لیست قیمت پانل

ساندویچ پانل چیست

لیست قیمت پانل

به زبان ساده ساندویچ پانل (sandwich Panel) ترکیب هسته پلی یورتان( Poly urethane) بین دولایه ورق فلزی ,محصولی است که ساندویچ پانل نامیده میشود و رایج ترین نوع فلز مورد استفاده درحال حاضر ورق گالوانیزه رنگی ورق الوزینگ والومینیوم پیش رنگ شده میباشد.

لیست قیمت پانل - ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل چیست ؟ درباره ساندویچ پانل

ساندویچ پانل (ساندویچ پنل ) همان طور که از اسمش پیداست, از ترکیب چند لایه از مواد مختلف به طور یک پارچه و در کنار هم تشکیل میشود (ساندوچ پنل ) از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است. شرکت ماموت پنل سال هاست که د ر این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و وسوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.

قیمت انواع ساندویچ پانل با مناسب ترین نرخ در بازار در وب سایت ماموت 

مشاهده لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی و دیواری – سردخانه ای – کلین روم به همراه مشخصات فنی کامل آنها

از جمله برتری های ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است .

ساندویچ پانل در صنعت و در عرصه ی ساخت و ساز مصارف بسیاری دارد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت بالا و کیفیت برتر در پروژه و فرایند ها پیش میرود, استفاده از این گونه محصولات(ساندوچ پنل) بسیار رایج و پر طرفدار شده است.

عموما ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) به دیوار یا سقف های کامل و مرکب اطلاق میشود که از بخش های زیر تشکیل میشود لایه ی بیرونی و درونی که اخرین سطوح پانل (ساندوچ پنل ) از دو طرف و در واقع نمای کار  می باشند عایق میانی یا هسته ی  داخلی ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) که وظیفه ی برودت و عایق کاری را بر عهده دارد.

لیست قیمت پانل - ساندویچ پانل ارزان

کاربرد ساندویچ پانل

لیست قیمت پانل
استفاده وکاربرد ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیواره انواع سردخانه و صنایع برودتی ,دفاتر کارگاهی درمانگاه صحرایی سرویس بهداشتی نمازخانه ومحیط آموزشی تعمیر گاه سیار ,پست نگهبانی ,ویلاهای یک ودو طبقه واحدهای امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله ساخت انواع سوله ,پوشش دیوار وسقف سالن های تولید ,ساختمانهای اداری وهتل ها ,کانکس کانتینر ها کاربرد ساندویچ پانل در مخازن چند جدار , پوشش سوله انبارها , سقف خانه ها ویلاها , ساندویچ پانل در صنایع پوشش سوله, باشگاهها, سردخانه های گوشت ولبنیات استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل + لیست قیمت ساندویچ پانل های ارزان و باکیفیت – فاکتور رسمی و پیش فاکتور

روش های تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )

به طور کلی برای تولید ساندویچ پانل (ساندوچ پنل ) دوروش وجود دارد

ساندویچ پانل به روش دیسکانتینیوز (discontinues)

ساندویچ پانل به روش کانتینیوز (continues).

روش کانتینیوز (continues) :
در روش کانتینیوز یا همان مکانیزه دستگاه ها و رباط های مکانیکی مواد اولیه را به ساندویچ پانل نهایی تبدیل میکنند, به عبارتی دیگر مواد اولیه که همان رول ورق گالوانیزه , مواد اولیه ی فوم پلی یورتان یا شیت فوم پلی استایرن و چسب از یک طرف دستگاه وارد میشوند و از طرف دیگر ساندویچ پانل تکمیل شده به قطعات دلخواه برش خورده و اماده ی بسته بندی میشوند.

روش دیسکانتینیوز (discontinues) :
در روش دیسکانتینیوز یا غیر پیوسته خط تولید از یک دیگر جدا میباشد و هر عملیات در یک ایستگاه انجام میشود و بعد به ایستگاه بعدی منتقل میشود.

ساندویچ پانل دیواری – قیمت ساندویچ پنل – ساخت اتاق یخچالی – ساندویچ پانل دنیای ماموت – نصاب ساندویچ پانل –

لیست قیمت پانل - ساندویچ پانل ارزان

با توجه به کاربرد ساندویچ پانل ها ,از مواد مختلفی برای پوشش دهی هسته ساندویچ پانل ها,استفاده می شود:

دو رو ورق

یک رو ورق ویک رو نایلون

یک رو ورق ویک رو فویل آلومینیوم مسطح

یک رو ورق ویک رو کاغذ کرافت

دو رو نایلون

دو رو کاغذ کرافت

دو رو فویل آلومینیوم

انواع عایق موجود در هسته ی داخلی ساندویچ پانل (ساندوچ پنل )

فوم یا عایق پلی یورتان (Polyurethane)

فوم یا عایق پلی استایرن (Polystyrene)

فوم یا عایق اکس پی اس (xps)

عایق یا پشم سنگ (rock wool)

انواع ساندویچ پانل

لیست قیمت پانل

ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پنل دیواری

ساندویچ پنل سردخانه ای

ساندویچ پانل اتاق تمیز (clean room)

لیست قیمت پانل - ساندویچ پانل ارزان

لیست قیمت پانل

خصوصیات ساندویچ پانل 

ساخت سازه سبک با ساندویچ پانل 

تسریع در زمان اجرای پروژه 

تنوع رنگ و زیبایی

… مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی 

مقاوم دربرابر آتش سوزی 

طول عمر بیشتر و مفید

عایق گرما  – سرما – رطوبت

ساندویچ پانل دیواری – قیمت ساندویچ پنل – ساخت اتاق یخچالی – ساندویچ پانل دنیای ماموت – نصاب ساندویچ پانل –

لیست قیمت پانل

جهت دریافت از نحوه فروش و نصب محصولات ماموت ( فروش  و نصب پانل , فروش کانکس و استعلام  قیمت ساندویچ پانل و محصولات گروه صنعتی ماموت

روش خرید بدون واسطه

برای خرید ساندویچ پانل ارزان میتوانید با کارشناسان فروش ما در انبار تماس گرفته و جهت خرید ساندویچ پانل اقتصادی مشاوره دریافت نمایید .

هماهنگی بازدید از خط  تولید  کارخانجات مجتمع صنعتی ماموت

جهت صدور آنی پیش فاکتور و هماهنگی برای اعزام کارشناس محاسب اندازه گیری دقیق مهندسی  برای پروژه شما و مشاوره بازدید بصورت کاملا حرفه ای و رایگان با مشاوران شرکت تماس حاصل فرمایید .

تلفن مشاوره :  

02832222717

تلفن کارشناس فنی :

7865  382  0912 

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل دیواری
ساخت اتاق یخچالی
نصاب ساندویچ پانل

پنل سقفی دنیای ماموت

از انجا که پنل سقفی دنیای ماموت با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین , بهترین راهکار برای مدیریت انرژی در فضاهای بسته می باشند یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع و ضخامت آن ها , شرایط اب و هوایی منطقه ای است . با ما همراه باشید .

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت دنیای ماموت با توجه به کاربرد آن و درخواست مشتری متغیر است . از آنجایی که از این پنل های ساندویچی برای مکان های مختلفی چون کارخانه ها صنعتی و … برای ادامه مطلب با ما همراه باشید .

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن

اتاق یخچالی ایسوزو 8 تن سرمای مورد نیاز کانتین های یخچالی از طریق یونیتهای سرد کننده تامین میشود . که به وسیله یک موتور دیزیلی جداگانه و مستقل کار میکند . از کانتین یخچالی برای حمل موادی همچون مواد غذایی , سبزیجات , بستنی , داروها و محصولات پرو تئینی استفاده میشود . با ما همرا ه باشید .

نصاب ساندویچ پانل اتاق تمیز

در حال حاظر , ساندویچ پانل های مخصوص اتاق های تمیز دنیای ماموت با رعایت حداکثر استانداردهای کیفی مواد اولیه و تولید منحصر به فردترین مصالح ساختمانی مدرن و انتخاب اصلی طراحان و سازندگان اتاق های تمیز هستند .

برو بالا