ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل اتاق تمیز - نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل کلین روم ماموت (اتاق تمیز )

ساندویچ پنل کلین روم نوعی سقف و دیوار پیش ساخته عایق  میباشد که با مشخصات فنی معین تولید میشود و برای ساخت اتاق تمیز یا همان کلین روم امروزه با توجه به ویژگی های ساندویچ پنل کلین روم استفاده از آن رواج بالایی پیدا کرده است .

اتاق تمیز به اتاقی گفته می شود که کمترین میزان ورود و خروج آلاینده ها در آن انجام می شود ورود و خروج آلاینده ها  کنترل می شود به طوری که حتی بخار آب،گرد و غبار و یا میزان میکروب های معلق درهوا , همه وهمه کنترل میشود و در ساختمانهای پیش ساخته با ساندویچ پانل  کلین روم ماموت بهترین گزینه برای ساخت واجرای اتاق تمییز می باشد.

ساندویچ پانل اتاق تمیز - نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ماموت فروش ورق رنگی – نصب ساندویچ پانل – قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل کلین روم | ساندویچ پانل اتاق تمیز

این ساندویچ پانل ها که معمولا به صورت صاف عرضه می شوند در انواع دو رو

صاف،یکرو صاف و یک رو شیار دار وجود دارد. دلیل این طراحی ساندویچ پانل

اتاق تمیز این است که مقاومت ساندویچ پانل ها بالا رفته و در برابر خوردگی،

پوسیدگی و میکروب ها و باکتری ها به درجه تحمل بالایی برسند.

ساندویچ پانل کلین روم | ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل اتاق تمیز در دو نوع Semi Flush و Semi Flush System وجود دارد که در اتصال این ساندویچ پانل ها از اتصال در جداره کام و زبانه پیش بینی شده است که در این روش سقف ها به روشی طراحی می شوند که بتوان روی آن ها راه رفت.

ساندویچ پانل ضد حریق

قابل توجه است که یک نوع از پانل دو رو صاف داریم که می توان گفت که این ساندویچ پانل ضد حریق است و با دفع و پخش نکردن شعله های حریق از پیشرفت آن جلوگیری می کند. در صورت سفارش در این ساندویچ پانل ها می توان از ورق گالوانیزه به عنوان ورق محافظ استفاده کرد.

ساندویچ پانل اتاق تمیز - نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل کلین روم | ساندویچ پانل اتاق تمیز

در ساختمان های پیش ساخته با ساندویچ پانل پیش ساخته اتاق تمیز حتی در صورت ورود خروج افراد در  اتاق ها نیز افراد قبل و بعد از ورود و خروج باید دوش هوا گرفته و میزان آلاینده های حمل شده توسط آن ها چک شود.
کاربردهای این ساندویچ پانل در طیف گسترده ای مانند تولید مواد غذایی،کارخانه دارو سازی و تولید دارو و آزمایشگاه ها،تجهیزات بیمارستانی مثل اتاق عمل و جراحی و…است

مراحل استاندارد سازی کلین روم (اتاق تمیز) در داروسازی ایران

با توجه به توضیحات ارائه شده بسیار مهم است که برای ساخت چنین محیطی از موادی استفاده گردد که نه تنها آلودگی را به محیط وارد نکند در صورت به کار گیری در محیط به سختی آلودگی ها را به خود جذب نماید.

به همین منظور برای تولید دیواره های این محیط ها از ساندویچ پانل خاصی استفاده می نمایند که ویژگی های یاد شده را برای این محیط فراهم می کند.

ساندویچ پانل اتاق تمیز - نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل هایی که برای مراحل استاندارد سازی کلین روم در
داروسازی ایران طراحی شده اند معمولا سطحی صاف و بدون شیار
دارند تا در سطح آن هیچ گونه فضایی برای جایگیری آلودگی وجود
نداشته باشد.این دیواره ها به راحتی قابل ضد عفونی می باشند
و در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاومت مناسبی دارند.

مستندات استانداردهای تجهیزات اتاق تمیز(کلین روم ) در داروسازی

ساندویچ پانل دیواری استفاده شده در اتاق های تمیز از مقاومت و استحکام مکانیکی بسیار بالایی برخوردار است و به خوبی می تواند در برابر سایش مقاومت کند. جنس ورق های استفاده شده در این دیواره ها معمولا از آلوزینگ و گالوانیزه تهیه می گردد و در لایه ی میانی آن از عایق پلی یورتان غیر قابل اشتعال استفاده می شود. از ویژگی های دیگر این دیواره ها می توان به وزن کم و نصب آسان آنها اشاره کرد. شیارهای اتصال مستندات استانداردهای تجهیزات اتاق تمیز در داروسازی به گونه ای طراحی شده است که هنگام اتصال بخش های مختلف دیواره به یکدیگر، سطحی صاف و بدون برجستگی حاصل می گردد. همچنین ضخامت پانل های استفاده شده در دیواره ها بسته به نیاز مشتریان و محیط استفاده ی آن ها قابل تنظیم می باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پنل کلین روم 

ساندویچ پانل کلین روم با ورق 7 دهم گالوانیزه یا آلوزینک و عایق پلی اورتان دانسیته 40 کیلوگرم و پنل دیواری کلین روم دیواری به صورت دورو صاف میباشد و به دلیل بهداشتی بودن اتاق های کلین روم این نوع ساندویچ پانل به رنگ سفید تولید میشود .

یکی از مزایای استفاده از سازه های پیش ساخته , نصب سریع و سهولت در نصب میباشد .

شما میتوانید با نصب سریع ساندویچ پانل ها در کنار کیفیت و مزایای منحصر به فردی که دارند , سریعتر به هدف خود برسید و از لحاظ عایق بندی و پایداری خیالتان راحت باشد .

خصوصیات ساندویچ پانل کلین روم 

 تسریع زمان ساخت سازه 

ساخت سازه سبک

تنوع رنگ و زیبایی

مقاومت در برابر زنگ زدگی 

مقاومت دربرابر خوردگی 

مقاومت در برابر آتش سوزی

طول عمر بیشتر

عایق حرارت

نصب پانل کلین روم (اتاق تمیز)

نصب ساندویچ پانل مهمترین بخش در زمینه پوشش سقف و دیوار و سالن میباشد و از اهمیت زیادی برخوردار است.وجود پیمانکاران و نیروهای غیر متخصص ضربه زیادی به این صنعت وارد نموده اند. یک نصاب معتبر ساندویچ پانل میتواند ساندویچ پانل سقفی,ساندویچ پانل کلین روم,ساندویچ پانل سردخانه ای را به همراه فلاشینگ های آن نصب کند.

ساندویچ پانل ماموت فروش ورق رنگی – نصب ساندویچ پانل – قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

تلفن های تماس 

09123827865

02832222717

ساندویچ پانل ماموت فروش ورق رنگی

نصب ساندویچ پانل
قیمت ساندویچ پانل
ساندویچ پانل اتاق تمیز

پنل سقفی دنیای ماموت

از انجا که پنل سقفی دنیای ماموت با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین , بهترین راهکار برای مدیریت انرژی در فضاهای بسته می باشند یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع و ضخامت آن ها , شرایط اب و هوایی منطقه ای است . با ما همراه باشید .

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت دنیای ماموت با توجه به کاربرد آن و درخواست مشتری متغیر است . از آنجایی که از این پنل های ساندویچی برای مکان های مختلفی چون کارخانه ها صنعتی و … برای ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن سرمای مورد نیاز کانتین های یخچالی از طریق یونیتهای سرد کننده تامین میشود . که به وسیله یک موتور دیزیلی جداگانه و مستقل کار میکند . از کانتین یخچالی برای حمل موادی همچون مواد غذایی , سبزیجات , بستنی , داروها و محصولات پرو تئینی استفاده میشود . با ما همرا ه باشید .

نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز

در حال حاظر , ساندویچ پانل های مخصوص اتاق های تمیز دنیای ماموت با رعایت حداکثر استانداردهای کیفی مواد اولیه و تولید منحصر به فردترین مصالح ساختمانی مدرن و انتخاب اصلی طراحان و سازندگان اتاق های تمیز هستند .

برو بالا