مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت - نصاب ساندویچ پانل
مشخصات فنی ساندویچ پانل و تعین مقدار برای سفارش

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

 در مرحله تعین مقدار و مشخصات فنی ساندویچ پانل برای سفارش  ساندویچ پانل سفارشی توسط کارخانه به صورت پیش ساخته با توجه به ضخامت , طول, عرض و ارتفاع مورد نظر مشتری تولید میشود .این نوع ساندویچ پانل ها میتواند در انواع خمیده , منحنی ,…سفارش داده شود که با کمک مشاورین ما با کمترین پرتی تولید و به محل پروژه حمل میشود و نصب میگردد.

مشاوره درانتخاب نوع ساندویچ پانل برای سازه

تعین مقدار و مشخصات ساندویچ پانل برای سفارش

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت به طور کاملا اختصاصی و قابل اعتماد ( این مرحله توسط تیم مهندسی و نظارت ماموت پانل انجام می گیر د) تمامی  ساندویچ پانل ها بررسی میشود و در صورت مشاهده هر گونه اشکال قبل از تحویل به مشتری آن را برطرف میکند .

تحویل ساندویچ پانلها به مشتری (خریدار)

تعین مقدار و مشخصات فنی ساندویچ پانل برای سفارش

دراین مرحله ساندویچ پانل سفارشی توسط  نصاب مشتری در کارخانه به صورت پیش ساخته با توجه به ابعاد , ضخامت , طول و عرض  , و نوع رنگ درخواستی مشتری تولید میشود , و به اداره تحویل ارسال میشود تابرای بارگیری و حمل آماده و به محل پروژه در سراسر کشور تحویل گردد  اگر کار نصب به عهده گروه نصب ما باشد از اول خرید تا مرحله نصب و تحویل پروژه را پشتیبانی میکند و نصب ساندویچ پانل ها به مدت دو سال شمسی شامل گارانتی میباشد .

تعین مقدار ومشخصات ساندویچ پانل برای سفارش

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت - نصاب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

تعین مقدار و مشخصات فنی ساندویچ پانل برای سفارش

نصب ساندویچ پانل بعداز تولید و ارسال ساندویچ پانل به محل کارگاه یا پروژه انجام میشود .

به طوری که تمامی سقف و دیواره پیش ساخته طبق متریال مجزا و اختصاصی برای نصب آماده میشوند و توسط تیم مجرب نصابان , نصب ساندویچ پانل با کمترین و پایین ترین قیمت  با دوسال گارانتی در سراسر کشور انجام میگیرد

ساندویچ پانل باعث تکامل زیادی در صنعت ساخت و ساز شده است و به دلیل سرعت بالا در تولید و نصب ، سرعت ساخت و ساز را نیز بالا برده است و باعث شده تا افراد زیادی در جامعه بتوانند به این سازه های پیش ساخته اعتماد کنند و آن هاساخت ساختمان های اداری ، تجاری ، صنعتی و مسکونی خود به کار ببرند.

این سازه های پیش ساخته که توسط شرکت ماموت پانل ارائه می شود ، به صورت داخلی و خارجی (صادرات ) در اختیار صاحبان صنعت و … قرار می گیرد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

نصب و اجرای انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پنل

 تعین مقدار و مشخصات فنی ساندویچ پانل برای سفارش

ساندویچ پانل ، مصالح ساختمانی ای است که به صورت پیش ساخته در کارخانه با سفارش مشتری  (اختصاصی ) تولید می شود و پس از آن برای اجرا و نصب ساندویچ پانل به محل ارسال می شود.

ساندویچ پانل ها دارای فواید متفاوتی هستند که می توان این فواید را برای هر کاربری و اقلیم خاص  خودش استفاده کرد ، ساندویچ پانل ها دارای سه لایه هستند و در صورت درخواست مشتری این  ساندویچ پانل در دو لایه نیز تهیه و تولید می شود .دو لایه بیرونی ساندویچ پانل از لایه میانی حفاظت می کنند

، دو لایه بیرونی را می توان در انواع ورق فلزی ، چوبی و شفاف تهیه کرد و لایه میانی را می توان  از جنس پلی یورتان ، پلی استایرن ، XPS ، پشم شیشه و پشم سنگ تهیه کرد.

ساندویچ پانل ها برای ساخت انواع ساختمان های اداری ، تجاری ، صنعتی و مسکونی  و ویلاهای پیش ساخته کاربرد دارند ،ا ساندویچ پانل هابه صورت ساندویچ پانل نسوز و دیر سوز  نیز در بازار وجود دارند و عملکردشان به اینصورت است که شعله های آتش را در نقطه ای مبحوس  کرده است و در دمای زیر 1000 درجه میسوزد و تغییر شکل می دهد.

ساندویچ پانل عایق صوت ، حرارت ، رطوبت و مقاوم در برابر رانش زمین می باشد  که می توان از آن برای ساخت املاک در محل های پر گسل و پر زلزله استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات فنی نصب و فروش ساندویچ پانل با مشاوران و کارشناسان مجتمع صنعتی ماموت تماس بگیرید .

7865 382 0912

02832222717

ارتباط با دنیای ماموت تماس با دنیای ماموت شماره تماس ماموت

ارتباط با دنیای ماموت

ساندویچ پانل ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل و تعین مقدار برای سفارش
ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل دیواری – قیمت ساندویچ پنل – ساخت اتاق یخچالی – ساندویچ پانل دنیای ماموت – نصاب ساندویچ پانل –

پنل سقفی دنیای ماموت

از انجا که پنل سقفی دنیای ماموت با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین , بهترین راهکار برای مدیریت انرژی در فضاهای بسته می باشند یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع و ضخامت آن ها , شرایط اب و هوایی منطقه ای است . با ما همراه باشید .

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت دنیای ماموت با توجه به کاربرد آن و درخواست مشتری متغیر است . از آنجایی که از این پنل های ساندویچی برای مکان های مختلفی چون کارخانه ها صنعتی و … برای ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن سرمای مورد نیاز کانتین های یخچالی از طریق یونیتهای سرد کننده تامین میشود . که به وسیله یک موتور دیزیلی جداگانه و مستقل کار میکند . از کانتین یخچالی برای حمل موادی همچون مواد غذایی , سبزیجات , بستنی , داروها و محصولات پرو تئینی استفاده میشود . با ما همرا ه باشید .

نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز

در حال حاظر , ساندویچ پانل های مخصوص اتاق های تمیز دنیای ماموت با رعایت حداکثر استانداردهای کیفی مواد اولیه و تولید منحصر به فردترین مصالح ساختمانی مدرن و انتخاب اصلی طراحان و سازندگان اتاق های تمیز هستند .

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا