ساندویچ پانل دیواری 5 سانت
ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل (ساندویچ پنل) دیواری یک نوع دیوار پیش ساخته مدرن و عایق می باشد. این دیوار پیش ساخته یک ساختار سبک و چند لایه است که از دو طرف به دو لایه محدود شده است و در بین این دو لایه فوم عایق پلی اوریتان تزریقی سبک وپایدار با ویژگی های خاص فیزیکی تزریق گردیده است

که در ضخامت های 4 سانت – 5 سانت -6 سانت -8 سانت – 10 سانت 12.5 سانت – 15 سانت – تولید و به بازار عرضه میشود  ما دراین مقاله درباره  خصوصیات و کاربردهای ساندویچ پانل دیواری ضخامت 5 سانت می خواهیم بپردازیم با ما همراه باشید .

ساندویچ پانل دیواری  جهت پوشش دیوارهای سوله و یا ساختمان با هرکاربری مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع ساندویچ پانل شیار های متعددی برروی خود دارا میباشد و نصب آن بصورت فاق و زبانه ( نری و مادگی ) در یکدیگر فرو رفته و پیچ می شوند . این نوع ساندویچ پانل از لحاظ شکل ظاهری بصورت مکعب مستطیل میباشد . ضخامت های موجود ساندویچ پانل دیواری از 4 سانتیمتر تا 20 سانتیمتر بسته به نوع کاربری و انتخاب مشتری مشخص میشود .ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی بصورتی به دلیل داشتن فیزیک مخصوص بصورتی اجرا میشود که پس از نصب هیچ یک از پیچ ها مشخص نمی شود و شکل ظاهری بهتری به نمای سوله و یا کارخانه می دهد .

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل بدون شیار  ( مخصوص اتاق تمیز Clean Room ) یا ساندویچ پانل دو روصاف بدون شیار و بصورت یک ورق صاف تولید میشود که به جهت نداشتن درز تو رفتگی و بیرون آمدگی بهترین متریال برای مکان های بهداشتی و اتاق تمیز ، بیمارستان ، آزمایشگاه و کانکس می باشد .

انواع ساندویچ پانل دیواری تولیدی : DND صاف – RPO پیچ مخفی بدون شیار – RP1 پیچ مخفی میکروویو – RP2 پیچ مخفی شیار ریز – RP3 پیچ مخفی شیار درشت

نصاب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل شرکت ماموت – قیمت ساندویچ پانل -فروش ساندویچ پانل سقفی –

ویژگی های ساندویچ پانل دیواری به شرح زیر می باشند

وزن سبک بین 12 تا 30 کیلوگرم بر متر مربع ,که در نتیجه می توان فونداسیون و سازه را نیز به همین نسبت سبکتر در نظر گرفت.

سرعت حمل و نقل و سهولت نصب در ارتفاع

مقاومت زیاد ساندویچ پنل (ساندویچ پانل) در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله

 عایق در برابر سرما, گرما,رطوبت و صدا

دستیابی به فضای مفید بیشتر به دلیل ضخامت کم دیوارهای ساندویچ پانل

 صرفه جویی در هزینه های پی سازی و اسکلت ساختمانهای بلند بدلیل وزن اندک سقف و دیواراز ساندویچ پانل ها

صرفه جویی درهزینه های سرمایش و گرمایش

عبور دادن لوله های آب و فاضلاب و کابل های برق و تلفن به سادگی از زیر شبکه های پانل ها

زیبایی محصول و تنوع رنگ

سهولت پاکیزگی و نگهداری

مناسب برای دیوارهای نما و دیوار های میانی

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

مزایای استفاده از ساندویچ پانل دیواری 

مزایای استفاده از ساندویچ پانل دیواری بسیار زیاد می باشد که به برخی از آنها اشاره می کنیم . ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی می باشد که شامل دو ورق که مابین آن فوم تزریق شده باشد است . جنس این ورق ها آلومینیوم ، گالوانیزه و آلوزینک می باشد . ورق آلومینیوم ضد زنگ بوده و برای محیط های مرطوب بسیار مناسب می باشد . ورق آلوزینک علاوه بر ضد زنگ بودن ، مقاومت زیاد و خورندگی بسیار پایینی دارد و همچنین قیمت آن نیز بسیار پایین و مناسب می باشد . بهترین نوع فوم مصرفی در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد .ساندویچ پانل دیواری با دو رو ورق صاف طرح دار با رنگ الکترو استاتیک ، ضد خش در ضخامت های مختلف ، عرض 1 متر و طول دلخواه. با طراحی جدید در نمای داخلی و خارجی پانل دیواری از ورق صاف با دو طرح انحصاری شیاردار و موج ریز استفاده شده و لبه های کشویی به هنگام نصب باعث زیبایی و استحکام بیشتر دیواره میشوند .همچنین جهت ازمایشگاهها و اتاقهای عمل  میتوان از پانل بدون موج استفاده نماییم. با عرض 116 سانتی متر , کاردهی 114 و طول دلخواه

از ساندویچ پانل دیواری در دیوارها ، پارتیشن های داخلی ، پوشش دیوار سوله ، پوشش سقف و کانکس انبار ، کانتینر ها ، پوشش دیوار اتاق عمل ، کانکس های ثابت و متحرک ، کانکس های ویلایی ، سوله های ورزشی ، پوشش دیوار ساختمان های صتعتی و … استفاده میکنند

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری ضخامت 5 سانت

 پوشش دیوار سوله و ساختمان های صنعتی

پوشش دیوار کانتینر های حمل و نقل

پوشش دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک

پوشش دیوار کانکس های ثابت و متحرک

پوشش دیوار انبار و سیلو

پوشش دیوار اتاقهای عمل و ازمایشگاه ها(clean rooms)

برای دریافت  مشاوره و راهنمایی خرید ساندویچ پانل دیواری با کارشناسان و مشاوران شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید .

نصاب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل شرکت ماموت – قیمت ساندویچ پانل -فروش ساندویچ پانل سقفی –

ساختار ساندویچ پانل دیواری 

 پوشش روی پانل: ورق گالوانیزه رنگی  یا بدون رنگ

 هسته میانی پانل: فوم از جنس پلی یورتان با دانسیته معادل 40+_2kg/M3 و از جنس پلی استایرن با دانسیته 20 +_ 2Kg/M3

 پوشش پشت پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا الومینیوم با ضخامت های مختلف یا لایه ای از کاغذ کرافت مسلح با فویل الومینیومی

طول برش ساندویچ پانل دیواری تا 13 متر 

عرض ساندویچ پانل دیواری 1.16مفید 1.14

 

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

قیمت ساندویچ پانل دیواری ضخامت 5 سانت 

قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل دیواری به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخص بدون انجام محاسبات ارائه کرد. این فاکتورها معمولاً توسط یک مهندس متخصص بر اساس شرایط محیطی سازه، نوع کاربرد سازه و بودجه، تعیین می‌شوند

تأثیر جنس و ضخامت ورق‌ها بر قیمت ساندویچ پانل دیواری

کیفیت تزریق فوم ساندویچ پانل دیواری

تأثیر جنس و قطر فوم‌ها بر قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل دیواری

کیفیت پوشش رنگ ورق ساندویچ پانل دیواری

همان‌طور که می‌دانید قیمت ارز هر روز در حال تغییر و نوسان است. از آنجایی که ساندویچ پانل‌ها یا قسمتی از مصالح موجود در آن‌ها ممکن است وارداتی باشند، مسلماً روی قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل تأثیرگذار خواهد بود؛ بنابراین قیمت ساندویچ پانل به‌ خاطر نوسانات شدید قیمت ورق و مواد اولیه به‌ صورت روزانه تغییر می‌کند.

استفاده از ساندویچ پانل در ساختمان با توجه‌ به ویژگی ساختاری‌ شان و همچنین قابلیت آن‌ها در حل بسیاری مشکلات مربوط به زلزله و آتش‌ سوزی، سبب نجات جان بسیاری افراد می‌شود. از این‌ رو هزینه‌ کردن برای تهیه محصولی باکیفیت و مرغوب امری بسیار مهم است

برای دریافت قیمت پانل دیواری و مشاوره و راهنمایی با کارشناسان و مشاوران شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید .

نصب ساندویچ پنل دیواری 5 سانت 

عمليات نصب ساندويچ پانل‌های دیواری، بسيار خاص است و مي بايست با دقت عمل بسيار زيادی انجام شود. كارشناسان نصب مي بايست برش‌های ساندويچ پانل را كه بر اساس نقشه‌های از پيش تهيه شده، ‌توليد شده‌اند را در كنار همديگر به گونه‌ای نصب كنند كه به هيچ عنوان هوای بيرون به داخل و يا بر عكس انتقال داده نشود. لازم است كه كنج‌ها و محل اتصال ساندويچ پانل‌ها به گونه‌ای آب بندی شوند كه در بلند مدت باعث هدر رفت دما نشود. قطعا اين هدر رفت نهايتا به كاهش كارآيی سالن مورد نظر می‌انجامد.

ساندويچ پانل دیواری اگر به درستی نصب نشود و استانداردهای لازم در نصب آن رعایت نشود، ممكن است در آخر به نتیجه خوبی حاصل نشده و خسارت‌های زیادی در طول زمان برای سازه شما به همراه داشته باشد. ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای باید طبق اصول با فلاشینگ‌ها نصب شوند و در عایق بندی و آب بندی آن‌ها دقت لازم انجام شود. بنابراین با اینكه نصب آن‌ها زیاد سخت به نظر نمی‌رسد بهتر است برای انجام اين كار از متخصصان كارآزموده و باتجربه بهره‌مند شويد.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی نصب ساندویچ پانل دیواری با کارشناسان و مشاوران نصب شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید .

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

ساندویچ پانل دیواری 5 سانت

برای دیدن پروژه های اجرایی شرکت دنیای ماموت وارد لینک شوید . نمونه کار اجرایی

تماس با ما 

7865 382 0912

2717 3222 028

 

ساندویچ پانل ماموت

نصاب ساندویچ پانل
فروش ساندویچ پانل سقفی -
قیمت ساندویچ پانل

پنل سقفی دنیای ماموت

از انجا که پنل سقفی دنیای ماموت با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین , بهترین راهکار برای مدیریت انرژی در فضاهای بسته می باشند یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع و ضخامت آن ها , شرایط اب و هوایی منطقه ای است . با ما همراه باشید .

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت دنیای ماموت با توجه به کاربرد آن و درخواست مشتری متغیر است . از آنجایی که از این پنل های ساندویچی برای مکان های مختلفی چون کارخانه ها صنعتی و … برای ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن سرمای مورد نیاز کانتین های یخچالی از طریق یونیتهای سرد کننده تامین میشود . که به وسیله یک موتور دیزیلی جداگانه و مستقل کار میکند . از کانتین یخچالی برای حمل موادی همچون مواد غذایی , سبزیجات , بستنی , داروها و محصولات پرو تئینی استفاده میشود . با ما همرا ه باشید .

نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز

در حال حاظر , ساندویچ پانل های مخصوص اتاق های تمیز دنیای ماموت با رعایت حداکثر استانداردهای کیفی مواد اولیه و تولید منحصر به فردترین مصالح ساختمانی مدرن و انتخاب اصلی طراحان و سازندگان اتاق های تمیز هستند .

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا