع صنعتی ماموت تولید کننده ی انواع ساندویچ پانل هابا کیفیت می باشد که در سراسر ایران نمایندگانی معتبر دارد . نمایندگی شرکت ماموت نماینده ی معتبر و رسمی مجتمع صنعتی ماموت می باشد که در زمینه های فروش و نصب و اجرای ساندویچ پانل ها ، پوشش سوله ها ، ساندویچ پانل سوله ، ساندویچ پانل کانکس و پیش ساخته … فعال می باشد . برای دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل در یزد با این نمایندگی تماس حاصل فرمایید و در اسرع وقت پیش فاکتور معتبر دریافت کنید. ساندویچ پانل در استان مرکزی

ساندویچ پانل در استان مرکزی

ساندویچ پانل(sandwich panel) چیست ؟

ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) همان طور که از اسمش پیداست, از ترکیب چند لایه از مواد مختلف به طور یک پارچه و در کنار هم تشکیل میشود (ساندوچ پنل ) از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است. شرکت ماموت پنل سال هاست که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.

از جمله برتری های ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است . ساندویچ پانل در استان مرکزی

 

در صنعت و در عرصه ی ساخت و ساز مصارف بسیاری دارد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت بالا و کیفیت برتر در پروژه و فرایند ها پیش میرود, استفاده از این گونه محصولات(ساندوچ پنل) بسیار رایج و پر طرفدار شده است.

فروش و نصب ساندویچ پانل در مرکزی , فروش و نصب ساندویچ پانل در آشتیان , فروش و نصب ساندویچ پانل در تفرش , فروش و نصب ساندویچ پانل درساوه , فروش و نصب ساندویچ پانل در دلیجان , فروش و نصب ساندویچ پانل در محلات , فروش و نصب ساندویچ پانل درشاه زند , فروش و نصب ساندویچ پانل درخمین , فروش و نصب ساندویچ پانل درکمیجان ,

ساندویچ پانل در استان مرکزی

ساندویچ پانل در استان مرکزی

عموما ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) به دیوار یا سقف های کامل و مرکب اطلاق میشود که از بخش های زیر تشکیل میشود لایه ی بیرونی و درونی که اخرین سطوح پانل (ساندوچ پنل ) از دو طرف و در واقع نمای کار می باشند عایق میانی یا هسته ی داخلی ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) که وظیفه ی برودت و عایق کاری را بر عهده دارد.

روش های تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )

به طور کلی برای تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) دوروش وجود دارد:

تولید ساندویچ پانل به روش دیسکانتینیوز (discontinues)

تولید ساندویچ پانل به روش کانتینیوز (continues)

 

(continues).

ساندویچ پانل در استان مرکزی

 

روش کانتینیوز (continues) :

در روش کانتینیوز یا همان مکانیزه دستگاه ها و ربات های مکانیکی مواد اولیه را به ساندویچ پانل نهایی تبدیل میکنند, به عبارتی دیگر مواد اولیه که همان رول ورق گالوانیزه , مواد اولیه ی فوم پلی یورتان یا شیت فوم پلی استایرن و چسب از یک طرف دستگاه وارد میشوند و از طرف دیگر ساندویچ پانل تکمیل شده به قطعات دلخواه برش خورده و اماده ی بسته بندی میشوند.

روش دیسکانتینیوز (discontinues) :

در روش دیسکانتینیوز یا غیر پیوسته خط تولید از یک دیگر جدا میباشد و هر عملیات در یک ایستگاه انجام میشود و بعد به ایستگاه بعدی منتقل میشود.

انواع عایق موجود در هسته ی داخلی ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )

فوم یا عایق پلی یورتان (Polyurethane)

فوم یا عایق پلی استایرن (Polystyrene)

فوم یا عایق اکس پی اس (xps)

-عایق یا پشم سنگ (rock wool)

ساندویچ پانل در استان مرکزی

 

موارد استفاده از ساندویچ پنل ها:

◊ ساندویچ پنل سقفی

◊ ساندویچ پنل دیواری

◊ ساندویچ پنل سردخانه ای

با توجه به کاربرد ساندویچ پانل ها ,از مواد مختلفی برای پوشش دهی هسته ساندویچ پانل ها,استفاده می شود:

دو رو ورق

 ساندویچ پانل یک رو ورق و یک رو نایلون

 ساندویچ پانل یک رو ورق و یک رو فویل آلومینیوم مسطح

 ساندویچ پانل یک رو ورق و یک رو کاغذ کرافت

 ساندویچ پانل دو رو نایلون

 ساندویچ پانل دو رو کاغذ کرافت

 ساندویچ پانل دو رو فویل الومینیوم

ساندویچ پانل ضد حریق(PIR)

ساندویچ پانل ضدآتش نیز مانند ساندویچ پانل های صنعتی از سه لایه تشکیل شده ولی در هسته میانیاز پانل یا شیت های پشم سنگ استفاده شده است. که در برابر دماهای بالا مقاومت میکند.ساندویچ پانل ضد حریق یا کندسوز تشکیل شده از فوم عایق پلی یورتان میباشد .گاهی بنا به دلایل فنی یا قانونی، لازم است مقاومت به آتش فوم پلی یورتان افزایش یابد.یکی از موثرترین روش های تبدیل فوم پلی یورتان به ماده ای کندسوز، اضافه کردن ترکیبات هالوژنه به داخل مواد اولیه پلی یورتان است.

نصاب ساندویچ پانل ساوه , نصاب ساندویچ پانل دلیجان , نصاب ساندویچ پانل محلات , نصاب ساندویچ پانل تفرش , نصاب ساندویچ پانل آشتیان , نصاب ساندویچ پانل در خمین , نصاب ساندویچ پانل در اراک , نصاب ساندویچ پانل در کمیجان , نصاب ساندویچ پانل در شاه زند 

ساندویچ پانل در استان مرکزی

ویژگی های مهم پنل های ضد حریق (PIR)

مهمترین ویژگی های ساندویچ پانل ضدآتش و بویژه پلی آیزوساینوریت در مواجه با آتش عبارتنداز :

PIR استانداردهایB2وB1را برای خطر آتش سوزی می گذراند.

PIR در زمان آتش سوزی قطره های آتش زاو یا ذرات شعله ور را ایجاد نمی کند.

دمای اولیه ی مورد نیاز شعله کشیدنPIRازPURبالاتر است .

بعد از تماس با شعله مستقیمPIRبلافاصله خاموش شده و سبب گسترش آتش نمی شود.

دانسیته پانل ضداتش ۴۸ کیلوگرم برمتر مربع میباشد و این در حالی است کهEPSیا دیگرعایق های آلی خیلی زودتر مشتعل می شوند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا